خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

الأربعاء ١٤ شعبان ١٤٤١

Wednesday, April 8, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه غلامرضا شریعتی
استاندار خوزستان:
میانگین سنی فوت‌شدگان ناشی از ویروس کرونا در حوزه دانشگاه علوم پزشکی دزفول ۷۰ سال است
شریعتی خواستار توجه ویژه و جدی‌تر مردم دزفول نسبت به طرح فاصله‌گذاری اجتماعی شد و گفت: متوسط سن فوتی‌های ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در حوزه دانشگاه علوم پزشکی دزفول ۷۰ سال است.

۱۳۹۹/۱/۲۰ - ۰۹:۳۲

استاندار خوزستان خبر داد 
طرح فاصله‌گذاری هوشمند در خوزستان اجرا می‌شود
شریعتی از اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند در خوزستان خبر داد و گفت: در برخی شهرهای خوزستان نزدیک به  ۱۱ روز است مورد جدید ابتلا به کرونا ثبت نشده است که به دلیل رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی است.

۱۳۹۹/۱/۲۰ - ۰۱:۵۸

استاندار خوزستان تاکید کرد:
افراد واجد شرایط با اهدای خون به تامین خون بیماران نیازمند کمک کنند
شریعتی با اشاره به ضرورت اهدای خون گفت: از افراد واجد شرایط می‌خواهیم با رعایت دستورالعمل‌ها و مسائل بهداشتی به مراکز انتقال خون مراجعه و به تامین خون بیماران نیازمند کمک کنند.

۱۳۹۹/۱/۱۶ - ۲۳:۰۸

استاندار خوزستان:
منحنی ویروس کرونا رو به کاهش است
شریعتی با بیان اینکه منحنی ویروس کرونا رو به کاهش است گفت: مردم، کادر درمان و مسئولان باید تا انتهاو با نهایت دقت و حساسیت شرایط را کنترل کنند‌.

۱۳۹۹/۱/۱۴ - ۱۳:۰۱

استاندار خوزستان تاکید کرد:
مردم شهرهای خرمشهر و شادگان در جهت کنترل ویروس کرونا همکاری بیشتری داشته باشند
شریعتی با اشاره به افزایش میزان مبتلایان به کرونا در شهرهای خرمشهر و شادگان، از مردم این دو شهر خواست با همکاری بیشتر در کاهش میزان بیماران در این دو منطقه گام بردارند و گفت: مردم آبادان همراهی خوب و اقدامات ارزشمندی در این زمینه داشته‌اند.

۱۳۹۹/۱/۱۳ - ۱۹:۲۴

استاندار خوزستان تاکید کرد:
در روز ۱۳ فروردین در منزل بمانید/ بی‌تفاوتی نسبت به شیوع ویروس کرونا بزرگترین خطر برای سلامتی آحاد مردم است
شریعتی با تاکید بر اینکه در روز ۱۳ فروردین برای حفظ سلامتی خود و خانواده باید در منزل بمانیم و حتی از تجمعات خانوادگی در منزل پرهیز شود گفت: بی‌تفاوتی مردم نسبت به خطر ابتلا و شرایط سرایت ویروس کرونا بزرگترین خطر برای سلامت آحاد جامعه و استان است.

۱۳۹۹/۱/۱۳ - ۰۲:۳۲

استاندار خوزستان عنوان کرد:
فاصله اجتماعی نقش محوری در کنترل بیماری کرونا دارد
شریعتی نقش محوری در کنترل بیماری کرونا را فاصله اجتماعی دانست و گفت: این مسیر و روند باید همچنان سختگیرانه‌تر و بهتر ادامه پیدا کند تا به نتیجه مطلوب دست یابیم.

۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۹:۵۹

استاندار خوزستان خبر داد
بیش از ۳ هزار نفر از کادر درمانی خوزستان در خط مقابله با کرونا فعال هستند/ در استان وضعیت حادی نداریم
شریعتی با بیان اینکه در مجموع سه‌هزار و ۹۶ نفر از پرسنل بهداشت و درمان خوزستان در بخش‌های مختلف در حال خدمات‌رسانی بوده و اقدامات لازم را در بحث مقابله با ویروس کرونا انجام می‌دهند گفت: وضعیت استان در بحث کرونا حاد نیست.

۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۷:۳۶

استاندار خوزستان تاکید کرد:
تکذیب احتکار شکر در خوزستان/ شرکت توسعه نیشکر در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا
شریعتی احتکار و کمبود شکر در استان را به شدت تکذیب کرد و گفت: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با تولید ۸۰ درصد الکل مورد نیاز کشور، یکی از ارکان اصلی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در کشور است.

۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۶:۳۹

استاندار خوزستان خبر داد
امسال روزی به‌نام طبیعت در سیزدهم فروردین نخواهیم داشت/ تردد در مناطق شهری کنترل می‌شود
شریعتی گفت: امسال روزی به نام سیزده ‌به‌در یا روز طبیعت نخواهیم داشت و از ۱۲ فروردین دستور دادیم منطقه به منطقه را در شهرها کنترل کنند و از تردد مردم به منظور گردش و تفریح ممانعت به‌عمل می‌آید.

۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۱۷:۲۹

استاندار خوزستان:
تنها افراد بومی هر شهر مجوز ورود به آن شهر را دارند/ مسافران شهرهای خوزستان هرچه سریع‌تر استان را ترک کنند
شریعتی به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در کشور اشاره کرد و گفت: این طرح در خوزستان هم به جدیت دنبال می‌شود به همین علت تنها افراد بومی ساکن هر شهر مجاز ورود به آن شهر هستند.

۱۳۹۹/۱/۸ - ۲۲:۱۲

استاندار خوزستان:
در تامین مواد غذایی و توزیع آن مشکلی وجود ندارد/ مردم به شایعات توجه نکنند
شریعتی با بیان اینکه خوزستان در تامین مواد غذایی و تامین آن در استان مشکلی وجود ندارد گفت: توزیع کالاها هم از طریق ریل و هم جاده‌ها و کامیون‌ها به سراسر نقاط کشور انجام می‌شود و ما شرایط را برای آنها تسهیل کرده‌ایم.

۱۳۹۹/۱/۸ - ۱۷:۳۵

استاندار خوزستان تاکید کرد:
فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی طبق دستورالعمل برای پیشگیری از کرونا عمل کنند
شریعتی با تاکید بر اینکه فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی باید طبق دستورالعمل برای پیشگیری از ویروس کرونا اقدام کنند گفت: با مدیرانی که طبق دستورالعمل اقدام نکنند برخورد جدی صورت می‌گیرد.

۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۸:۱۱

استاندار خوزستان:
عملیات گندزدایی و ضدعفونی کردن مناطق خوزستان تا عادی شدن شرایط ادامه دارد
شریعتی با بیان اینکه عملیات گندزدایی و ضدعفونی کردن مناطق خوزستان تا عادی شدن شرایط ادامه دارد گفت: قرارگاه کربلا تمام امکانات خود را در استان‌های لرستان و خوزستان برای این امر بسیج کرده است.

۱۳۹۹/۱/۵ - ۱۸:۴۷

استاندار خوزستان خبر داد
روند رو به رشد صنایع راکد در خوزستان/ بهره‌برداری از شرکت‌های جدید در استان در سال جهش تولید
شریعتی با بیان اینکه صنایعی که در استان با رکود مواجه بودند، اکنون روند رو به رشدی دارند گفت: شرکت های جدیدی در استان در سال جهش تولید و در راستای به حداکثر رساندن تولید استان به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۹/۱/۵ - ۰۳:۱۸

استاندار خوزستان تاکید کرد:
نیازمند همبستگی اجتماعی در مقابله با ویروس کرونا هستیم/ باید پیشگیرانه و تهاجمی با این ویروس مقابله کنیم
شریعتی با بیان اینکه نیازمند همبستگی قوی اجتماعی در مقابله با ویروس کرونا هستیم گفت: نباید در این مسیر انفعالی عمل کرد بلکه باید پیشگیرانه و تهاجمی با این ویروس مقابله کنیم.

۱۳۹۹/۱/۵ - ۰۲:۵۲

استاندار خوزستان تاکید کرد:
از پذیرش مهمانان نوروزی در خوزستان معذور هستیم/ برای حفظ سلامت مردم از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنیم
شریعتی با بیان اینکه در حال حاضر هیچ گونه تمهیداتی برای مسافران نوروزی در خوزستان وجود ندارند گفت: با وجود مهمان‌نوازی خوزستانی‌ها، امسال به خاطر حفظ سلامت و جان هموطنان از پذیرش مهمانان در خوزستان معذور هستیم.

۱۳۹۹/۱/۲ - ۱۹:۱۸

استاندار خوزستان خبر داد
اعمال تصمیمات و سختگیری‌های جدید در خوزستان جهت مقابله با کرونا
شریعتی از فعالیت‌ها، تصمیمات و سخت‌گیری‌های جدید در رابطه با مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: این تصمیمات را به همه دستگاه‌های انتظامی، نظامی، امنیتی و اجرایی برای اعمال کردن در استان ابلاغ خواهیم کرد.

۱۳۹۹/۱/۱ - ۲۱:۱۹

پیام تبریک استاندار خوزستان به مناسبت عید نوروز
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان همزمان با فرا رسیدن عید نوروز طی پیامی این عید باستانی را به مردم استان تبریک گفت.

۱۳۹۹/۱/۱ - ۱۲:۲۴

استاندار خوزستان:
اجازه ورود مسافران نوروزی به استان خوزستان را نمی‌دهیم
شریعتی سلامت جان شهروندان خوزستان را خط قرمز استان دانست و گفت: در هیچ صورتی اجازه ورود مسافران نوروزی را به خوزستان نمی‌دهیم تا از جان شهروندان استان صیانت و حفاظت کنیم.

۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۱:۱۸