خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

الجمعة ٨ شوّال ١٤٣٩

Friday, June 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های مساجد
حجت الاسلام محمد حسین مختاری در گفتگو با شبستان:
کانون‌های مساجد در تقریب مذاهب اسلامی نقش فعالانه بازی کنند
خبرگزاری شبستان: رییس دانشگاه تقریب مذاهب اسلامی گفت: کانون های فرهنگی هنری می توانند در مسایل تقریبی در مساجد اهل سنت و مذاهب مختلف شیعه نقش آفرین باشند؛ ما امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به کار تقریبی داریم

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۲:۵۷

دکتر بهرام‌پور:
جذب جوانان در کانون های مساجد برنامه ریزی اساسی می خواهد
خبرگزاری شبستان: ابوالفضل بهرام‌پور، مترجم قرآن گفت: کانون‌های مساجد با حرف نمی‌توانند جوانان را جذب کنند، این مسئله نیاز به یک کار اساسی دارد.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۲:۲۹

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
کانون‌های مساجد یکی از مراکز اصلی توسعه کتابخوانی در کشور هستند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش مهم کانون‌های مساجد در توسعه فرهنگ کتابخوانی، از همکاری‌های بین ستادعالی این کانون ها و معاونت متبوع خود در تامین کتاب برای کانون‌های مساجد خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۰:۱۹

دبیر ستاد عالی کانون های مساجد در گفتگو با شبستان خبرداد؛
راه اندازی شعبات انجمن سینمای جوان در کانون های مساجد/ کتابخانه های مساجد رتبه بندی می شوند/ خبرهای خوش برای جوانان مسجدی
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی از طرح رتبه بندی کتابخانه های مساجد خبر داد و گفت: در حوزه سینمایی نیز طی مذاکراتی که با سازمان سینمایی داشتیم، برخی از شعبات انجمن سینمای جوان در کانون های مساجد راه اندازی می شود.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۰۹:۵۳

یک مترجم قرآن در گفتگو با شبستان:
کانون های مساجد برای تبلیغ دین به دنبال شیوه های جذاب باشند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام کوشا معتقد است امام جماعت باید جوانان را گرد خود آورد و با زبان آنها صحبت کند. او باید به نوجوانان و جوانان کتاب بدهد، آن ها را راهنمایی کند و بگوید چه کتاب هایی مطالعه کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۵:۱۹

ذوالقدر در گفتگو با شبستان:
کانون های مساجد اوقات فراغت جوانان را با کتاب و کتابخوانی عجین کنند
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: کانون های مساجد با جذب جوانان به مساجد و با ارایه برنامه های متنوعی که دارند می توانند اوقات فراغت جوانان را با کتاب و کتابخوانی عجین کنند و به این طریق نسل آینده را نسلی کتابخوان تربیت کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۳:۵۹

مطهری در گفت و گو با شبستان عنوان کرد:
نقش مهم کانون های فرهنگی و هنری مساجد در ترویج کتابخوانی
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بر نقش مهم کانون های فرهنگی و هنری مساجد در ترویج کتابخوانی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۲:۳۲

در گفتگو با شبستان صورت گرفت؛
دعوت کتابخانه ملی از کتابداران کانون های مساجد برای عضویت در انجمن کتابداران
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل کتابخانه ملی از کتابداران کتابخانه های مساجد کشور دعوت کرد تا با عضویت در انجمن کتابداران کتابخانه ملی از مزایای این انجمن بهره مند شوند.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۲:۰۴

مسوول غرفه «سید جواد مرتضی عاملی»
کانون های مساجد نجف با الگوگیری از ایران راه اندازی شده است
خبرگزاری شبستان: مسوول غرفه سید جواد مرتضی عاملی تاکید کرد که با الگوگیری از ایران از دو سال پیش، کانون های فرهنگی در مساجد این شهر راه اندازی شده است.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۵:۳۱

معاون اجرایی سی و یکمین نمایشگاه کتاب در پاسخ به شبستان:
برخی مساجد به مثابه یک کتابخانه عمومی فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان: دهقانی با اشاره به نقش موثر کانون‌های مساجد در ترویج کتابخوانی در جامعه گفت: تعداد زیادی از جوانان از قرائت‌خانه‌ها و کتابخانه‌های مساجد استفاده می‌کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۴:۰۰

