خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

الاثنين ١٧ ذو الحجّة ١٤٤٠

Monday, August 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی خبر داد؛
لزوم بکارگیری پیمانکاران بومی/ برگزاری کارگاه بین المللی بناهای خشتی در استان
میرجعفریان با بیان اینکه دستگاه های اجرایی استان اگر توان به کارگیری پیمانکاران بومی را دارند نباید از هیچ کاری مضایقه کنند، گفت: ادارات بحث آموزش به موقع به قشر پیمانکاران را جدی دنبال کنند.

۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۱۵:۱۹

معاون امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی:
مهلت ۴۸ ساعته برای افزایش آبرسانی سیار روستایی/ انتقاد از مدیرانی که واجبات را فدای مستحبات می کنند!
میرجعفریان به دستگاه‌های متولی آب استان ۴۸ساعت مهلت داد تا برای افزایش آبرسانی سیار به روستاها اقدام کنند و گفت: باید دستگاه‌های اجرایی در سطح ملی حساسیت را ایجاد و پیگیری‌های لازم را برای استفاده حداکثری از ظرفیت ملی انجام دهند.

۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۵:۵۱

معاون استاندار خراسان‌جنوبی:
کاهش مصرف ۲۳۰ میلیون مترمکعبی آب در خراسان جنوبی هدفگذاری شد
میرجعفریان از کاهش مصرف ۲۳۰ میلیون مترمکعبی آب برای استان خراسان جنوبی هدفگذاری شده، گفت: باید سهم هر دستگاه اجرایی در این مدیریت منابع آبی مشخص شود.

۱۳۹۸/۳/۳۰ - ۱۴:۵۷

معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
طرح جامع کاهش تصادفات خراسان جنوبی تدوین شود
میرجعفریان با اشاره به اینکه باید طرح جامع کاهش تصادفات خراسان جنوبی حداکثر تا ۲ هفته آینده تدوین شود، گفت: برای مباحث ترافیکی استان باید برنامه عملیاتی داشته باشیم.

۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۵:۵۸

تقویت فرهنگ در سایر بخش های توسعه آثار مثبت دارد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: اگر قرار است در مسیر توسعه استان در سایر بخش ها اتفاقی مثبت رخ دهد، این مسیر تنها با تقویت بخش فرهنگ و توسعه زیرساخت های فرهنگی به دست خواهد آمد.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۲:۰۵

معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
احداث ۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومین بدون تاخیر انجام شود
میرجعفریان با تاکید بر اینکه اقدامات اجرایی حتی یک روز هم نباید به تاخیر بیفتد، گفت: ساخت واحدهای آسیب دیده از سیل و همچنین احداث ۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومین باید سریعتر در استان انجام شود.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۶:۱۶

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی؛
راه آهن یکی از پروژه های حیاتی خراسان جنوبی است
میرجعفریان با بیان اینکه راه آهن یکی از پروژه های حیاتی خراسان جنوبی است،گفت: طی ۲ یا ۳ ماه آینده علی رغم محدودیت های مالی شاهد اجرایی شدن عملیات ریلی بیرجند به قائن خواهیم بود.

۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۲:۵۲

معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
حمایت به شرط افزایش بودجه‌ عمرانی/ شهرداری‌ها به دنبال ایجاد درآمد پایدار باشند
میرجعفریان با تاکید بر اینکه شهرداران باید درآمدهای پایدار ایجاد کنند، گفت: شهردارانی که بودجه عمرانی را به ۷۰ درصد برسانند از حداکثر کمک های دولتی برخوردار می‌شوند.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۳:۱۰

معاون استاندار خراسان جنوبی:
خواسته شهرداری برای باغ ملی بیرجند پیگیری می شود
علوی مقدم با بیان اینکه خواسته شهرداری در خصوص اعلام رسمی ایجاد باغ ملی بیرجند پیگیری می شود، گفت: اگر لحظه ای در انجام وظایف کوتاهی کنیم به مردم استان ظلم کرده ایم و با تمامی طرح های عاقلانه و مطابق با قانون همکاری های لازم را خواهیم داشت.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۵

