خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

الاثنين ٨ ربيع الثاني ١٤٤٠

Monday, December 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های مساجد
همزمان با عزاداری های ماه محرم؛
ویژه برنامه کاروان «بصیرت عاشورایی» در کانون های مساجد بیله سوار برگزار می شود
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: ویژه برنامه کاروان «بصیرت عاشورایی» همزمان با عزاداری های ماه محرم به مدت ۱۰ شب در کانون های مساجد شهرستان بیله سوار برگزار می شود.

۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۰۹:۲۶

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین:
شرکت ۱۲ هزار نفر در برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد قزوین
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از شرکت ۱۲ هزار نفر در برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد استان خبر د اد.

۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۱۰:۲۲

کار فرهنگی نیازمند حلال ترین ابزارها است/ امروز با جنگ روانی نظیر سال۶۱هجری همراه هستیم
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران امام حسین(علیه السلام) را شهید جنگ روانی دانست و ابراز کرد: دشمن اکنون با جنگ روانی به مقابله با نظام برخاسته چرا که در جنگ های نظامی، اقتصادی و فرهنگی، موفق نبود.

۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۰:۵۰

ناصر مقدم:
اهداف شورای عالی انقلاب فرهنگی در کانون های فرهنگی هنری مساجد عملیاتی شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز سهم کانون های فرهنگی هنری مساجد را در پویایی مسجد مهم خواند و گفت: اهداف شورای عالی انقلاب فرهنگی در کانون های فرهنگی هنری مساجد عملیاتی شود.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۴:۳۰

مساجد کانون و پایگاه اصلی حرکت‌های فرهنگی هستند/ تأثیر فرهنگ مطالعه در مقابله با آسیب‌های اجتماعی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: دین یک هویت اصلی کارکردهای گوناگون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و امید است که بتوانیم در حوزه‌های مختلف هنری و کارکردهای دینی با همکاری همه دست‌اندرکاران گام برداریم.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۲:۲۳

یوسفی:
کانون های مساجد نقش مهمی در تبیین فرهنگ و هنر مسجدی دارند/ برنامه های کانون های خوزستان در ایام محرم
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خوزستان، از برگزاری برنامه های مختلف در ایام محرم در کانون های استان خبر داد و اظهار داشت: کانون های مساجد نقش مهمی در تبیین مفاهیم اخلاقی در راستای اعتلای فرهنگ و هنر مسجدی دارند.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۱:۰۰

آمادگی جهاد دانشگاهی برای همکاری همه جانبه با کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: این نهاد در حوزه های فرهنگی، آموزشی و رسانه ای، پژوهشی، علمی و اشتغال آماده همکاری و همراهی همه جانبه با کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۰۹:۴۷

بازدید قائم مقام خبرگزاری شبستان از دبیرخانه استان
خبرگزاری شبستان: ایرج ناظمی قائم مقام خبرگزاری شبستان با حضور در دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران از این مجموعه بازدید کرد.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۶:۵۶

کانون های مساجد ظرفیتی برای رونق اشتغالزایی است
سرپرست ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد ظرفیت بزرگی برای رونق اشتغالزایی در شهرها و روستاهای استان است.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰۸:۰۳

خدری در طرح سوال از وزیر ارشاد:
مسئولان روحانی از کانون های فرهنگی مساجد چرا حذف شدند
عضو کمیسیون انرژی مجلس نسبت به حذف روحانیت از کانون های فرهنگی مساجد توسط وزارت ارشاد از وزیر ارشاد طرح سوال کرد.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۱:۵۱

مشاور دبیرستادعالی کانون‌های مساجد کشور:
اداره مسجد نباید کار ساده‌ای تلقی شود
مشاور دبیرستادعالی کانون‌های مساجد کشور با اشاره به اینکه مسجد نباید همانند کلیسا تنها مکانی برای اقامه نماز و عبادت باشد، گفت: اداره مسجد نباید کار ساده و راحتی تلقی شود.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۰۹:۴۱

حجت الاسلام سالک در نشست مشترک با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد:
کانون های مساجد تعاملشان با وزارت آموزش و پرورش را بیشتر کنند
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری باید سرمایه گذاری شان را بر روی دانش آموزان قرار دهند، اظهار داشت: کانون های فرهنگی و هنری تعاملشان با وزارت آموزش و پرورش را بیشتر کنند.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۵۹

در نشست مشترک کمیسیون فرهنگی مجلس با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد
قاضی زاده هاشمی: فیلترگذاری در مساجد موجب عدم حضور جوانان می شود
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید به جوانان اعتماد کنیم، گفت: اینکه برای حضور جوانان در مساجد فیلترگذاری صورت گیرد باعث می شود جوانان در خانه هایشان بمانند و مساجدمان خالی شود.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۵۷

ذوالقدر در نشست مشترک با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد:
فکری برای پر شدن مساجد کنیم/دستگاه‌های فرهنگی موازی‌کاری را کنار بگذارند
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از موازی کاری دستگاه های فرهنگی گفت: مساجد ما کماکان خالی هستند و باید فکری در این زمینه اندیشیده شود.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۵۱

ابراهیمی در نشست مشترک با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد:
حضور مردم در مساجد حال و روز خوبی ندارد
عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه حضور مردم در مساجد حال و روز خوبی ندارد، گفت: کلید مساجد را به آدم های بی حال و حوصله ای دادیم که هر وقت دلشان می خواهد در مساجد را باز می کنند.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۴۸

سیاوشی در نشست مشترک با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد:
جدایی هیئت های مذهبی از مساجد یک اشتباه فاحش بود
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جدا کردن هیئت های مذهبی از مساجد یک اشتباه فاحش بود، گفت: این مسئله برای کشور بسیار خطرناک است.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۴۵

سعیدی در نشست مشترک با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد:
حمایت از کانون های مساجد کم بوده است
نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه حمایت ها در طول سال های گذشته از فعالیت کانون های فرهنگی هنری کم بوده است، گفت: نیروی انسانی مستعدی در کانون های فرهنگی هنری مشغول فعالیت هستند که نیاز به حمایت دارند.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۳۷

مطهری در نشست مشترک با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد:
کانون‌های فرهنگی هنری قشر سهل‌انگار نسبت به مسجد را جذب کنند/مساجد را به خود مردم بسپاریم
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از سیاست های جمهوری اسلامی ایران این بوده است که مساجد را به خود مردم بسپاریم و آنها را حکومتی و دولتی نکنیم، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری باید تلاش کنند تا قشر سهل‌انگار نسبت به مسجد را جذب این مکان کنند.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۲۹

احیای هنر در کانون های مساجد با مشارکت حوزه هنری چهارمحال و بختیاری
سرپرست ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: احیای هنر در کانون های مساجد در موضوعات ادبی و داستان نویسی، تاریخ شناسی ایران، هنرهای تجسمی و جشنواره های هنری و جشنواره تئاتر مسجدی با مشارکت و تعامل حوزه هنری استان محقق می شود.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۳:۴۳

تقویت کانون های مساجد در واقع نوعی سرمایه گذاری فرهنگی است
مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: با تقویت کانون های مساجد و غنی سازی برنامه ها در واقع نوعی سرمایه گذاری فرهنگی در جامعه انجام داده ایم.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۱:۴۱