خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٠

Tuesday, February 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بهرام قاسمی
سخنگوی وزارت خارجه درگذشت بهرام زند را تسلیت گفت
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه، درگذشت گوینده پیشکسوت، بهرام زند را تسلیت گفت.

۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۰۷:۲۳

قاسمی:
طراحی توطئه‌های تفرقه افکنانه در میان کشورهای اسلامی برای ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه گفت: هشدار می دهیم همه توطئه های تفرقه افكنانه سالیان اخیر در منطقه با هدف بروز نفاق و انشقاق در جهان اسلام و ایجاد حاشیه امن برای رژیم جعلی صهیونیستی طراحی و اجرا شده است.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۰۷:۵۳

محکومیت فاجعه کشتار فلسطینیان در سرزمین های اشغالی
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه، فاجعه کشتار فلسطینیان را در سرزمین های اشغالی، به شدت محکوم کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۲:۲۷

سعودی ها با ایراد اتهام به دیگران نمی توانند بر شکست های پی در پی خود در یمن سرپوش بگذارند
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به اینکه سعودی ها با ایراد اتهام به دیگران نمی توانند بر شکست های پی در پی خود در یمن سرپوش بگذارند، گفت: عربستان در جايگاه، اندازه و شرايطی نيست كه بتواند توهمات و تخيلات خود را عملی كند.

۱۳۹۷/۱/۸ - ۰۹:۳۵

آمریکا قطعا از ترفند تحریم ها برای توقف رشد علمی مردم ایران طَرفی نخواهد بست
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه به دنبال آخرین مورد از تحرکات ضدایرانی دولت آمریکا و تحریم چند تبعه ایرانی و یک شرکت فعال در حوزه خدمات فناوری گفت: آمریکا قطعا از این ترفندها برای متوقف کردن یا جلوگیری از رشد علمی مردم ایران طَرفی نخواهد بست.

۱۳۹۷/۱/۴ - ۰۹:۳۱

قاسمی:
ادعای بن سلمان درباره حضور رهبران القاعده در ایران دروغی بزرگ است
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به اظهارات ناشيانه و متوهمانه محمد بن سلمان در مصاحبه با شبکه ان بی سی گفت: ادعای بن سلمان درباره حضور رهبران القاعده در ایران دروغی بزرگ است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۰

قاسمی در پاسخ به شبستان:
اطلاعی از طرح دعوی ایران به آژانس در خصوص عدم اجرای تعهدات آمریکا در برجام ندارم
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه درخصوص سخنان سفیر کشورمان در لندن در مصاحبه ای که اعلام کرده بود ایران قرار است درخصوص عدم اجرای تعهدات آمریکا در برجام به آژانس بین المللی اتمی طرح دعوی کند، گفت: در مورد شکایت اطلاع خاصی ندارم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۶

قاسمی در نشست خبری:
واکنش وزارت خارجه ایران نسبت به اخراج وزیر خارجه آمریکا/بازگشایی مرزهای هوایی ایران و اقلیم کردستان/ظریف فردا به باکو می رود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به سوالی در مورد برکناری وزیرخارجه آمریکا به دلیل مواجه با ایران اظهار داشت: این تحولات و اخراج ها در دولت ترامپ تازگی ندارد و شاهد تحولات مکرر بوده ایم و موصوع داخلی آمریکاست و به آن ها مربوط خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۱

قاسمی:
ایران اطلاعی از سرنوشت لوینسون ندارد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه وزارت خارجه آمریکا در ارتباط با «رابرت لوینسون» مأمور سابق اف بی آی گفت: ایران اطلاعی از سرنوشت لوینسون ندارد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۱۸

اعتراض شدید ایران به دولت انگلیس در پی تعرض به سفارت کشورمان در لندن
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه از اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به دولت انگلیس در پی تعرض به سفارت کشورمان در لندن خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۷:۱۲

