خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بهرام قاسمی
قاسمی:
تشدید بمباران‌های مناطق مسکونی در یمن نشان از استیصال متجاوزین است
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه گفت: تشدید بمباران‌های مناطق مسکونی نشان از استیصال و ناکامی متجاوزین به یمن در رسیدن به اهداف خود دارد.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۴:۰۰

ایران حملات تروریستی کابل را محکوم کرد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه حملات تروریستی امروز در کابل را محکوم کرد.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۶:۰۳

قاسمی:
گزارش حقوق بشری وزارت خارجه آمریکا، مغرضانه، سیاسی و مردود است
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به گزارش وزارت خارجه آمریکا درباره وضعیت حقوق بشر گفت: گزارش حقوق بشری وزارت خارجه آمریکا، مغرضانه، سیاسی و مردود است.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۰۷:۱۶

قاسمی در پاسخ به شبستان:
نقش مشورتی وزارت خارجه در جایگزینی یورو به جای دلار
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه درباره نقش این وزارتخانه برای کمک به دولت در مسیر جایگزینی دلار در مبادلات تجاری با کشورهای خارجی گفت: این وزارتخانه در این زمینه می تواند نقش مشورتی ایفا کند.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۲:۵۱

قاسمی در نشست خبری:
ادامه حملات امریکا به منطقه آن را دچار مشکل خواهد کرد/اسرائیل جواب حمله به پایگاه نظامی سوری را خواهد گرفت
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه در مورد واکنش ایران به حملات احتمالی دیگر به منطقه از سوی آمریکا گفت: ادامه حملات امریکا به منطقه آن را دچار مشکل خواهد کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۱:۳۲

قاسمی:
مایه تاسف است اتحادیه عرب ظرفیت های خود را همچنان صرف اتهامات باطل می کند
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به بیانیه پایانی اجلاس سران اتحادیه عرب، ضمن تأکید مجدد برسياست اصولی و دايمی ایران مبنی بر عدم مداخله در امور داخلی ديگر كشورها، اتهامات وارده به ايران در برخى از بندهاى اين بیانیه را کاملا مردود دانست.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۰۷:۴۰

قاسمی:
حکام کنونی عربستان خود را در کنار رژیم صهیونیستی تبدیل به نماد تجاوز و جنایت در خاورمیانه کرده اند
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به اظهارات ضدایرانی ولیعهد و وزیر امور خارجه عربستان سعودی در سفر به فرانسه گفت: حکام کنونی عربستان خود را در کنار رژیم صهیونیستی تبدیل به نماد تجاوز و جنایت در خاورمیانه کرده اند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۴:۵۰

سخنگوی وزارت خارجه درگذشت بهرام زند را تسلیت گفت
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه، درگذشت گوینده پیشکسوت، بهرام زند را تسلیت گفت.

۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۰۷:۲۳

قاسمی:
طراحی توطئه‌های تفرقه افکنانه در میان کشورهای اسلامی برای ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه گفت: هشدار می دهیم همه توطئه های تفرقه افكنانه سالیان اخیر در منطقه با هدف بروز نفاق و انشقاق در جهان اسلام و ایجاد حاشیه امن برای رژیم جعلی صهیونیستی طراحی و اجرا شده است.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۰۷:۵۳

محکومیت فاجعه کشتار فلسطینیان در سرزمین های اشغالی
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه، فاجعه کشتار فلسطینیان را در سرزمین های اشغالی، به شدت محکوم کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۲:۲۷

سعودی ها با ایراد اتهام به دیگران نمی توانند بر شکست های پی در پی خود در یمن سرپوش بگذارند
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به اینکه سعودی ها با ایراد اتهام به دیگران نمی توانند بر شکست های پی در پی خود در یمن سرپوش بگذارند، گفت: عربستان در جايگاه، اندازه و شرايطی نيست كه بتواند توهمات و تخيلات خود را عملی كند.

۱۳۹۷/۱/۸ - ۰۹:۳۵

آمریکا قطعا از ترفند تحریم ها برای توقف رشد علمی مردم ایران طَرفی نخواهد بست
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه به دنبال آخرین مورد از تحرکات ضدایرانی دولت آمریکا و تحریم چند تبعه ایرانی و یک شرکت فعال در حوزه خدمات فناوری گفت: آمریکا قطعا از این ترفندها برای متوقف کردن یا جلوگیری از رشد علمی مردم ایران طَرفی نخواهد بست.

۱۳۹۷/۱/۴ - ۰۹:۳۱

قاسمی:
ادعای بن سلمان درباره حضور رهبران القاعده در ایران دروغی بزرگ است
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به اظهارات ناشيانه و متوهمانه محمد بن سلمان در مصاحبه با شبکه ان بی سی گفت: ادعای بن سلمان درباره حضور رهبران القاعده در ایران دروغی بزرگ است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۰

قاسمی در پاسخ به شبستان:
اطلاعی از طرح دعوی ایران به آژانس در خصوص عدم اجرای تعهدات آمریکا در برجام ندارم
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه درخصوص سخنان سفیر کشورمان در لندن در مصاحبه ای که اعلام کرده بود ایران قرار است درخصوص عدم اجرای تعهدات آمریکا در برجام به آژانس بین المللی اتمی طرح دعوی کند، گفت: در مورد شکایت اطلاع خاصی ندارم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۶

قاسمی در نشست خبری:
واکنش وزارت خارجه ایران نسبت به اخراج وزیر خارجه آمریکا/بازگشایی مرزهای هوایی ایران و اقلیم کردستان/ظریف فردا به باکو می رود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به سوالی در مورد برکناری وزیرخارجه آمریکا به دلیل مواجه با ایران اظهار داشت: این تحولات و اخراج ها در دولت ترامپ تازگی ندارد و شاهد تحولات مکرر بوده ایم و موصوع داخلی آمریکاست و به آن ها مربوط خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۱

قاسمی:
ایران اطلاعی از سرنوشت لوینسون ندارد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه وزارت خارجه آمریکا در ارتباط با «رابرت لوینسون» مأمور سابق اف بی آی گفت: ایران اطلاعی از سرنوشت لوینسون ندارد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۱۸

اعتراض شدید ایران به دولت انگلیس در پی تعرض به سفارت کشورمان در لندن
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه از اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به دولت انگلیس در پی تعرض به سفارت کشورمان در لندن خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۷:۱۲

قاسمی در واکنش به اظهارات اخیر لودریان علیه ایران:
دشمن سازی و تهدید انگاری باطل نتیجه ای جز عقب ماندگی و سوء استفاده دشمنان ندارد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به اینکه منطقه ما نیازمند عقلانیت و واقع بینی است، گفت: دشمن سازی و تهدید انگاری باطل نتیجه ای جز عقب ماندگی و واگرایی و سوء استفاده دشمنان و بدخواهان ندارد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۳

واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به ادعای المانیتور
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به ادعای سایت المانیتور مبنی بر صدور مجوز صادرات تجهیزات نظارتی از سوی دولت آمریکا با هدف تشدید نظارت بر اجرای برجام گفت: اطلاعات ارائه شده در آن در مورد ایران نادرست و غیر واقعی است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۰

قاسمی در واکنش به بیانیه وزارت کشور بحرین:
فرافکنی و تکرار ادعاهای واهی مشکل حکومت بحرین را حل نخواهد کرد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت خارجه ضمن رد بیانیه وزارت کشور بحرین و ادعاهای واهی و تکراری مطرح شده در آن علیه نهادهای کشورمان افزود: فرافکنی و تکرار ادعاهای واهی مشکل حکومت بحرین را حل نخواهد کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۵