ثبت بیش از ۷۰ درصد کانون‌های فرهنگی و هنری ایلام در سامانه جامع بچه‌های مسجد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از ثبت بیش از ۷۰ درصد کانون های مساجد این استان در سامانه جامع بچه‌های مسجد خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۱:۵۸

سیاوشی در گفتگو با شبستان:
توجه کانون های مساجد به کودکان برای توسعه فرهنگ کتابخوانی
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه کانون های فرهنگی و هنری با بحث فرهنگ و مذهب کشور سروکار دارند، گفت: این کانون ها اگر می خواهند جوانان را کتابخوان کنند باید علاوه بر ارایه کتاب های متنوع از سطح کودکان کتابخوانی را در کشور ترویج دهند.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۵۱

مسعودی در گفتگو با شبستان:
کتابخانه های کانون های مساجد متناسب با نیازهای جوانان به ارائه کتاب بپردازند
خبرگزاری شبستان: نایب رییس کمیسیون فرهنگی از مسئولان کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور خواست متناسب با نیازهای جوانان و مقتضیات روز کتاب ها را به جوانان در مساجد ارایه دهند.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۰۹:۳۷

دبیر ستاد عالی کانون های مساجد خبر داد؛
ثبت نام ۱۶ هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در سامانه «سجا»
خبرگزاری شبستان: حجت السلام دکتر حبیب رضا ارزانی با بیان اینکه اولین کارمان در ستاد عالی کانون های مساجد راه اندازی سامانه «سجا» بود، گفت: با راه اندازی سجا تاکنون بیش از ۱۶ هزار کانون در این سامانه ثبت نام کرده اند.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۹:۲۳

دکتر حبیب رضا ارزانی در غرفه خبرگزاری شبستان در نمایشگاه کتاب؛
دلایل نارضایتی مردم از فعالیت های فرهنگی/ ایده آل گرایی در حوزه دین جواب نمی دهد/ موازی کاری نهادهای مسجدی به صلاح کشور نیست
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل خبرگزاری شبستان با بیان اینکه دلیل نارضایتی مردم از فعالیت های فرهنگی، موازی کاری نهادهای فرهنگی است، گفت: گاهی می خواهیم نگاه ایده آل را بر جامعه غالب کنیم، درحالیکه در حوزه فرهنگ و دین باید واقع گرا و عالم به زمان باشیم.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۹:۱۱

معاون علمی بنیاد دایره‌المعارف اسلامی:
کتابخانه مساجد و فرهنگسراها هر کدام قاعده خاص خود را دارند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام طارمی راد با تاکید بر لزوم رعایت و حفظ شأن مسجد گفت: مسئولان مساجد نباید به هر طریق جوانان را جذب کنند.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۱:۱۸

سالک در گفتگو با شبستان:
کانون های مساجد باید کتاب را در سبد کالای خانواده ایرانی قرار دهند
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به نقش کانون های فرهنگی و هنری در گسترش فرهنگ کتابخوانی گفت: کانون ها باید کتاب و کتابخوانی را در سبد کالای خانواده ایرانی قرار دهند.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۰۸:۲۳

مصری در گفتگو با شبستان:
کانون‌های مساجد با برگزاری مسابقات کتابخوانی کودکان را به سمت مطالعه سوق دهند
خبرگزاری شبستان: عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن بازدید از سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری می توانند با برگزاری مسابقات و جشنواره های کتابخوانی کودکان و نوجوانان را به فرهنگ کتابخوانی عادت دهند.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۶:۲۵

کارکرد اجتماعی مسجد باید تقویت شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: کارکرد اجتماعی مسجد باید تقویت شود.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۲:۴۸

حاجی حسینی در گفتگو با شبستان:
گسترش فرهنگ مطالعه از طریق مساجد نباید فقط مختص قشر مذهبی باشد
خبرگزاری شبستان: رییس مرکز اسناد وزارت خارجه با اشاره به اینکه کتابخانه های مساجد می توانند در ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه موثر باشند، گفت: گسترش فرهنگ مطالعه از طریق مساجد نباید فقط مختص قشر مذهبی باشد.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۹:۲۰