خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام سعید صدوقی
عاشورا نتیجه عدم درک ولایت بود/درک عید فطر و قربان استواری دین را درپی دارد
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام صدوقی مازندرانی، از فرهنگ سازی عاشورابعنوان ثمره سیدالشهدا یاد کردو گفت: امام سجاد(ع) در مسجد اموی در مقوله ولایت علی(ع) سخنرانی کرد چون اهل شام خدا، قبله، پیامبر و... داشتند اما معرفت به ولایت نداشتند که عاشورا رقم خورد.

۱۳۹۵/۸/۲۱ - ۱۴:۳۳

ابتلا منتهی به خیر می شود/اختلاف در آفرینش انسان ها برای حفظ حق انتخاب بشر است
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام والمسلمین مصطفی(سعید) صدوقی مازندرانی، با اشاره به اینکه ابتلا نتیجه اش خیر است اما در امتحان و فتنه معلوم نیست نتیجه خیر حاصل بشود، گفت: تمام آیات ابتلا منتهی به خیر خواهد شد.

۱۳۹۵/۸/۱۴ - ۱۶:۴۰

بي تفاوتي در برابر نعمت دهنده مورد پسند عقل نيست/سيماي شيعه در نگاه امام صادق(ع)
خبرگزاری شبستان: پژوهشگرعلوم حوزوي با بيان اينكه عقل می گوید در برابرنعمت دهنده بی تفاوت نباشيد، گفت: خدا ۲۴ساعت طعام، سلامتی و تنفس میدهد و می گوید حی علي الصلاه و حاضر نیستیم ۱۷دقیقه به نماز بایستیم؛ و به همین مقدار به نمک خدا هم احترام نمی گذاریم.

۱۳۹۵/۷/۱۳ - ۱۰:۰۹

علم آموزی بالاترین عبادت شب قدر/بیسوادی مقدمه قساوت قلب است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمين مصطفي صدوقي مازندراني بیسوادی را مقدمه قساوت قلب دانست و گفت: خداوند متعال از مومن و بچه مسجدی و هیئتی به خاطر اینکه در ۴۰شبانه روز با دانشمند همنشینی نمی کند و بر علم خویش نمی افزاید، گلایه می کند.

۱۳۹۵/۴/۷ - ۰۴:۵۱