خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

السبت ٩ جمادى الثانية ١٤٤٢

Saturday, January 23, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دهه ولایت و امامت
مدیر کانون شمیم ولایت:
۲ هزار پرس غذا در دهه ولایت توسط کانون شمیم ولایت مشهد توزیع شد
زارع با تاکید بر اینکه غدیر کامل کننده‏ مقصد بعثت است، گفت: به مناسبت دهه پر خیر و برکت ولایت و به همت کانون فرهنگی و هنری شمیم ولایت مشهد ۲ هزار پرس غذا تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

۱۳۹۹/۵/۲۸ - ۰۰:۲۰

مدیر کانون یاسین قلعه گنج مطرح کرد 
توزیع ۱۵۰ پرس غذای گرم در عید غدیر 
خدیجه دیناری گفت: با همکاری و مشارکت اعضای کانون فرهنگی هنری یاسین هم زمان با عید غدیر ۱۵۰ پرس غذای گرم در بین نیازمندان محله مسجد توزیع شد.

۱۳۹۹/۵/۲۷ - ۰۷:۵۸

مدیر کانون باقرالعلوم قلعه گنج مطرح کرد 
طرح اطعام غدیر محور فعالیت های دهه ولایت و امامت 
میثم زارع گفت: در راستای اجرای طرح اطعام غدیر و همچنین لبیک به ندای رهبری در خصوص کمک مومنانه به نیازمندان، قریب ۳۰ سبد غذایی شامل اقلامی همچون برنج، روغن، رب گوجه فرنگی و ماکارونی تهیه و در بین نیازمندان محله توزیع شد.

۱۳۹۹/۵/۲۶ - ۱۸:۴۵

مدیر کانون بنیانگذار انقلاب اسلامی جیرفت مطرح کرد 
اجرای ویژه برنامه های دهه ولایت و امامت با اولویت اطعام نیازمندان 
نعمت الله سلیمانی مرادآباد گفت: امسال به دلیل شیوع کرونا ویژه برنامه های بزرگداشت دهه ولایت و امامت متفاوت تر از سال های گذشته و با اولویت اطعام نیازمندان اجرا شد.

۱۳۹۹/۵/۲۵ - ۲۱:۴۷

مدیر کانون صدیقه الکبری (س) جیرفت مطرح کرد 
پخت آش نذری هم زمان با عید غدیر 
زهرا  کردستانی گفت: با مشارکت بچه مسجدی های عضو کانون هم زمان با عید غدیر، آش نذری پخت شده و در بین اهالی محله و مجاورین مسجد توزیع شد.

۱۳۹۹/۵/۲۵ - ۲۰:۱۵

مدیر کانون علقه قلعه گنج:  
جشن عید غدیر با رعایت کامل نکات بهداشتی برگزار شد 
مختار امیری گفت: با همت بچه مسجدی های کانون با رعایت کامل نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی، جشن عید غدیر در روستا برگزار شد.

۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۱۰:۳۵

نماینده موسسه الزهرا(س) در خراسان جنوبی خبر داد؛
اهدای ۸۳ سری جهیزیه به زوج های جوان در دهه ولایت و امامت
احمدی با اشاره به فعالیت های موسسه الزهرا(سلام الله علیها) خراسان جنوبی در زمینه فراهم کردن ازدواج آسان و تامین جهیزیه ساده برای زوج های جوان بی بضاعت، گفت: در دهه ولایت و امامت ۸۳ سری جهیزیه به زوج های جوان استان اهدا شد.

۱۳۹۹/۵/۲۳ - ۰۹:۲۵

رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر خبر داد:
برگزاری ۱۵ برنامه محوری دهه ولایت و امامت بهشهر در فضای مجازی
حجت الاسلام بابایی از برگزاری ۱۵ برنامه محوری دهه ولایت و امامت بهشهر در فضای مجازی خبر داد و گفت: این مهم با هدف تبیین غدیر در بین آحاد جامعه اجرایی شد.

۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۲:۴۲

مدیر کانون بیت الرقیه (س) هوکرد مطرح کرد 
اطعام نیازمندان اولویت برنامه های دهه ولایت و امامت 
رقیه ملایی گفت: امسال با توجه به شیوع کرونا برنامه های دهه ولایت و امامت متفاوت تر از سال های گذشته و با اولویت اطعام نیازمندان و فعالیت های فرهنگی اجرا شد.

۱۳۹۹/۵/۲۱ - ۰۹:۰۴

مدیر کانون شهید احمد کریمی افشار عنبرآباد مطرح کرد 
۱۰۰ قواره چادر مشکی عیدی بچه مسجدی ها به بانوان محجبه نیازمند 
محمد مهدوی گفت: هم زمان با عید غدیر، طرح نذر حجاب اجرا شده و در همین راستا تعداد ۱۰۰ قواره چادر مشکی به همت بچه مسجدی ها در بین بانوان محجبه نیازمند توزیع شد.

۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۶:۲۹

توزیع ۳۰ بسته سبد کالا به همت کانون آبشار عاطفه ها میاندرود در دهه ولایت
نوروز ندافی، از توزیع ۳۰ بسته سبد کالا به همت کانون آبشار عاطفه ها میاندرود در قالب کمک مومنانه در دهه ولایت و امامت و همزمان با روز عید غدیر خم خبر داد.

۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۳:۳۳

مدیر کانون بصیرت منوجان:
طرح اطعام غدیر با توزیع یکهزار پرس غذای گرم اجرا شد
اصغر محبی گفت: به همت بچه های مسجدی کانون یکهزار پرس غذای گرم در راستای اجرای طرح اطعام غدیر در بین مردم به ویژه خانوارهای نیازمند توزیع شد.

۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۳:۲۸

توزیع ۸۰ بسته کمک معیشتی سهم روستای کوهستان بهشهر در دهه ولایت و امامت
عباسی گفت: توزیع ۸۰ بسته کمک معیشتی سهم کمک های مومنانه پایگاه بسیج خواهران ام البنین کوهستان بهشهر در دهه ولایت و امامت بود.

۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۳:۲۵

همزمان با دهه ولایت و امامت صورت گرفت؛
جمع آوری حدود ۸ میلیارد ریال کمک مردمی برای مددجویان بهزیستی
مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: حدود ۸ میلیارد ریال کمک مردمی با همدلی خیرین و نیکوکاران برای مددجویان بهزیستی همزمان با دهه ولایت و امامت جمع آوری شد.

۱۳۹۹/۵/۲۰ - ۱۲:۰۳

مسئول مجمع سادات جیرفت مطرح کرد 
۱۱۴ سبد غذایی عیدانه سادات شهرستان جیرفت به نیازمندان 
حجت الاسلام سید مصطفی حسینی گفت: امسال با توجه به شیوع کرونا و عدم امکان برگزاری این جشن بزرگ بنابراین هزینه برگزاری جشن عید غدیر، صرف کمک مومنانه به نیازمندان در قالب عیدانه شد.

۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۱۶:۴۵

مدیر کانون صدیقه اطهر (س) جیرفت مطرح کرد 
توزیع ۱۳۰ پرس غذا در طرح اطعام غدیر 
صمدالله سعیدی گفت: با توجه به شیوع کرونا و عدم امکان برگزاری جشن عید غدیر بنابراین کمک مومنانه به نیارمندان و اجرای برنامه های فرهنگی جایگزین این جشن شد

۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۱۳:۱۰

فرمانده سپاه ناحیه نکا:
تدام طرح مواسات و همدلی و جمع آوری کمک های مومنانه تا ریشه کنی کرونا
شعبانی از تدام طرح مواسات و همدلی و جمع آوری کمک های مومنانه تا ریشه کنی کرونا خبر داد و گفت: تا از بین بردن کرونا همه بسیجیان همگام با مردم و خیران در میدان مبارزه حاضرند.

۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۱۲:۵۲

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام علی(ع) نکا:
برگزاری مراسم بزرگداشت عید غدیر و توزیع نان رایگان در کانون امام علی(ع) نکا
چادرنشین از برگزاری مراسم بزرگداشت عید غدیر خم و توزیع نان رایگان در کانون امام علی(ع) نکا خبر داد و گفت: همزمان با عید غدیر علاوه براجرای برنامه های مختلف فرهنگی و دینی، کمک های معیشتی در بین افراد نیازمند توزیع شد.

۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۱۱:۲۳

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری مسجد جامع زاغمرز بهشهر خبر داد:
توزیع ۲ هزار پرس غذای گرم به همت کانون مسجد جامع زاغمرز بهشهر
شهبازی گفت: همزمان با عید سعید غدیر خم و در دهه ولایت و امامت، براساس برنامه ریزی انجام شده، ۲ هزار پرس غذای گرم به همت کانون مسجد جامع زاغمرز بهشهر در بین ینازمندان منطقه توزیع شد.

۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۱۱:۱۲

رزمایش بزرگ غدیر و کاروان ولایت در خلیل شهر برگزار شد
رحمانی خلیلی گفت: همزمان با دهه ولایت و امامت و در آستانه عید سعید غدیر خم، رزمایش بزرگ غدیر و برپایی کاروان ولایت به مناسبت عید غدیر خم در خلیل شهر برگزار شد.

۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۱۱:۰۷