خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

الخميس ١٧ صفر ١٤٤١

Thursday, October 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی
حجت الاسلام کرامتی:
الزام عملی به روحیه انقلابی، فاصله از فتنه گران است
امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه فتنه ۸۸ ضربه سنگینی به جمهوری اسلامی وارد کرد، گفت:تحریم های ظالمانه که مدام رییس جمهور عنوان می کنند به درخواست صریح همین فتنه گران اعمال شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۸:۲۶

امام جمعه قزوین:
نمایندگان مجلس دام های دشمن را بشناسند
آیت الله عابدینی گفت: نمایندگان و رئیس مجلس باید با شجاعت و بصیرت دام های دشمن را بشناسند و به دشمن چراغ سبز نشان ندهند.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۵:۲۵

در نشست با وزیر علوم؛
ضرورت تفویض اختیار به دانشگاه‌ها/ در نخبه پروری تنها ارائه مقاله معیار نباشد
در نشست نمایندگان مجلس و روسای دانشگاه های خراسان جنوبی با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر ضرورت تفویض اختیار به دانشگاه ها و اینکه نباید در نخبه پروری تنها ارائه مقاله معیار باشد تاکید شد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۸:۰۹

لزوم نگاه بهتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به حوزه فرهنگ و هنر
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نگاه بهتری به حوزه فرهنگ و هنر، داشته باشند چرا که اعتبار این حوزه، تاسف بار است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۷

بررسی بایدهای تحول علوم انسانی در گفت وگو با نمایندگان مجلس؛
میرزاده: علوم انسانی با رقابت های بودجه ای متحول نمی شود/دهمرده: مجلس حامی بومی سازی علوم است
خبرگزاری شبستان: اعتبارات علمی که به مراکز علمی، پژوهشی و فرهنگی داده می شود برای حل مشکلات کشور کافی است اما اگر بخواهیم صرفا مراکز پژوهشی را سرپا نگاه داریم و به موازی کاری و رقابت برای بودجه بپردازیم، این بودجه ها هرگز کفاف نخواهد داد.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۹:۲۲

بایدها و نبایدهایِ بودجه های مهدوی در گفت گو با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس؛
مهدویت افق های کلان نظام را دست یافتنی می کند/باید بودجه های مهدوی تقویت شود
خبرگزاری شبستان: مازنی: مهدویت و انتظار برای ما استراتژیک و راهبردی است و نگاه و باور ما به نظام سیاسی فرهنگی دنیا را نشان می دهد. آزادیخواه: در موضوعات انتظار، مهدویت و آخرالزمان باید بودجه های فرهنگی تقویت شوند.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۰:۱۰

امام جمعه موقت قزوین:
نمایندگان مجلس در بررسی بودجه منفعت مردم و مملکت را مدنظر قرار دهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت قزوین گفت: نمایندگان مجلس بر حسب قسمی که یاد کرده اند باید دقت کنند در تنظیم لایحه بودجه، منفعت مملکت و مردم را مدنظر قرار دهند.

۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۵:۰۵

رسانه آزاد دشمن همیشگی بزهکاران است
خبرگزاری شبستان: عضو فراکسیون امید و نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه رسانه آزاد دشمن همیشگی بزهکاران است گفت: دموکراسی و مردم سالاری بدون داشتن رسانه های آزاد بی معنا است.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۰:۲۶

شهدا مصداق عملی ایمان و عمل صالح هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: شهدای ما مصداق عملی ایمان و عمل صالح هستند.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۰۸:۲۸

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نمايندگان مجلس از حقوق مردم دفاع کنند/ ولایت محور آرمان های دینی 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نمایندگان مردم در مجلس موظف هستند تا از مسئولینی که باعث ایجاد اختلاف می شوند و به ارزش های قانونی پای بند نیستند؛ سوال کنند که چرا کارهای اصلی  مردم بر روی زمین باقی مانده است؟

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۱

تغيير استاندار خراسان جنوبي از شايعه تا واقعيت/ نمايندگان استان اظهار بي اطلاعي کردند!
خبرگزاری شبستان: طی چند روز گذشته بحث تغییر استاندار خراسان جنوبی به مهمترین موضوع محافل سیاسی و غیر سیاسی این استان تبدل شده و با برخی اظهارات؛ روز به روز این شایعه بیشتر رنگ واقعیت می‌گیرد.

۱۳۹۵/۴/۳ - ۱۷:۳۸