خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

الجمعة ٨ صفر ١٤٤٠

Friday, October 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های مساجد
آمادگی جهاد دانشگاهی برای همکاری همه جانبه با کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: این نهاد در حوزه های فرهنگی، آموزشی و رسانه ای، پژوهشی، علمی و اشتغال آماده همکاری و همراهی همه جانبه با کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۰۹:۴۷

بازدید قائم مقام خبرگزاری شبستان از دبیرخانه استان
خبرگزاری شبستان: ایرج ناظمی قائم مقام خبرگزاری شبستان با حضور در دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران از این مجموعه بازدید کرد.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۶:۵۶

کانون های مساجد ظرفیتی برای رونق اشتغالزایی است
سرپرست ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد ظرفیت بزرگی برای رونق اشتغالزایی در شهرها و روستاهای استان است.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۰۸:۰۳

خدری در طرح سوال از وزیر ارشاد:
مسئولان روحانی از کانون های فرهنگی مساجد چرا حذف شدند
عضو کمیسیون انرژی مجلس نسبت به حذف روحانیت از کانون های فرهنگی مساجد توسط وزارت ارشاد از وزیر ارشاد طرح سوال کرد.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۱:۵۱

مشاور دبیرستادعالی کانون‌های مساجد کشور:
اداره مسجد نباید کار ساده‌ای تلقی شود
مشاور دبیرستادعالی کانون‌های مساجد کشور با اشاره به اینکه مسجد نباید همانند کلیسا تنها مکانی برای اقامه نماز و عبادت باشد، گفت: اداره مسجد نباید کار ساده و راحتی تلقی شود.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۰۹:۴۱

حجت الاسلام سالک در نشست مشترک با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد:
کانون های مساجد تعاملشان با وزارت آموزش و پرورش را بیشتر کنند
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری باید سرمایه گذاری شان را بر روی دانش آموزان قرار دهند، اظهار داشت: کانون های فرهنگی و هنری تعاملشان با وزارت آموزش و پرورش را بیشتر کنند.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۵۹

در نشست مشترک کمیسیون فرهنگی مجلس با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد
قاضی زاده هاشمی: فیلترگذاری در مساجد موجب عدم حضور جوانان می شود
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید به جوانان اعتماد کنیم، گفت: اینکه برای حضور جوانان در مساجد فیلترگذاری صورت گیرد باعث می شود جوانان در خانه هایشان بمانند و مساجدمان خالی شود.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۵۷

ذوالقدر در نشست مشترک با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد:
فکری برای پر شدن مساجد کنیم/دستگاه‌های فرهنگی موازی‌کاری را کنار بگذارند
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از موازی کاری دستگاه های فرهنگی گفت: مساجد ما کماکان خالی هستند و باید فکری در این زمینه اندیشیده شود.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۵۱

ابراهیمی در نشست مشترک با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد:
حضور مردم در مساجد حال و روز خوبی ندارد
عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه حضور مردم در مساجد حال و روز خوبی ندارد، گفت: کلید مساجد را به آدم های بی حال و حوصله ای دادیم که هر وقت دلشان می خواهد در مساجد را باز می کنند.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۴۸

سیاوشی در نشست مشترک با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد:
جدایی هیئت های مذهبی از مساجد یک اشتباه فاحش بود
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جدا کردن هیئت های مذهبی از مساجد یک اشتباه فاحش بود، گفت: این مسئله برای کشور بسیار خطرناک است.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۴۵

سعیدی در نشست مشترک با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد:
حمایت از کانون های مساجد کم بوده است
نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه حمایت ها در طول سال های گذشته از فعالیت کانون های فرهنگی هنری کم بوده است، گفت: نیروی انسانی مستعدی در کانون های فرهنگی هنری مشغول فعالیت هستند که نیاز به حمایت دارند.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۳۷

مطهری در نشست مشترک با دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد:
کانون‌های فرهنگی هنری قشر سهل‌انگار نسبت به مسجد را جذب کنند/مساجد را به خود مردم بسپاریم
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از سیاست های جمهوری اسلامی ایران این بوده است که مساجد را به خود مردم بسپاریم و آنها را حکومتی و دولتی نکنیم، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری باید تلاش کنند تا قشر سهل‌انگار نسبت به مسجد را جذب این مکان کنند.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۶:۲۹

احیای هنر در کانون های مساجد با مشارکت حوزه هنری چهارمحال و بختیاری
سرپرست ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: احیای هنر در کانون های مساجد در موضوعات ادبی و داستان نویسی، تاریخ شناسی ایران، هنرهای تجسمی و جشنواره های هنری و جشنواره تئاتر مسجدی با مشارکت و تعامل حوزه هنری استان محقق می شود.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۳:۴۳

تقویت کانون های مساجد در واقع نوعی سرمایه گذاری فرهنگی است
مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: با تقویت کانون های مساجد و غنی سازی برنامه ها در واقع نوعی سرمایه گذاری فرهنگی در جامعه انجام داده ایم.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۱:۴۱

لزوم ایجاد اردوگاه بچه های مسجد در مازندران/ جذب قشر خاکستری به مسجدموردتوجه باشد/کارت هوشمند مسجدی ها رونمایی می شود
معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی ستاد عالی کانون های مساجد جذب قشر خاکستری به مسجد را وظیفه اصلی کانون‌ها دانست و گفت: خالی شدن مسجد یک تهدید است، کانون‌ها باید با برنامه‌های جذاب و هدفمند تمام توان خود معطوف جذب جوان به مساجد نمایند.

۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۳:۲۲

پیام غدیر را به نسل های آینده منتقل کنیم
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خوزستان، از برگزاری جشنواره ها و برنامه ای مختلف توسط کانون های مساجد استان در دهه امامت و ولایت خبر داد و اظهار داشت: پیام غدیر را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۱۳۹۷/۶/۸ - ۰۰:۰۸

برنامه کانون های مساجد به روز و متناسب با نیاز نسل جوان است
سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: باید تلاش کرد تا با برنامه های نو و متناسب با نیاز نسل جوان در جذب بیش از پیش جوانان به مسجد اقدام کرد.

۱۳۹۷/۶/۷ - ۰۸:۰۴

همزمان با روز عید غدیر؛
«عقد اخوت» در بیش از ۱۰۰۰ کانون مساجد هرمزگان جاری می شود
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از جاری شدن «عقد اخوت» در بین اعضای بیش از ۱۰۰۰ کانون فرهنگی هنری مساجد در سراسر این استان خبرداد و گفت: همزمان با عیدغدیر، عقد اخوت در سطح کانون های مساجد هرمزگان جاری می شود.

۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۰:۰۷

دومین « کاروان دانایی» ویژه اعضای کانون های مساجد یزد برگزار شد
دومین برنامه « کاروان دانایی» ویژه اعضای کانون های مساجد استان یزد در محل کتابخانه قرآن و عترت یزد برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۳۱ - ۱۰:۵۱

مدیران مسؤول کانون های نمونه شهرستان تبریز تجلیل شدند
همزمان با روز جهانی مسجد؛ سه تن از مدیران مسؤول نمونه کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان‌شرقی مورد تجلیل قرار گرفتند.

۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۵:۳۸