خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تلاوت قرآن کریم
مدیر کانون فرهنگی و هنری «امام حسن مجتبی (ع)» لایزنگان داراب خبر داد
اجرای طرح «تلاوت روزانه قرآن کریم» توسط اعضای کانون «امام حسن مجتبی (ع)»
رزاقی با اشاره به اجرای طرح «تلاوت روزانه قرآن کریم» در ماه های محرم و صفر، گفت: این طرح قرآنی با هدف ترویج قرائت قرآن کریم تا پایان ماه صفر اجرا می شود.

۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۴:۱۰

همزمان با شب عاشورا؛
محفل انس با قرآن کریم در ۴۰ کانون فرهنگی هنری منتخب استان اردبیل برگزار شد
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: محفل انس با قرآن کریم در شب عاشورا در ۴۰ کانون فرهنگی هنری منتخب استان اردبیل به یاد قرائت آیه‌های نور توسط امام حسین (علیه السلام) در کربلا برگزار شد.

۱۳۹۸/۶/۱۹ - ۱۱:۴۱

فرهنگ سازی تلاوت قرآن کریم همراه با عزاداری حسینی
معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: امام حسین (علیه السلام) در شب عاشورا با تلاوت قرآن کریم با خداوند متعال راز و نیاز کرد و این فرهنگ تلاوت قرآن کریم باید در کنار عزاداری‌ها اجرا شود.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۱۲:۵۵

نورانی کردن خانه به تلاوت قرآن کریم است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زاهدان گفت: نورانی کردن خانه به تلاوت قرآن کریم است؛ به شکل فردی و خانوادگی در خانه ها قرآن تلاوت شود.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۰۱:۱۷

حمید خدری:
تلاوت قرآن کریم چراغ هدايت و رشد بشریت درطول تاريخ بوده است
خبرگزاری شبستان: مدیر شرکت منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز ایران با بیان اینکه قرآن هديه اي آسماني براي زنده کردن دلها است، گفت: قرآن متن فرهنگ اسلامي است و ذکر و تلاوت قرآن کریم چراغ هدايت و رشد بشریت درطول تاريخ بوده است.

۱۳۹۷/۲/۱ - ۰۹:۲۰

به همت کانون فرهنگی هنری طلیعه نور؛
طرح تلاوت قرآن کریم در مسجد جامع روستای تومانک برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون فرهنگی هنری طلیعه نور مسجد جامع روستای تومانک گفت: طرح تلاوت و تفسیر قرآن کریم به همت اعضای کانون و با حضور جوانان و نوجوانان علاقه مند در مسجد جامع روستای تومانک برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۰۸:۱۵

کارشناس مهدوی در گفت وگو با شبستان تشریح کرد:
راه حفظ دستاوردهای رمضان برای منتظران
خبرگزاری شبستان: منتظر برای برخورداری از سبک زندگی صحیح، باید دعای افتتاح را مبنای عمل قرار دهد و ارتباطاتی که در ماه مبارک رمضان با خدای متعال و با رویکرد خودسازی و دست کشیدن از برخی لذت ها برقرار کرد را حفظ کند.

۱۳۹۶/۴/۴ - ۰۸:۴۹

برگزاری کرسی تلاوت قرآن کریم به یاد شهدای آتش نشان در اسالم
خبرگزاری شبستان: کرسی تلاوت قرآن کریم با قرائت قاریان برجسته اسالمی به یاد شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو در این شهر برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۰۸:۱۹

مدیر موسسه قرآنی بشارت وحی:
نقد و آموزش تلاوت بانوان در فضای مجازی فرصتی نو برای کسانی که شرایط حضور ندارند
خبرگزاری شبستان: راه‌اندازی کارگاه مجازی نقد و آموزش تلاوت بانوان در دو بخش تحقیق و ترتیل را در فضای مجازی در راستای ارتقای تلاوت بانوانی است که فرصت حضور در کلاس‌های تلاوت قرآن را ندارند.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۴:۳۵

تلاوت قرآن کریم توسط قاری مصری در گلستان
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: قاری مصری به مدت دو روز در گلستان قرآن کریم را در محفلی نورانی تلاوت می کند.

۱۳۹۵/۳/۳۰ - ۰۸:۴۹