خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

الاثنين ٨ ربيع الثاني ١٤٤٠

Monday, December 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های مساجد
شناسایی ظرفیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، گفت: طرح بازرسی کانون های فرهنگی هنری مساجد با هدف شناسایی ظرفیت ها اجرایی می شود.

۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۲:۰۶

کانون های مساجد عباس آباد مورد بازدید میدانی قرار می گیرند
کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان عباس آباد و بخش های کلارآباد و سلمان شهر روز یکشنبه۲۸مردادماه سالجاری با حضور کارشناسان ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد استان مازندران مورد بررسی و بازدید قرار می گیرند.

۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۰۹

مسئول امور کانون‌های فرهنگی وهنری مساجد دماوند:
فعالیت بیش از ۳۷ کانون در شهرستان دماوند
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام محمد فائزی مسئول امور کانون‌های فرهنگی وهنری مساجد شهرستان دماوند از فعالیت ۳۷ کانون فرهنگی هنری در شهرستان دماوند خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۶:۴۹

اعتمادسازی بین مردم و کانون های مساجد موجب رونق فعالیت های فرهنگی می شود
کارشناس مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد غرب مازندران (منطقه ویژه تنکابن) گفت: اعتمادسازی بین مردم وکانون های مساجد موجب رونق فعالیت های فرهنگی و جذب امکانات رفاهی، آموزشی، علمی و ... به این پایگاه های دینی می شود.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۲:۳۶

گازرسانی ۲ شهر و ۱۰۴ روستا فارس در هفته دولت/ مساجد و تکایا چهار میلیارد ریال به شرکت گاز بدهکارند
مدیر عامل شرکت گاز فارس با اشاره به اینکه ۲ شهر و ۱۰۴ روستا در هفته دولت در فارس گازرسانی می شوند و گفت: مساجد و تکایای فارس چهار میلیارد ریال که مربوط به سال های گذشته هست، به این شرکت بدهکار هستند.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۰:۱۶

کانون های مساجد، یک گلوگاه شایسته فرهنگی است
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند گفت: میتوانیم از کانون های مساجد به عنوان گلوگاه شایسته فرهنگی در جامعه استفاده کنیم.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۵:۵۸

عزم جهادی کانون های فرهنگی مساجد بر امر سوادآموزی
سرپرست ستاد نظارت و هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز گفت: ستاد نظارت و هماهنگی بر دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد عزم جهادی بر مقوله شناسایی، جذب و آموزش افراد بی سواد دارد.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۴:۵۰

اردوی یک‌روزه کانون‌های فرهنگی و هنری شهرستان سیروان
اردوی یک‌روزه کانون‌های فرهنگی و هنری شهرستان سیروان در قالب طرح اوقات فراغت بچه‌های مسجد در شهرستان ایلام برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۲:۲۱

کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران میزبان سوگواران جوادالائمه(ع)
کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران با اجرای برنامه های مختلف جهت تبیین اهداف امام محمد تقی(ع) به سوگ شهادت جوادالائمه، میوه درخت نبوت و جگرگوشه امام رضا(ع) نشسته اند.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۱:۳۹

اهدا کتاب به کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران با اشاره به منویات رهبری در خصوص قرار گرفتن کتاب در سبد خانوارها از اهدا یار مهربان به دو کانون مساجد استان خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۶:۰۹

کانون های فرهنگی و هنری مساجد از پرچم دارن اتحاد در اشنویه
مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی، گفت: کانون های فرهنگی و هنری در شهرستان اشنویه از پرچم داران اتحاد و همدلی در منطقه محسوب می شود

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۳:۱۵

پیوستن ۴۰۰ نخبه کانون های مساجد به جرگه دیده بانان پیشگیری از وقوع جرم
همایش ساماندهی« دیده بانان پیشگری از وقوع جرم» به همت معاونت پیشگیری از جرم قوه قضائیه و با حضور ۴۰۰ نفر از نخبگان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان در شهر مقدس قم برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۷:۳۶

با حضور اعضای کانون های مساجد؛
ویژه برنامه هوارگه ی هاوین در مجتمع فجر سنندج برگزار شد
ویژه برنامه گرامیداشت اوقات فراغت با عنوان هوارگه ی هاوین امروز با حضور پرشور اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد کردستان در مجتمع فجر سنندج برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۲:۵۵

تربیت قرآنی مهم ترین رویکرد مراکز خانه های نور است
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد با اشاره به اهمیت تقویت برنامه های خانه های نور مساجد، گفت: جذب جوانان و تربیت قرانی در صدر برنامه های مراکز خانه های نور قرار گیرد.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۱:۴۱

اختتامیه طرح اوقات فراغت نیمه دوم شهریور در مساجدمازندران برگزار می شود
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی و هنری مساجد استان مازندران مراسم اختتامیه طرح آسمانی ها با عنوان اوقات فراغت کانون های مساجد نیمه دوم شهریورماه جاری در برخی شهرهای استان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۲:۵۲

تفاهم نامه ای برای مدرسه و مسجد در طراز اسلامی
خبرگزاری شبستان: تفاهم نامه همکاری مشترک اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و دبیرخانه هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان گیلان منعقد شد.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۶:۴۶

نخبگان کانون های مساجد مبلغین خوبی برای مصرف بهینه آب هستند
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان نیز گفت: اعضای شرکت کننده در این همایش پس از بازگشت از اردوی فرهنگی، آموزشی و زیارتی سفیران ولایت، مبلغین خوبی برای مدیریت مصرف بهینه آب خواهند بود.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۲:۴۷

۱۰۰ آیه در قرآن درباره آب آمده است/جاری بودن شور و نشاط انقلابی در کانون های مساجد
مشاور فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان با بیان اینکه آب سرچشمه حیات است و حیات همه چیز به آب بستگی دارد، بر ضرورت توجه به صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرد.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۲:۳۴

دانش آموختگان رشته روانشناسی در کانون های مساجد مازندران بکارگیری می شوند
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی و هنری استان مازندران از توزیع فراخوان دعوت به همکاری از کلیه مشاورین و روانشناسان درسطح استان مازندران جهت همکاری در زمینه های آموزشی و مشاوره درسطح مساجد خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۰:۱۲

پیام آیت الله نعیم آبادی به همایش اصلاح الگوی مصرف آب
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با صدور پیامی به همایش اصلاح الگوی مصرف آب بر مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرد.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۰۸:۵۶