خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶

الاثنين ٢٢ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Monday, December 11, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استاندار فارس
تاکید استاندار فارس بر ایجاد مراکز بوم گردی در روستاهای استان
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس بر لزوم ایجاد مراکز بوم گردی در روستاهای استان تاکید کرد که به گفته وی به رونق و توسعه گردشگری منتهی می شود و محیطی آرام برای فرصت خوب زیستن را مهیا می سازد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۷:۵۵

برای پیشرفت استان باید از ظرفیت توان فضای مجازی بهره گرفت
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با اشاره به اینکه باید از از توان فضای مجازی برای این مهم حداکثر بهره را بگیریم تا استان پیشرفت کند، گفت: رسانه ملی گستره سرمایه گذاری خارجی و جذب سرمایه گذاری را مورد توجه قرار دهد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۳:۰۵

نقش قطار شهری، در کلان شهری مثل شیراز یک نقش بی بدیل است
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: نقش قطار شهری، در کلان شهری مثل شیراز در بخش های مختلف رفاه عمومی، آسایش مردم، زیست محیطی و غیره، یک نقش بی بدیل است.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۸:۳۹

دستگاه های اجرایی موضوع اقامه نماز را مورد توجه قرار دهند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: به دستگاه های اجرایی توصیه تاکید دارم تا موضوع اقامه نماز را مورد توجه قرار دهند و انتظار دارم این مهم به عنوان یک تکلیف مورد توجه قرار دهند.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۱:۰۱

نشر نهج البلاغه باعث صیانت از فرهنگ اسلامی می شود
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: نهج البلاغه یک منبع مرجع در بین اسلام شناسان غربی است و نشر آن باعث صیانت در فرهنگ اسلام خواهد شد و از این رو جامعه را به سمت جامعه علوی ببرند و در راستای علوی شدن نسل جدید بکوشند.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۸:۲۰

نمایشگاه کتاب فرصتی برای تبادل فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: نمایشگاه کتاب فرصتی برای تبادل فرهنگی است و معتقدیم فرهنگ می تواند تولید را به حرکت در آورده و اشتغال ایجاد کند.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۸:۳۲

نمایشگاه کتاب مردم را با کتاب مانوس می سازد
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: نمایشگاه کتاب طلیعه ایست که مردم را با کتاب مانوس سازد و اگر نباشد مردم کتاب را فراموش می کنند.

۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۵:۰۰

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار فارس جان باختن جمعی از هموطنان در زلزله غرب کشور را تسلیت گفتند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز و استاندار فارس در پیام مشترکی، جان باختن جمعی از هموطنان را در حادثه زمین لرزه غرب کشور تسلیت گفتند.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۰:۳۰

مساجد نمادی از دین و محل عبادت مردم هستند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با اشاره به اینکه مساجد نمادی از دین و محل عبادت مردم هستند، گفت: در ارکان دین ما از بدو امر تاکنون، مسجد مرکز عبادی، سیاسی و فرهنگی بوده است.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۰۸:۳۵

روزی برای کوروش مشخص شود
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس ضمن دعوت از همه علمای استان برای همکاری در معرفی روز و جایگاه کوروش، گفت: برای این شخصیت باید روزی همچون روز حافظ و سعدی داشته باشیم.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۰۸:۰۸

اشعار حافظ سرشار از اخلاص‌ ورزی و بندگی است
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با اشاره به اینکه اشعار حافظ سرشار از انسان‌شناسی و دیوانش تصویر سرگذشت پرماجرای روح انسان ایرانی است، گفت: اشعار حافظ سرشار از اخلاص‌ورزی، بندگی مخلصانه، عاشقانه و وقت‌شناسی است که ریا را نکوهش می‌کند.

۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۲۰:۲۸

۸۶ هزار کلاس اولی فارس با الفبا آشنا می شوند
خبرگزاری شبستان: ۸۰۰ هزار دانش آموز در بیش از هشت هزار مدرسه استان فارس حضور می یابند، همچنین در این سال تحصیلی ۸۶ هزار کلاس اولی به مدرس می روند.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴:۳۵

بررسی راهکارهای از سر گیری پروژه آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر
خبرگزاری شبستان: با حضور مهندس اسماعیل تبادار، استاندار فارس، راهکارهای حل مشکل پروژه عمرانی احداث آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر و ادامه پیشرفت فیزیکی آن در اسرع وقت، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۱:۳۴

لزوم توجه استانداران به مسئله اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با اشاره به اینکه مسئله اقتصاد مقاومتی، مهمترین مسئله ایست که دولت به آن نگاه دارد، گفت: اقتصاد مقاومتی از اولویت هایی است که باید استانداران به آن توجه کنند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۱:۲۸

حاشیه نشینی زمینه دامن زدن به معضل های اجتماعی را فراهم می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: حاشیه نشینی زمینه دامن زدن به معضل های اجتماعی را فراهم می کند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۲۰:۲۷

برگزاری شورای اداری استان فارس با حضور وزیر کشور
خبرگزاری شبستان: شورای اداری استان فارس عصر امروز (۲۵شهریور) با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۱:۰۳

بهره برداری بیش از یک هزار پروژه در هفته دولت/ طرح مسائل قومیتی به آینده فارس ضربه می زند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس در هفته دولت در فارس بیس از یک هزار پروژه به ارزش ۳۰ هزار میلیارد ريال به بهره برداری می رسد، گفت: آنانی که مسائل قومیتی را در استان علم می کنند، از آینده فارس بیم داشته باشند.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۲۲:۰۴

نشست خبری استاندار فارس برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نشست خبری مهندس سید محمدعلی افشانی، استاندار فارس امروز (۱شهریور) برگزار می شود، در این نشست خبری استاندار فارس، اهم برنامه های هفته دولت را برای اطلاع مردم بازگو می کند.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۰۸:۴۵

افتتاح فاز ۲ خط یک مترو شیراز با حضور وزیر کشور
فاز ۲ خط یک مترو شیراز با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور به بهره برداری رسید.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۹:۴۶

حجاج سفیران ملت ایران هستند/ وحدت مهم ترین پیام حج
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس با بیان این که کسی که به حج می رود سفیر و نماینده ملت ایران است، گفت: حجاج کشورهای دیگر بدون این که ملت ما را دیده باشند از روی رفتار حجاج، در مورد ایران قضاوت خواهد کرد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۴:۴۰