خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

السبت ٢٧ شوّال ١٤٣٨

Saturday, July 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره مدهامتان
ثبت نام بیش از ۱۵۰ نفر در جشنواره قرآنی مدهامتان/مهلت ثبت نام تا ۱۰ مرداد
خبرگزاری شبستان: دبیر جشنواره قرآنی مدهامتان با اشاره به مهلت ثبت نام در جشنواره تا ۱۰ مرداد ماه گفت: تعداد ۱۵۰ نفر تا صبح روز گذشته ثبت نام خود را نهایی کرده اند.

۱۳۹۶/۴/۲۷ - ۱۱:۰۹

میرزایی نسب در گفتگو با شبستان خبرداد:
معرفی منتخبان جشنواره مدهامتان به مسابقات کشوری اوقاف
خبرگزاری شبستان: دبیر جشنواره قرآنی مدهامتان با اشاره به معرفی منتخبان جشنواره به مسابقات کشوری اوقاف گفت: دو نفر از بانوان و دو نفر از آقایان به عنوان سهمیه مدهامتان به مسابقات قرآن کشوری اوقاف معرفی شدند.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۲:۲۹

میرزایی نسب در گفتگو با شبستان خبر داد:
۲۰ و ۲۱ تیر؛ آغاز ثبت نام دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان /اعمال تغییرات آیین نامه ای
خبرگزاری شبستان: دبیر اجرایی جشنواره قرآنی مدهامتان با اشاره به آغاز فرایند ثبت نام دوازدهمین دوره جشنواره در ۲۰ و ۲۱ تیرماه گفت: همزمان با ابلاغ آیین نامه جدید مسابقات از طریق سایت جوانان مساجد ثبت نام این دوره آغاز خواهد شد.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۳:۵۷

مدیرکل هنری ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد در گفتگو با شبستان:
برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره مدهامتان در مرحله استانی از تابستان ۹۶
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه جشنواره های جوانان مساجد با بیان اینکه در اواسط تیرماه کارگروه های تخصصی آسیب شناسی این جشنواره را برگزار می کنیم،گفت: آیین نامه جشنواره پس از این نشست ابلاغ و بعد مرحله استانی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۲۲:۲۶

تشریح برنامه های قرآنی ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد؛
از اجرای طرح تلاوت نور در بیش از ۲۵ هزار مسجد تا اجرای طرح ابتکاری ربیع القرآن
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد با حضور در غرفه خبرگزاری شبستان در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، برنامه های مختلف قرآنی ستاد را تشریح کرد.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۰۷:۱۰

دبیر جشنواره قرآنی مدهامّتان خبر داد:
کاروان نخبگان قرآنی کانون‌های مساجد به عتبات اعزام شدند
خبرگزاری شبستان: میرزایی نسب؛ دبیر جشنواره مدهامّتان، گفت: کاروان قرآنی برگزیدگان این جشنواره شامل چند قاری و حافظ قرآن به عتبات عالیات اعزام شدند.

۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۰:۳۷

میرزایی نسب در گفتگو با شبستان خبرداد:
اعزام کاروان قرآنی برگزیدگان جشنواره ملی مدهامتان به عتبات عالیات
خبرگزاری شبستان: دبیر جشنواره ملی مدهامتان با اشاره به اعزام کاروان قرآنی برگزیدگان جشنواره مدهامتان به عتبات عالیات گفت: این کاروان با حضور ۱۰ تا ۱۵ نفر از قاریان و حافظان برتر جشنواره از ۲۸ فروردین ماه به مدت سه یا چهار روز به عتبات اعزام می شوند.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۱:۱۰

تقدیر از منتخبان مرحله شهرستانی یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان دزفول و اندیمشک
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول، از مراسم تقدیر از منتخبان مرحله شهرستانی یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان دزفول و اندیمشک در این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۷

میرزایی در گفتگو با شبستان خبرداد:
مشهد؛ میزبان دوازدهمین جشنواره قرآنی "مدهامتان"/اعزام دو نفر اول به مسابقات اوقاف
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دبیرخانه جشنواره‌ های فرهنگی هنری مساجد با بیان اینکه دوازدهمین جشنواره مدهامتان آذرماه سال آینده در مشهد مقدس برگزار می شود، گفت: دو نفر اول رشته های قرائت و حفظ کل به مرحله کشوری مسابقات قرآن سازمان اوقاف اعزام می شوند.

۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۰۹:۳۵

مسابقات قرآنی مدهامتان
با حضور جناب آقای طاهریان معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور مسابقات قرآنی مدهامتان در بندر عباس برگزار شد .

۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۲:۱۳

برگزیدگان مرحله استانی بخش مفاهیم و تفسیر ویژه ائمه جماعات جشنواره مدهامتان اعلام شدند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان برگزیدگان مرحله استانی بخش مفاهیم و تفسیر ویژه ائمه جماعات یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان را اعلام کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۱

كانون هاي مساجد مازندران منتخبين رشته مفاهيم جشنواره مدهامتان را شناخت
خبرگزاری شبستان:منتخبين رشته مفاهيم قرآن و نهج البلاغه ويژه خواهران و برادران مازندراني در مرحله استاني يازدهمين جشنواره قرآني مدهامتان معرفي شدند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۷

گفتگوی شبستان با نفر نخست جشنواره کشوری مدهامتان/
خضوع و خشوع باطنی قاریان، اثر دوچندانی از تلاوت قرآن بر مخاطب می گذارد
خبرگزاری شبستان: نفر نخست رشته قرائت جشنواره قرآنی مدهامتان گفت: تلاوتی که خود شخص از آن بهره معنوی گرفته مطمئنا بر روی مستمع نیز اثرگذاری مثبت و معنوی خواهد داشت و این مقدمه ی انس و اثرپذیری قرآن است.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۱:۱۷

قاریان نیشابوری در مسابقات قرآنی مدهامتان کشور درخشیدند
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد نیشابور از کسب رتبه های برتر مسابقات قرآنی مدهامتان کشورتوسط اعضای کانون ها فرهنگی هنری مساجداین شهر خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۳:۴۱

حفظ قرآن از ۱۲ سالگی/همجواری با مسجدمقدس جمکران، نقطه قوت مسابقات مدهامتان
خبرگزاری شبستان: برگزیده رشته حفظ ۲۰ جزء جشنواره قرآنی جوانان مساجد کشور با اشاره به محل برگزاری مسابقات در نزدیکی مسجد مقدس جمکران، این همجواری و فیض بردن از فضای معنوی این مکان مقدس را بزرگترین مزیت این دوره از مسابقات کشوری مدهامتان دانست.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۱:۳۱

کسب رتبه های برتر مسابقات سراسری مدهامتان توسط نمایندگان استان مرکزی
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از کسب رتبه های برتر مسابقات سراسری مدهامتان توسط نمایندگان این استان خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۳:۰۰

درخشش ۳ اصفهانی در جشنواره کشوری «مُدهامَّتان»
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام معتمدی از درخشش ۳ نفر از برگزیدگان قرآنی کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان در یازدهمین دوره مسابقات قرآنی «مُدهامَّتان» خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۱:۴۷

کسب رتبه دوم گلستان در رشته تفسیر یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام امید سعیدی، از کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان رتبه دوم رشته تفسیر ویژه ائمه جماعات یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان در قم را کسب کرد.

۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۰:۲۲

فریبرز اسکندری از زنجان رتبه دوم رشته اذان مسابقات مدهامتان را کسب کرد
خبرگزاری شبستان:همزمان با یازدهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامتان که به میزبانی استان قم برگزار شد، فریبرز اسکندری مدیرمسوول کانون تخصصی قرآن از استان زنجان رتبه دوم در رشته اذان را به خود اختصاص داد.

۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۰:۱۹

روشندل ایلامی مقام دوم مسابقات قرآنی مدهامتان را کسب کرد
خبرگزاری شبستان: خانم مریم شفیعی، روشندل ایلامی در مسابقات قرآنی مدهامتان در بخش خواهران توانست مقام دوم این دوره از مسابقات را کسب کرد.

۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۰۹:۳۰