خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

الجمعة ٨ شوّال ١٤٣٩

Friday, June 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های مساجد
آزادیخواه در گفتگو با شبستان:
گسترش کتابخانه های کانون های مساجد از سیاست های کلان وزارت ارشاد باشد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه رابطه جوانان و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد رابطه ای دوستانه است، گفت: گسترش کتابخانه های کانون های فرهنگی و هنری از سیاست های کلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۷:۳۸

مصری در گفتگو با شبستان:
کانون‌های مساجد با برگزاری مسابقات و جشنواره‌های کتابخوانی کودکان و نوجوانان را به مطالعه عادت دهند
خبرگزاری شبستان: عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن بازدید از سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری می توانند با برگزاری مسابقات و جشنواره های کتابخوانی کودکان و نوجوانان را به فرهنگ کتابخوانی عادت دهند.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۴:۳۹

جعفرپور در گفتگو با شبستان:
کانون‌های فرهنگی و هنری زمینه حضور نویسندگان را در مساجد فراهم کنند
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با ارایه پیشنهادی به مسئولان کانون‌هی فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری باید زمینه حضور نویسندگانی را که کتاب های آنها در مساجد و برای جوانان ارایه می شود را فراهم کنند.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۴:۲۶

نشست شورای امربه‌معروف و نهی از منکر کانون‌های مساجد ایلام/۴۳ هزار عضو کانون‌های مساجد ایلام سرباز امربه‌معروف و نهی از منکر هستند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری بزرگ‌ترین شبکه و تشکل مردمی در سطح مساجد در راستای ترویج فرهنگ امربه‌معروف و نهی از منکر به شمار می‌روند.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۲:۴۰

در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مطرح شد:
ذائقه‌سازی برای مخاطبان؛ مزیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد
خبرگزاری شبستان: یک استاد دانشگاه با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در دورترین نقاط کشور نیز وجود دارند، گفت: کانون‌ها می‌توانند از مزیت مخاطب‌شناسی و ایجاد ذائقه بهره ببرند.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۲:۰۸

دبیر رویدادهای ترویج کتابخوانی در گفتگو با شبستان بررسی کرد؛
ظرفیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد در ترویج کتاب و کتابخوانی
خبرگزاری شبستان: معاون دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی وزارت ارشاد، با بیان اینکه کانون های مساجد ظرفیت خوبی برای ترویج کتاب و کتابخوانی است، گفت: در سال جاری تلاش می کنیم بیش از گذشته از پتانسیل نیروی جوان این شبکه عظیم فرهنگی بهره ببریم.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۴:۳۳

لاله افتخاری در گفتگو با شبستان مطرح کرد:
کتابخانه کانون های مساجد را توسعه دهید
خبرگزاری شبستان: معاونت امور بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی در ستاد مرکزی اربعین با اشاره به فعالیت کتابخانه ها در کنار مساجد گفت: توسعه کتابخانه های مساجد، فراهم کردن زمینه به امانت‌سپاری کتاب در مساجد می تواند به ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه کمک کند.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۱:۰۴

بررسی نقش کانون های مساجد در پیشگیری از آسیب های اجتماعی/گاهی تاثیرگذاری اثر هنری از صدها سخنرانی بیشتر است
خبرگزاری شبستان: کانون های فرهنگی هنری از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شوند که در راستای پاسخگویی به دغدغه های مقام معظم رهبری(حفظه الله) پیرامون حوزه فرهنگ در جوار فضای معنوی مساجد راه اندازی شدند.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۰۹:۲۷

یک استاد حوزه در گفتگو با شبستان:
رویکرد فعال کانون های مساجد در ترویج مطالعه راهگشاست
خبرگزاری شبستان: مدرس حوزه با اشاره به جایگاه مساجد در جامعه گفت: کانون‌های مساجد با عملگرایی می توانند در ترویج فرهنگ مطالعه و توسعه فرهنگی نقش موثری داشته باشند.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۶:۱۲

حدادعادل در گفتگو با شبستان:
کانو‌ن‌های مساجد می توانند نقش فعالی در حوزه کتابخوانی در کشور ایفا کنند
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر نقش کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور در جامعه گفت: کانون ها با کتابخانه های فعالی که در مساجد دارند می توانند کتاب هایی متناسب با نیازهای جوانان ارایه دهند.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۵:۳۱

ترویج فرهنگ اربعین با استفاده از ظرفیت شبکه ملی و دینی کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش مساجد و کانون های فرهنگی هنری مساجد در انتقال پیام اربعین گفت: کانون فرهنگی هنری مساجد یک ظرفیت فرهنگی عظیم است و باید از این شبکه ملی و دینی برای ترویج فرهنگ اربعین استفاده کنیم.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۴:۰۴

ثبت حدود ۱۵۰ کانون مساجد ایلام در پرتابل بچه‌های مسجد/ آخرین‌مهلت ثبت‌نام ۲۰ اردیبهشت
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، از ثبت حدود ۱۵۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد این استان در سامانه بچه‌های مسجد خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۱۳ - ۱۲:۲۶

افتتاح کانون فرهنگی و هنری «قبای بهشتی» در ارومیه
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: کانون فرهنگی و هنری «قبای بهشتی» در مسجد قبای شهر ارومیه در شب میلاد منجی عالم بشریت افتتاح شد.

۱۳۹۷/۲/۱۳ - ۱۱:۳۱

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در روستای حیدرآباد میش خاص برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان همایش بزرگ پیاده‌روی در روستای حیدرآباد میش خاص از توابع شهرستان ایلام برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۳:۵۱

کانون فرهنگی و هنری شهید محمدیانی سبزوار؛
رتبه های برتر مسابقات دانش آموزی هوافضای خراسان رضوی را کسب کرد
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی گفت: گروه پژوهش و نخبگان کانون شهید محمدیانی سبزوار رتبه اول و دوم مسابقات دانش آموزی هوافضای خراسان رضوی را در رشته موشک آبی را کسب کرد.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۱:۵۵

برگزاری جشن نیمه شعبان در کانون های مساجد گلستان
خبرگزاری شبستان: به مناسبت میلاد منجی بشریت حضرت مهدی موعود (عجل الله تعالی)، جشن نیمه شعبان در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۱:۵۳

برگزاری جلسه مشورتی مسئولان منطقه ۵ کشور در ارومیه
خبرگزاری شبستان: جلسه مشورتی مسئولان دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ۵ کشور امرزو(۱۰اردیبهشت) در ارومیه برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۴:۰۸

تعطیلات تابستانی بهترین فرصت برای جذب جوانان به مسجد
خبرگزاری شبستان:معاون اداره کل ورزش و جوانان استان قم گفت: تعطیلات تابستانی فرصت خوبی برای جذب جوانان و نوجوانان به مسجد است.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۴:۰۱

برگزاری جشن های نیمه شعبان در کانون های مساجد قزوین
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از برگزاری جشن های نیمه شعبان در کانون های مساجد این استان خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۰۹:۵۱

معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل ارشاد؛
تفاهم نامه همکاری با دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد امضاء کرد
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی گفت: در راستای ارتباط و تعامل بیشتر دبیرخانه کانون های مساجد تفاهم نامه ای همکاری با معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل ارشاد استان امضاء کرد.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۱:۲۶