خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

الأحد ٢ جمادى الثانية ١٤٣٩

Sunday, February 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هشت بهشت
هشت بهشت، تاریخ آل‌عثمان
خبرگزاری شبستان:کتاب «هشت بهشت» یا تاریخ آل‌عثمان نوشتۀ ادریس بدلیسی با مقدمۀ«محمدرضا نصیری»، مدیر گروه مطالعات زبان و ادب فارسی در آسیای صغیر، گرد آمده و انتشارات فرهنگستان زبان و ادب فارسی آن را به صورت عکسی و در دو مجلد منتشر کرده است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۲

جشنواره تخصصي «مادران هشت‌بهشت»
راهکارهای تربیت کودک کارآفرین/ ویژگی کارآفرینان برنامه‌ریزی معکوس است
خبرگزاری شبستان: جشنواره تخصصي «مادران هشت‌بهشت» همزمان با فصل تابستان و با عنوان «خانه- مدرسه خلاق» با محوریت مرکز تخصصی بانوان آفتاب برگزار شد.

۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۲:۴۱

در ایام دهه کرامت صورت می گیرد؛
پخش برنامه «هشت بهشت» از سیمای مرکز آذربایجان شرقی
خبرگزاری شبستان: مشاور مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از تولید و پخش برنامه «هشت بهشت» به مناسبت دهه کرامت از سیمای مرکز استان خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۱۳ - ۱۳:۱۵

از هفت پیکر تا هشت بهشت
خبرگزاری شبستان :«از هفت پیکر تا هشت بهشت» مجموعه‌ای از آثار تحقیقی دکتر محمدجعفر محجوب در دنیای بی‌کران ادبیات فارسی است.

۱۳۹۳/۷/۲ - ۱۳:۰۰