خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

الثلاثاء ١٦ ذو القعدة ١٤٤١

Tuesday, July 7, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تقلید
«آموزش هنر به کودکان» در گفتگو با نگین ارجمند خواه
مدارس به جای «خلاقیت»، «تقلید» را به کودکان آموزش می دهند
این مدرس هنر با بیان اینکه سیستم آموزش هنر به کودکان دغدغه همه متخصصین امر کودک است،گفت: در نظام آموزشی هنر به کودکان در مدارس به جای خلاقیت تقلید آموزش می دهند.

۱۳۹۸/۴/۹ - ۰۹:۲۷

شرط تصدی گیری بر نظام الهی در قانون اساسی داشتن اجتهاد مطلق است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان تقلید از مجتهد مرده را غلط دانست و گفت: شرط تصدی گیری بر نظام الهی در قانون اساسی داشتن اجتهاد مطلق است.

۱۳۹۷/۴/۲ - ۰۹:۴۴

شبستان بررسی می کند/
۱۸ شبکه سراسری ودست های خالی سیما!
خبرگزاری شبستان: نارضایتی مخاطبان، کمبود بودجه، نوآوری محدود، گرفتار شدن در بازپخش، تبلیغات فراوان و نامتناسب از مشکلاتی است که سیما با آن مواجه است. حال باید پرسید نسخه افزایش تعداد شبکه ها دردی از تلویزیون دوا کرده است؟

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۹:۰۹

برگزاری طرح ارتقاء و بازآموزی احکام ضروری نماز و تقلید در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در امور روحانیت گفت: طرح ارتقاء و بازآموزی احکام ضروری نماز و تقلید ویژه پرسنل استانداری برگزار شد.

۱۳۹۶/۴/۴ - ۱۳:۳۴

علم آموزی بالاترین عبادت شب قدر/بیسوادی مقدمه قساوت قلب است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمين مصطفي صدوقي مازندراني بیسوادی را مقدمه قساوت قلب دانست و گفت: خداوند متعال از مومن و بچه مسجدی و هیئتی به خاطر اینکه در ۴۰شبانه روز با دانشمند همنشینی نمی کند و بر علم خویش نمی افزاید، گلایه می کند.

۱۳۹۵/۴/۷ - ۰۴:۵۱