معاون امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی:
۱۰۵۶ پروژه عمرانی دهه فجر در خراسان جنوبی افتتاح و کلنگ‌زنی می شود
علوی مقدم سفر احتمالی رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی تا پایان امسال به استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت: همزمان با دهه فجر در استان یک هزار و ۵۶ پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر ۴ هزار و ۸۷۹ میلیارد ریال کلنگ‌زنی و به بهره‌برداری می‌رسد.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۲:۲۸

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
نمایشگاه دستاوردهای انقلاب ۱۰ بهمن در بیرجند گشایش می یابد
علوی مقدم از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در خراسان جنوبی خبر داد و همه فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی را مکلف به برپایی و حضور در این نمایشگاه کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۵:۵۷

معاون استاندار خراسان جنوبی:
دوران دفاع مقدس درخشان ترین مقطع تاریخ بعد از اسلام است
علوی مقدم با بیان اینکه دوران دفاع مقدس درخشان ترین مقطع تاریخ بعد از اسلام است، گفت: دشمن امروز در سطح وسیعی معنویات و اقتصاد مردم را هدف قرار داده است و به فرمایش مقام معظم رهبری دشمن در این جنگ نیز همانند جنگ سخت به فضل الهی ناکام می ماند.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۲

معاون استاندار خراسان جنوبی:
ایستادگی، رمز موفقیت چهل سال انقلاب اسلامی است
علوی مقدم با بیان اینکه ایستادگی، رمز موفقیت چهل سال انقلاب اسلامی است، گفت: جوانان نسل سوم و چهارم دارای ریشه های دینی هستند و نقش آفرینی بسیار تاثیرگذاری در مقابل توطئه های دشمن و سم پاشی های استکبار در کشور دارند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۵

معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی با آمار برای مردم تبیین شود
علوی مقدم گفت: باید دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی با آمار و به صورت مقایسه ای برای مردم تبیین شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۸

در کارگروه توسعه روستایی و عشایری خراسان جنوبی مطرح شد؛
سند روستایی «کاربردی» تدوین شود/ گلایه از جلسات بدون خروجی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه باید تهیه طرح سند روستایی باید اجرایی و کاربردی باشد، گفت: طرح توسعه روستایی را در استان خراسان جنوبی به روش بسیج سازندگی و با هزینه کم اجرایی می‌کنیم.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۳:۱۲

تکلیف معاون استاندار خراسان جنوبی به مدیران:
در واگذاری امکانات به بسیج سازندگی کوتاهی نکنید
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی باید با تلاش بیشتر از لاک عادی بودن شرایط خارج شوند، به مدیران تکلیف کرد از دادن امکانات برای حرکت خیرخواهانه و اندیشمندانه بسیج سازندگی کوتاهی نکنند.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۲:۳۹

معاون استاندار خراسان جنوبی:
۳۵ دستگاه اجرایی هیچ گزارشی از جذب اعتبارات ارائه نکردند
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: از ۸۴ دستگاه اجرایی با شهرداری‌های استان تاکنون ۳۵ دستگاه هیچ گزارشی از جذب اعتبارات ندادند که باید هرچه سریعتر اعلام کنند.

۱۳۹۷/۳/۶ - ۰۶:۳۹

معاون استاندار خراسان جنوبی:
۱۰۱۹ پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در خراسان جنوبی افتتاح می شود
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی از افتتاح یک هزار و ۱۹ پروژه در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: از این تعداد ۳۳۳ پروژه شهری و ۶۸۶ پروژه روستایی است.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۱:۰۸

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
نسخه واحد برای بافت های ناکارآمد کشور نمی توان پیچید
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه نسخه واحد برای بافت‌های ناکارآمد در کل کشور قابل تسری در این استان نیست، گفت: باید به مشکلات و آسیب‌ها و محدودیت های مالی استان خراسان جنوبی توجه ویژه شود.

۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۴:۵۶

در کارگروه استانداردسازی و ارتقاء کیفیت کالا اعلام شد:
فرصت ۲ ماهه برای استاندارد سازی وسائل بازی پارک ها و مهدکودک های خراسان جنوبی
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: حداکثر ظرف مدت ۲ ماه وسایل بازی در پارک های شهرداری، مهدکودک های بهزیستی و پیش دبستانی های زیر نظر اداره کل آموزش و پرورش باید استانداردسازی و گزارش ‌آن اعلام شود.

۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۰:۲۱