خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷

الاثنين ١١ شوّال ١٤٣٩

Monday, June 25, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های مساجد
پیامبر اکرم(ص)حیات طیبه را به بشریت نشان دادند
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: پیامبر اکرم(ص) حیات طیبه رابه بشریت نشان دادند.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۰۸:۳۳

توسعه فرهنگ کارآفرینی محور فعالیت کانون‌های مساجد/ فرش‌بافی در جوار کانون‌های مساجد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: فرهنگ‌سازی، ترغیب و تشویق جوانان و نوجوانان در راستای فرهنگ‌سازی و استفاده از کالای ایرانی و حمایت از تولید داخلی محور برنامه‌های سال جاری کانون‌های مساجد است.

۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۵:۲۸

برگزیدگان هشتمین سوگواره ملی دلنوشته های عاشورا تقدیر شدند
خبرگزاری شبستان: هشتمین سوگواره ملی دلنوشته های عاشورا پنج شنبه (۲۳ فروردین) با معرفی و تقدیر از برگزیدگان به کار خود پایان داد.

۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۰۰:۵۶

فرهنگ اهل بیت (ع) را در قالب برنامه های مختلف هنری تداوم بخشیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان لالی، اظهار داشت: فرهنگ اهل بیت (ع) در قالب برنامه های مختلف فرهنگی و هنری استمرار پیدا می کند.

۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۰۰:۱۰

سوگواره دلنوشته های عاشورا اقدام شایسته ای در تداوم و معرفی اهل بیت (ع) است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اظهار داشت: سوگواره دلنوشته های عاشورا در تداوم و معرفی اهل بیت (ع) اقدام بسیار خوب و پسندیده ای است و باید به این گونه برنامه ها بیشتر توجه شود.

۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۲۲:۱۱

طاهریان:
توجه ویژه به موضوع هنر و ادبیات در سند تحول ستاد عالی کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان: معاون ستاد عالی کانون های مساجد کشور، با بیان اینکه آثاری هنرمندانی که با قرآن و عترت پیوند بخورد، ماندگار خواهد بود، اظهار داشت: در سند تحول ستاد عالی به موضوع هنر و ادبیات به شکل ویژه پرداخته شده است.

۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۲۱:۲۷

خراسان شمالی آمادگی دارد پایلوت اجرای برنامه های ملی کانون های فرهنگی و هنری مساجد شود
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی از آمادگی استان برای پایلوت شدن برنامه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد خبر داد و گفت: با توجه به اینکه مباحث انقلاب نشات گرفته از موضوعات فرهنگی است، آمادگی داریم در اجرای برنامه های فرهنگی پیشگام شویم.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۲۰:۵۲

شکل و محتوای برگزاری سوگواره ملی دلنوشته های عاشورا در سال آینده بازنگری می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خوزستان، با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه سوگواره ملی دلنوشته های عاشورا در روز پنچ شنبه (۲۳ فروردین)، اظهار داشت: برای سال آینده در شکل و محتوای برگزاری این رویداد بازنگری و تغییراتی داده می شود.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۹:۰۲

برگزاری مراسم عزاداری شهادت امام موسی کاظم (ع) در کانون های مساجد قزوین
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از برگزاری مراسم عزاداری سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) در کانون های مساجد استان خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۹:۵۶

در سال ۹۶؛
۱۳ هزار و ۶۵۰ برنامه در کانون های مساجد خراسان رضوی اجرا شده است
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی از برگزاری ۱۳ هزار و ۶۵۰ برنامه متنوع در سال ۹۶ و در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۹:۲۱

هشتمین سوگواره دلنوشته های عاشورا در لالی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، از برگزاری هشتمین سوگواره ملی دلنوشته های عاشورا به میزبانی شهرستان لالی خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۴:۵۷

حمایت از کالای ایرانی همه مباحث تولید، اشتغال و اقتصاد مقاومتی را در برمی گیرد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با تصریح به اینکه حمایت از کالای ایرانی همه مباحث تولید، اشتغال و عملاً اقتصاد مقاومتی را در برمی گیرد؛ ظرفیت قابل توجه کانون های فرهنگی هنری مساجد در تحقق شعار سال مورد تأکید قرار داد.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۴:۱۵

امام جمعه بندر آستارا؛
کانون های مساجد بستر فرهنگی تحقق شعار سال را فراهم کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بندر آستارا با بیان اینکه یکی از ماموریت های کانون های فرهنگی هنری باید تحقق شعار سال باشد، گفت: در رابطه با تحقق شعار سال کانون های مساجد باید کار فرهنگی انجام دهند.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۱:۲۸

طی حکمی از سوی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
ایرج ناظمی، قائم مقام مدیرعامل خبرگزاری شبستان شد
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل خبرگزاری شبستان طی حکمی، ایرج ناظمی را به عنوان قائم مقام این خبرگزاری و مشاور رسانه دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور منصوب کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۵:۵۹

کانونهای مساجد بستر حمایت از کالاهای ایرانی را فراهم کنند
خبرگزاری شبستان: مدیردبیرخانه کانونهایی فرهنگی و هنری مساجد همدان بر ترویج فرهنگ خرید کالاهای ایرانی اشاره کرد وگفت: همه ما به عنوان یک ایرانی باید در جهت خودکفایی کشور و رونق کسب و کار از کالاهای ایرانی استفاده کنیم.

۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۰۹:۳۱

تولیدات کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد حمایت می‌شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: کانون‌های مساجد مامن و میعادگاه حضور جوانان در فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مذهبی است.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۵:۳۲

کانون های مساجد بستر فرهنگی که اقتصاد را می سازد
خبرگزاری شبستان: سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده است و کانون های مساجد با انجام فعالیت های فرهنگی، گام خود را برای رونق اقتصاد برداشته اند تا جامه عمل به شعار سال بپوشاند.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۳:۰۳

نقش کانون های مساجد در فعالیت های فرهنگی و هنری حایز اهمیت است/ فعالیت ۲۹۵ کانون مسجد در مناطق مختلف ایلام
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، ظهر امروز( ۱۵ فروردین)، از دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام بازدید و با کارکنان این دبیرخانه دیدار کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۷:۳۰

حمایت از طرح‌های کارآفرینی کانون‌های فرهنگی و هنری/ حمایت از کالای ایرانی در کانون‌های مساجد فرهنگ‌سازی می‌شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: کارگاه‌های تولید فرش در کنار کانون‌های مساجد روستایی علاوه بر کار تولید نقش مهمی در راستای فرهنگ‌سازی کارآفرینی و حمایت از تولید داخلی خواهد داشت.

۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۵:۵۷

ضرورت آموزشِ اصول مدیریت مسجد در حوزه های علمیه/ ایجاد بانک اطلاعاتی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان
خبرگزاری شبستان: اظهار نظر یک کارشناسِ کانون های فرهنگی هنری مساجد نسبت به مهمترین اولویت ها و مسائل مورد نیاز کانون های فرهنگی هنری مساجد، حاکی از تأکید بر نهادینه کردن این تشکل های فرهنگی است.

۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۳:۵۳