قاسمی در واکنش به اظهارات اخیر لودریان علیه ایران:
دشمن سازی و تهدید انگاری باطل نتیجه ای جز عقب ماندگی و سوء استفاده دشمنان ندارد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به اینکه منطقه ما نیازمند عقلانیت و واقع بینی است، گفت: دشمن سازی و تهدید انگاری باطل نتیجه ای جز عقب ماندگی و واگرایی و سوء استفاده دشمنان و بدخواهان ندارد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۳

واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به ادعای المانیتور
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به ادعای سایت المانیتور مبنی بر صدور مجوز صادرات تجهیزات نظارتی از سوی دولت آمریکا با هدف تشدید نظارت بر اجرای برجام گفت: اطلاعات ارائه شده در آن در مورد ایران نادرست و غیر واقعی است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۰

قاسمی در واکنش به بیانیه وزارت کشور بحرین:
فرافکنی و تکرار ادعاهای واهی مشکل حکومت بحرین را حل نخواهد کرد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه ضمن رد بیانیه وزارت کشور بحرین و ادعاهای واهی و تکراری مطرح شده در آن علیه نهادهای کشورمان افزود: فرافکنی و تکرار ادعاهای واهی مشکل حکومت بحرین را حل نخواهد کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۵

قاسمی در واکنش به انتشار اخبار آغاز مذاکرات منطقه‌ای ایران و اروپا:
هر گفت‌وگویی الزاما مذاکره به معنای خاص آن نیست/ مانعی برای رایزنی ایران و اروپا وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه گفت: ایران و اروپا دهه‌هاست گفت‌وگو و تبادل نظر دارند و مانعی برای رایزنی، تبادل نظر و شنیدن نقطه نظرات یکدیگر ندارند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۸

قاسمی:
عملکرد آمریکا و انگلیس در شورای امنیت در راستای مشروعیت بخشیدن به متجاوزین به یمن است
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به رفتار اشتباه برخی از کشورها در شورای امنیت گفت: عملکرد آمریکا و انگلیس در سه سال گذشته در شورای امنیت غیرسازنده و در راستای مشروعیت بخشیدن به متجاوزین به یمن بوده است.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۶:۲۷

قاسمی در پاسخ به شبستان:
وقتي براي پاسخ به اظهارات پوچ وزير اطلاع رساني بحرين نداريم
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه در خصوص اظهارات وزير اطلاع رساني بحرين مبني بر تروريسم بودن ايران و حمايت آن از تروريسم گفت: وقتي براي پاسخ به اين اظهارات پوچ نداريم و صرف وقت براي اين سوالات اشتباه است

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۲:۱۳

قاسمی در نشست خبری:
لزوم انجام اقدام اسلامی و همگانی برای بهینه سازی مدیریت حج/واکنش به تعیین تکلیف امریکا برای ایران و سپاه
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه در رابطه با حج و روابط ایران و عربستان گفت: بعد از اتفاق منا موضوع عدم مدیریت عربستان شدت گرفت و در جهان اسلام و مجموعه مردم مسلمان باید فكر شود تا راهی در جهت بهینه‌سازی مدیریت حج،اقدام اسلامی و همگانی انجام شود.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۱:۴۲

قاسمی:
برنامه موشکی ایران دفاعی و بازدارنده است/ ادعای ارسال موشک به یمن کذب است
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه، ابراز نگرانی وزرای خارجه فرانسه و انگلستان از برنامه دفاع موشکی ایران را موضوعی بی دلیل و بدون هرگونه توجیه منطقی خواند و گفت: برنامه موشکی ایران دفاعی و بازدارنده است.

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۶:۰۱

وزرای امور خارجه اسپانیا و هلند امشب به ایران می‌آیند
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: وزرای امور خارجه اسپانیا و هلند امشب به ایران می‌آیند

۱۳۹۶/۱۲/۱ - ۱۵:۵۰

سخنگوی وزارت خارجه حمله تروریستی به کلیسایی در داغستان روسیه را محکوم کرد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه حمله مسلحانه گروهک تروریستی داعش به کلیسایی در جمهوری داغستان روسیه که چندین کشته و مجروح بر جای گذاشت را به شدت محکوم و با دولت، ملت و خانواده قربانیان این جنایت ابراز همدردی کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۷:۱۹