خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

الجمعة ٢٤ ذو الحجّة ١٤٤١

Friday, August 14, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور:
شورای فرهنگ عمومی برای بقای زیست زیبای اجتماعی تلاش کند
موالی زاده بابیان اینکه شورای فرهنگ عمومی به‌مثابه یک مجلس فرهنگی می‌تواند منشأ تحولات ارزشمند فرهنگی در باشد، گفت: با توجه به اقدامات دشمن برای براندازی بنیان خانواده در ایران اسلامی باید تلاش شود زیست زیبای اجتماعی که در جامعه وجود دارد تداوم یابد.

۱۳۹۸/۹/۳۰ - ۱۶:۴۳

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور:
اسباب‌بازی می‌تواند برای کشور ارزآوری کند
موالی زاده گفت: با توجه به نیاز صادرات محصولات فرهنگی و ارزآوری برای کشور، صنعت اسباب‌بازی این پتانسیل را دارد که به یکی از پول‌سازترین صنعت‌ها در کشور تبدیل شود .

۱۳۹۸/۹/۳۰ - ۱۵:۰۲

باحضور دکتر فقهی زاده؛
برگزاری شورای فرهنگ عمومی اصفهان/لزوم توجه کافی برای تصویب سند راهبردی ارتقا و توسعه مساجد
در نشست شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان که با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، بر لزوم همکاری و تعامل دولت و مردم برای ساخت، تجهیز و نگهداری مساجد و لزوم توجه کافی برای تصویب سند راهبردی ارتقا و توسعه مساجد استان تاکید شد.

۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۴:۲۸

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، مطرح کرد
نقش مهم مساجد در ارتقای فرهنگ عمومی ایرانیان
موالی‌زاده گفت: اگر مساجد بتوانند در جامعه ما هرچه بیشتر مرجعیت خود را حفظ کنند، بسیار در ارتقای فرهنگ عمومی کشور موثر خواهند بود.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۱

شبستان گزارش می دهد:
استاندار، غایب بزرگ شورای فرهنگ اصفهان/مهرعلیزاده ساز رفتن می زند؟
استاندار اصفهان که در نشست قبلی شورای فرهنگ عمومی عدم حضور برخی از اعضا را یک تخلف بزرگ اداری خوانده بود و تهدید کرد که در صورت تکرار با آن برخورد جدی خواهد کرد، خود غایب بزرگ نشست روز گذشته این شورا بود.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۱۶

فرهنگ از حوزه «بایدها» به حوزه «باورها» تبدیل شود
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در نشست دبیران شورای فرهنگ عمومی شهرستان‌های استان اصفهان گفت: لازم است تلاش شود فرهنگ از حوزه بایدها به حوزه باورها تبدیل شود تا بتوانیم مسائل فرهنگی جامعه را به خوبی برطرف نماییم.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۰:۲۱

موالی زاده در شورای فرهنگ عمومی اصفهان:
دانش آموزان به دنبال رشته های پزشکی؛ لزوم بازنگری در هدایت تحصیلی
دبیر شورای فرهنگی عمومی کشور با تاکید بر بازنگری در هدایت تحصیلی دانش آموزان، اظهار داشت: جامعه به همه مشاغل نیاز دارد و همه مشاغل در جایگاه خود محترم هستند بنابراین باید به سمتی حرکت کنیم که در انتخاب رشته توازن و تعادل برقرار باشد.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۰:۰۵

دیدار دبیر شورای فرهنگ عمومي کشور با امام جمعه اصفهان
در دیدار دبیر شورای فرهنگ عمومي کشور با نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بر ضرورت بومی سازی سرفصل های ارسالی از جانب شورای فرهنگ عمومی کشور و احصای مشکلات شهر و استان در این شورا تاکید شد.

۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۳:۵۵

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور؛
عضویت ۱۰ هزار نفر در شورای فرهنگ عمومی کشور/حب اهل بیت(ع) از مولفه های قدرتمند فرهنگ عمومی است
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با بیان اینکه این شورا، مجلس و پارلمان فرهنگی هر استان و هر شهرستان است، گفت: ۱۰ هزار نفر در شورای فرهنگ عمومی کشور عضویت دارند.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۵:۰۵

حب اهل بیت (ع) یکی از مولفه های قدرتمند فرهنگ عمومی است
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با اشاره به اینکه حب اهل بیت (ع) یکی از مولفه های قدرتمند فرهنگ عمومی است، گفت: جانمایه و روح عزاداری های محرم، با همه تفاوت ها در عزاداری، همان حب امام حسین (ع) است.

۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۰۹:۴۹

عضویت ۱۰هزار نفر در شورای فرهنگ عمومی کشور
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور از عضویت ۱۰ هزار نفر در شورای فرهنگ عمومی در سطح کشور خبرداد.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۳:۰۴

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور به استان سمنان سفر می کند
همزمان با روز خبرنگار دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور به استان سمنان سفر می کند.

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۰:۵۲

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور:
مهد قرآن تبریز الگویی از مؤسسه قرآنی موفق در کشور است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با حضور در مهد قرآن استان از نزدیک در جریان فعالیت‌های این موسسه قرار گرفت.

۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۵:۲۷

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در یزد:
خرید کالا ایرانی، سرفصل شورای فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با اشاره به اولویت های این شورا گفت: خرید کالا ایرانی، سرفصل شورای فرهنگ عمومی است.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۲:۲۸

دبیر شورای فرهنگ عمومی با خانواده شهید ساداتی در یزد دیدار کرد
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی امروز شنبه در سفر به یزد با حضور در منزل شهید هنرمند سید جلیل ساداتی با خانواده این شهید دیدار و گفت و گو کرد.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۰۸:۱۲

تبلیغ از مأموریت های مهم شورای فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه یکی از مأموریت های مهم شورای فرهنگ عمومی تبلیغ است، گفت: در همین راستا شورای فرهنگ عمومی باید در جهت شناخت و تقویت دهه پایانی ماه صفر تلاش کند.

۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۰۸:۰۰

برنامه چهار ساله شورای فرهنگ عمومی به زودی تهیه می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور عدم طرح مباحث اصلی مربوط به فرهنگ عمومی را بارزترین علت ناکارآمدی شورای فرهنگ عمومی برشمرد و گفت: در همین راستا پیش نویس برنامه ای چهار ساله برای شورای فرهنگ عمومی در حال تهیه است.

۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۰۷:۵۰

رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی:
عدم ضمانت اجرایی، مصوبات شورای فرهنگ عمومی را تشریفاتی می کند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی مشکل اساسی این شورا را نداشتن ضمانت اجرایی برای مصوبات دانست و گفت: تا این مسئله در مرکز حل نشود مصوبات شورای فرهنگ عمومی از حالت تشریفاتی خارج نمی شود.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۴:۲۹

شصت و یکمین نشست شورای فرهنگ عمومی
شصت و یکمین نشست شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی با محوریت سبک زندگی امروز یک شنبه با حضور دکتر "‌محمد‌رضا موالی زاده" دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۴:۱۸

سبک زندگی اسلامی، نقشه راه شورای فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی گفت: موضوع سبک زندگی که از سوی مقام معظم رهبری در سفر به خراسان شمالی برای اولین بار مطرح شد، این موضوع به عنوان نقشه راه شورای فرهنگ عمومی کشور قرار گرفت.

۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۶:۰۱