خبرگزاری شبستان

شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

السبت ١ رمضان ١٤٣٨

Saturday, May 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه افکار عمومی
لینک نظر شما فرصتی است برای آشنایی با نظرات مخاطبان شبستان؛
دو کلمه حرف حساب با کاندیداهای انتخابات
خبرگزاری شبستان: مخاطبان گرامی! دل نوشته ها، دغدغه ها و انتظارات خود را با کاندیداهای هر سه انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در میان بگذارید. نظراتی که حاوی توهین باشد، منتشر نمی شود.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۶:۰۷

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:
دستگاه های فرهنگی باید افکار عمومی را به سمت تحقق شعار سال سوق دهند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان عنوان کرد: دستگاه های فرهنگی باید در راستای سوق دهی و جت دهی افکار عمومی به سمت تحقق شعار سال تلاش کنند.

۱۳۹۶/۱/۱۶ - ۱۲:۲۱

جنگ رسانه، جنگ تسخیر افکار عمومی است
خبرگزاری شبستان: مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه به عنوان پایلوت رسانه ای کشور در مجموع تاکنون توانسته ۵۰ درصد از اصحاب رسانه را جذب کند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۵

برنامه های دهه فجر باید بتواند نوجوانان و جوانان را با انقلاب و نحوه شکل گیری آن آشنا کند
خبرگزاری شبستان: معاون فرماندار گچساران، به اهمیت برنامه ریزی به منظور گرامی داشت دهه فجر اشاره کرد و گفت: کیفیت برنامه ها باید به گونه ای باشد که نسل های جوان امروزی با این انقلاب و نحوه شکل گیری آن آشنا شوند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۷

ضرورت ورود اطلاعات مشاغل ایجاد شده کهگیلویه و بویراحمد در سامانه ملی رصد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دبیرخانه کارگروه اشتغال در خصوص ورود اطلاعات شغل های ایجاد شده استان در سامانه رصد فعالانه عمل کند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۷

ضرورت اهتمام همه مسئولان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به بزرگداشت حماسه ۹ دی
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حماسه ۹ دی سال گذشته به خوبی در استان برگزار شد، خاطرنشان کرد: ضرورت دارد همه مسئولان نسبت به بزرگداشت این حماسه ملی اهتمام لازم را داشته باشند.

۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۰۷:۴۱

واکنش معاون استاندار به بکارگیری نیروی انسانی در ادارات کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد به مطالب برخی از سایت ها در خصوص بکارگیری نیروی انسانی در برخی دستگاه های استان واکنش نشان داد.

۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۲:۳۲

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
آسیب شناسی تفرقه و نفاق بر عهده اصحاب رسانه است / جامعه مطبوعاتی عامل وفاق ملی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: مدیران مسئول مطبوعات نسبت به آسیب های موجود برای برهم زدن وحدت در استان آگاهی دارند و آسیب شناسی تفرقه و نفاق بر عهده اصحاب رسانه است.

۱۳۹۵/۷/۸ - ۱۳:۰۲

افکار عمومی در انتظار بازگشت دستمزدهای نجومی
خبرگزاری شبستان:با توجه به پیگیرهای مسئولان قضایی و رهبر انقلاب در دیدار با اعضای هیات دولت، مبنی بر بازگشت دستمزدهای نجومی افکار عمومی در انتظار بازگشت آن به بیت المال و برخورد با خاطیان این موضوع هستند.

۱۳۹۵/۶/۴ - ۱۶:۱۰

رسانه ها به عنوان نمایندگان افکار عمومی جامعه باید به نقد منصفانه بپردازند
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان با اشاره به اهمیت نقد منصفانه خبرنگاران در جامعه گفت: رسانه ها به عنوان نمایندگان افکار عمومی جامعه باید به نقد منصفانه بپردازند.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۶:۲۷

استقبال گسترده از حضور رئیس جمهوری، جايگاه نظام را در عرصه بين المللي ارتقاء مي دهد
خبرگزاری شبستان: معاون سياسي و امنيتي استاندار كهگيلويه و بويراحمد، به سفر آينده رئيس جمهوري به استان اشاره و افزود:حضور گسترده مردمي از رئیس جمهوری علاوه بر نمايش وحدت و اقتدار نظام، جايگاه نظام اسلامي ايران را در عرصه بين المللي ارتقاء مي دهد.

۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۱۴:۳۲

مدیریت های فرهنگی برای انجام فعالیت ها انسجام داشته باشند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: اگر مدیریت های حوزه فرهنگی با هم هماهنگ و در فعالیت ها انسجام داشته باشند، می توان شاهد تاثیرات ارزنده ای در حوزه فرهنگی باشیم.

۱۳۹۵/۴/۲ - ۱۵:۴۷

کلاس های اوقات فراغت کانون های مساجد باید از تنوع و تازگی برخوردار باشند
خبرگزاری شبستان: فعال فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد، خواستار توجه به تنوع و تازگی در کلاس های اوقات فراغت کانون های فرهنگی مساجد شد و اظهار داشت: برای ایجاد تنوع، باید تعریف جامع و شاخصی از این موضوع داشته باشیم.

۱۳۹۵/۲/۴ - ۱۱:۵۴

باور به سیاستهای اقتصاد مقاومتی در افکار عمومی ایجاد شود
خبرگزاری شبستان:معاون سازمان بسیج رسانه استان زنجان با بیان اینکه هیچ سیاستی بدون فرهنگ‌سازی تاثیرگذار نخواهد بود، گفت: باور به سیاستهای اقتصاد مقاومتی در افکار عمومی ایجاد شود.

۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۲:۲۶

همه برای برگزاری انتخابات سالم وظیفه دارند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد برگزاری انتخابات را برای کل مجموعه نظام مهم دانست و افزود: تلاش همه باید برگزاری انتخاباتی سالم و بدون از کوچک ترین شائبه باشد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۰۹:۴۷

بسیج رسانه نقش بازدارنده در تسخیر اندیشه ها و افکار دارد
خبرگزاری شبستان:مدیر موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران با تاکید بر نقش رسانه در سطح جهان گفت: بسیج رسانه می تواند نقش بازدارنده در تسخیر اندیشه ها و افکار داشته باشد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۱

صدا و سیما نقش مؤثری در مذاکرات هسته‌ای دارد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد ورود شجاعانه صدا و سیما به بحث مذاکرات هسته‌ای و پخش نشست‌های بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی را سبب روشن شدن افکار عمومی دانست.

۱۳۹۴/۶/۳۰ - ۱۵:۲۰

خبرنگاران هدایتگر افکار عمومی/رسانه‌ها ارتقادهنده امنیت روانی جامعه هستند
خبرگزاری شبستان: سلامت، امانت‌داری و جهادرسانه‌ای از عناصر مهم خبرنگاری است و رسانه‌ها در ارتقا امنیت روانی جامعه نقش کلیدی دارند.

۱۳۹۴/۵/۱۹ - ۱۳:۵۵

صدا و سیما نقش مؤثری در فرهنگ سازی دارد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان فارسان با اشاره به نقش مؤثر صدا و سیما در جامعه و فرهنگ سازی در حوزه های مختلف گفت: صدا و سیما با بهره گیری از تمام امکانات باید انعکاس دهنده توانمندی ها و تنوع افکار عمومی در استان و شهرستان های مختلف باشد.

۱۳۹۴/۵/۱۸ - ۰۸:۳۶

نجات بخشی دریاچه زریبار نیازمند ارتقای حساسیت افکار عمومی
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان بر ارتقای حساسیت افکار عمومی و به ویژه مردم شهر مریوان برای مشارکت در نجات بخشی دریاچه زریبار به عنوان سرمایه ملی و طبیعی استان تاکید کرد.

۱۳۹۴/۳/۲ - ۱۲:۱۷