خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

الجمعة ٨ صفر ١٤٤٠

Friday, October 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های مساجد
استقبال چشمگیر اعضای کانون های مساجد از جشنواره کتابخوانی رضوی
سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد کرمانشاه، با اشاره به اعلام فراخوان و اطلاع رسانی گسترده هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه های مساجد استان، استقبال جوانان کانون های مساجد از این جشنواره را بسیار خوب ارزیابی کرد.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۱:۳۹

نقش جوانان در پیشبرد اهداف فرهنگی بی بدیل است
مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: نباید در برنامه های فرهنگی از ظرفیت بی بدیل جوانان غافل شد.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۰:۲۲

۲۰مرداد، آخرین مهلت ارسال آثار به مسابقه ملی بحرکرم
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران از توزیع فراخوان مسابقه نشریه دیواری «بحرکرم»دراستان خبر داد و گفت: آخرین مهلت شرکت در این مسابقه ۲۰مردادماه سالجاری اعلام شده است.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۰۸:۵۳

مساجد باید محل آرامش مسلمانان باشد
امام جمعه پیرانشهر گفت: باید مساجد محل آرامش مسلمانان بوده و همواره رجوع همه بدان باشد.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۴:۲۱

پنجمین سوگواره ملی «علمدار کربلا» برگزار می شود
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خوزستان، از برگزاری پنجمین سوگواره ملی «علمدار کربلا» در دو بخش شعر و عکس خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۹:۰۷

در جلسه شورای مناطق کانون های فرهنگی هنری خواهران عنوان شد
آگاهی بخشی به والدین، مشکلات رفتاری و روانی نوجوانان را کاهش می دهد/ استفاده از ظرفیت کانون ها
فوق تخصص اعصاب و روان اطفال با اشاره به مشکلات و نیازهای درمانی کودکان و نوجوانان گفت: مشکلات روانی و رفتاری این گروه باید از خانواده پیشگری و حل شود.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۸:۱۸

اعلام فراخوان پنجمین جشنواره ملی «علمدار کربلا» در چهارمحال و بختیاری
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از اعلام فراخوان پنجمین جشنواره ملی «علمدار کربلا» در استان خبر داد و گفت: عرض ارادت به ساحت مقدس خاندان مطهر اهل بیت (ع) یکی از اهداف برگزاری این جشنواره است.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۷:۳۱

۴۱ کلاس در کانون های مساجد منتخب استان اردبیل برای طرح «۱۴۵۲» تشکیل شد
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ۴۱ کلاس در کانون های فرهنگی هنری مساجد منتخب استان اردبیل برای طرح قرآنی «۱۴۵۲» تشکیل شد.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۳:۳۱

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد کردستان:
توزیع ۱۰ هزار جلد کتاب و کلام الله مجید در بین کانون های مساجد کردستان
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد کردستان از توزیع ۹ هزار جلد کتاب و یک هزار جلد قرآن کریم در بین کانون های مساجد استان در تابستان امسال خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۱:۵۷

کانون مصلی در گلوگاه تشکیل می شود
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران به فعالیت۱۴کانون مصلی در سطح استان اشاره کرد و یادآورشد: درصورت معرفی فردی برای دریافت کانون مصلی در ستادنمازجمعه گلوگاه، موافقت بعمل خواهد آمد.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۱:۰۰

خانواده، محورفعالیت های کانون های مساجد است
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران با بیان اینکه چشم انداز کانون های مساجد خانواده محور است، گفت: بایستی مهارت های زندگی و سبک زندگی اسلامی ایرانی با بکارگیری ابزار هنر به مردم ارائه شود.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۰:۴۴

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین:
کانون های مساجد فضای همدلی و هم افزایی را در مساجد تقویت کنند
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین گفت: ما امروز در مساجد نیاز داریم بیش از پیش فضای همدلی و هم افزایی را تقویت کنیم که این امر با کار گروهی محقق می شود.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۰:۰۲

زندگی به سبک جهادی باید در کشور احیا شود/ کانون های مساجد در مقابله با تهاجم فرهنگی منسجم عمل کنند
دبیر بنیاد عفاف و حجاب استان قزوین گفت: ما باید پروژه زندگی به سبک جهادی را در کشورمان زنده کنیم و باید این الگو را در زندگی پیاده کنیم.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۲:۱۹

کانون های مساجد گناباد و بجستان مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفتند
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه تا انتهای سال از ۴۳۰ کانون فرهنگی هنری مساجد سطح استان بازدید به عمل می آید، گفت: کانون های مساجد بینالود، گناباد و بجستان مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفتند.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۰:۴۶

اجرای طرح قرآنی ۱۴۵۲ درکانون های مساجد مرکزی
تفاهم‌نامه اجرای طرح قرآنی ۱۴۵۲ در سطح کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان مرکزی با محوریت حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم در سال ۹۷ منعقد شد.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۰۸:۲۵

اعزام امام جماعت به مساجد البرز بر مبنای اطلس فرهنگی است
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز گفت: اطلس فرهنگی شامل اطلاعات دقیقی از تعداد مساجد، فرهنگسراها، دانشجویان و ... است و اکنون ما به این وسیله، امام جماعتی که قابلیت خدمت بیشتری نسبت به شرایط محلات دارد را به منطقه اعزام می‌کنیم.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۱:۳۲

دستورکارکانون های مساجد مازندران در اوقات فراغت
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران، توجه به اوقات فراغت و رفع آسیب های اجتماعی را اولویت این مراکز دانست و گفت: موازی کاری در اوقات فراغت، قابل قبول نیست.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۸:۲۵

مسجد محل ریاست نیست
امام جمعه ماکو گفت: مسجدی های باید با اتحاد فعالیت های فرهنگی را ارتقا بخشند، مسجد جای ریاست نیست.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۴:۲۶

حمایت جدی از کانون های مساجد در شهرستان ها به فرمانداران توصیه شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران با تاکید براینکه این اداره کل آمادگی کامل برای رونق هرچه بیشتر کانون های مساجد استان را دارد، از استاندار مازندران خواست تا حمایت جدی از کانون های مساجد در شهرستان ها به فرمانداران توصیه شود.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۲:۳۶

کانون های مساجد مازندران پایلوت طرح کشوری کاهش آسیب های اجتماعی شد
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از اجرای طرح کشوری کاهش آسیب های اجتماعی به صورت پایلوت در کانون های این استان و استان های گیلان، گلستان و سمنان خبر داد و گفت: این مسئولیت از سوی ستادعالی مساجد به دیارعلویان واگذارشد.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۲:۱۷