خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

الخميس ١٢ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Thursday, October 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کاهش نرخ سود بانکی
کاهش نرخ سود در بازار بین بانکی به ۱۸.۹۵ درصد
براساس آخرین داده‌های بانکی مرکزی، نرخ سود در بازار بین بانکی در سال ۹۸ به ۱۸.۹۵ درصد رسیده است.

۱۳۹۹/۲/۲۱ - ۰۹:۳۱

کاهش تدریجی نرخ سود بانکی
در صورتی که پرداخت سود به سپرده‌های بانکی فارغ از واقعیت‌های اقتصاد بالاخص روند تورم باشد، هر چند که به حبس نقدینگی در شبکه بانکی منجر خواهد شد ولی هیچگونه ثبات مالی و اقتصادی به همراه نخواهد داشت.

۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۱۰:۵۳

جزییات طرح الزام بانک‌ها به حذف سود و جرایم مضاعف
مجلس طرحی را با عنوان «طرح الزام بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی به حذف سود و جرایم مضاعف از بدهی تسهیلات گیرندگان» به جریان انداخت.

۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۰:۲۰

رییس کل بانک مرکزی تکلیف سپرده گذاران بانکی را مشخص کرد
عدم افزایش نرخ سود بانکی
بانک مرکزی در راستای اقدامات خود برای اصلاح نظام بانکی موضوع کاهش سود نرخ سپرده گذاری ها را دنبال می کند و با آغاز سال جدید رییس کل این بانک با اعلام عدم افزایش این نرخ در سال جاری تکلیف سپرده گذاران بانکی را مشخص کرد.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۲۲:۰۵

از سوی نمایندگان مجلس صورت گرفت؛
تدوین طرحی برای کاهش سود تسهیلات و سپرده‌ بانکی
نرخ سودهای بانکی یکی از موانع موجود بر سر راه تولید در کشور است که مسئولان از سال گذشته با کاهش آن به دنبال رفع این مانع هستند و به تازگی نیز طرحی در مجلس برای کاهش سود تسهیلات و سپرده‌ بانکی در نظر گرفته شده تا به رونق تولید کمک کند.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۳:۵۷

آیا کاهش نرخ سود بانکی بازار را متلاطم می کند
نرخ سود بانکی همواره عاملی جذاب برای کشاندن سرمایه‌های مردم به سمت بانک‌ها بوده است و حالا که بر اساس اعلام بانک مرکزی این نرخ کاهش پیدا کرده و حتی کمتر از نرخ تورم اعلامی است برخی معتقدند که زمینه تلاطم در بازار ایجاد می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۰۷:۵۹

در پی بخشنامه جدید بانک مرکزی صورت می گیرد
کاهش سفته بازی با حذف پرداخت سود روزشمار
پس از آنکه بانک مرکزی اعلام کرده بود با بانک‌هایی که بالاتر از ۲۰ درصد سود سپرده پرداخت کنند به شدت برخورد می کند حالا در بخشنامه ای جدید بانک ها حق ندارند به سپرده های کوتاه مدت سود روزشمار پرداخت کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۰۹:۲۱

استقبال سیستم بانکی از کاهش نرخ سود سپرده گذاری
پس از تاکیدات رییس کل بانک مرکزی برای کاهش نرخ سود سپرده گذاری بانک های خصوصی نرخ سود خود را کم کردد و در ادامه نیز بانک های دولتی از این پیشنهاد «همتی» استقبال کرده اند.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۰۷:۵۶

تلاش بانک مرکزی برای رونق بخش تولید/برخورد با سود سپرده بالای ۲۰ درصد
کاهش نرخ سود بانکی راهکار مناسبی برای خروج از شرایط تورم رکودی است از همین رو رئیس کل بانک مرکزی در جلسه ای با مدیران عامل بانک‌ها اعلام کرده که این بانک با بانک‌هایی که بالاتر از ۲۰ درصد سود سپرده پرداخت کنند، برخورد می کند.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۰۷:۵۸

کاهش ظاهری نرخ سود در بانک های دولتی/مقاومت بانک های خصوصی
خبرگزاری شبستان: پس از آن که سیاست کاهش نرخ سود بانکی در کشور به حالت غیر اجباری به اجرا در آمد بانک های دولتی با اقبال بیشتری نسبت به این موضوع اقدام کردند و بانک های خصوصی برای حفظ مشتری نسبت به آن مقاومت کردند.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۰۸:۵۷

نرخ سود بانکی ۱۶ درصدی اجرایی می شود
خبرگزاری شبستان: در آخرین تصمیم بانک های کشور تصمیم به اجرایی کردن سود بانکی ۱۶ درصد گرفتند.

۱۳۹۵/۳/۲۵ - ۱۲:۲۰