خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دغدغه های فرهنگی
بیان دغدغه های فرهنگی نخبگان کردستان در دیدار با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس
خبرگزاری شبستان: جمعی از نخبگان فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کردستان امروز با اعضای کمیته فرهنگی مجلس شورای اسلامی در دفتر نماینده ولی فقیه در استان دیدار و دغدغه های فرهنگی خود را سمع اعضای این کمیسیون رساندند.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۶:۱۱

اختصاصی شبستان؛
دغدغه های کتاب دوستان/ نمایشگاه کتاب، فرصتی که نباید سوخت شود
خبرگزاری شبستان: دین، فرهنگ و تاریخ ما الفتی دیرینه با کتاب دارد و از آنجایی که فرهنگ، محوری‌ترین برگ هویتی یک ملت است، یکی از راه‌های مهم توسعه فرهنگی اهمیت دادن به مساله کتاب و کتاب‌خوانی در جامعه، خصوصا در میان جوانان و نوجوان است.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۲:۳۹

پویایی کانون های مساجد پاسخی برای دغدغه های فرهنگی جامعه امروز
خبرگزاری شبستان: فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد در استان البرز پاسخی به دغدغه های فرهنگی است، آنچنان که با نگاهی گذرا به شرح برنامه های اجرایی می توان این مهم را دریافت.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۲

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین:
برگزاری دوره سیر مطالعاتی کتاب دغدغه های فرهنگی
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از برگزاری دوره سیر مطالعاتی کتاب دغدغه های فرهنگی در قزوین خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۲۲ - ۰۹:۳۳

یادداشت/
ولنگاری فرهنگی دستاورد بن بست طرح ها و ایده ها
خبرگزاری شبستان: دغدغه های فرهنگی نامه سرگشوده ای است، که رهبر معظم انقلاب بارها و بارها بر آن تاکید داشته اند، با این وصف در بن بست طرح ها و برنامه های فرهنگی امروز به ولنگاری فرهنگی رسیده ایم.

۱۳۹۵/۶/۶ - ۲۱:۵۶

تحقق ۹۰ درصدی برنامه های فرهنگی سال گذشته/ « رسانه» مطالبه گر برنامه های فرهنگی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ۹۰ درصد از برنامه های فرهنگی سال گذشته را تحقق یافته خواند و گفت: رصد و مطالبه گری بر انجام برنامه های فرهنگی استان، یکی از انتظارات و توقعاتی است، که از اصحاب رسانه انتظار می رود.

۱۳۹۵/۳/۳۰ - ۱۳:۰۵