خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٣ ذو القعدة ١٤٤٠

Tuesday, July 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه واجبات
انجام واجبات و ترک حرام ملاک ایمان از دیدگاه امام رضا بود
خبرگزاری شبستان: یکی از خادمان امام رضا(علیه السلام) در سنندج گفت: انجام واجبات و ترک حرام ملاک ایمان از دیدگاه امام رضا بود.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۵:۱۶

حرمت بزرگان دین به نماز آنهاست/مبعوث شدن۱۲۴ هزار پیغمبر به دلیل برپایی نماز بود
خبرگزاری شبستان: استاد مرکز تخصصی نماز قم، با بیان اینکه مبعوث شدن۱۲۴ هزار پیغمبر به دلیل برپایی نماز بود، گفت: حرمت همه بزرگان دینی ما به نمازشان است.

۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۱:۳۵

اقامه نمازهای روزانه و نماز جمعه از جمله واجبات دینی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سنندج با اشاره به اهمیت اقامه نماز، گفت: اقامه نمازهای روزانه و نماز جمعه از جمله واجبات دینی است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۶:۵۵

تنها راه اصلاح جامعه، اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر است
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، امر به معروف و نهی از منکر را در بین دیگر واجبات برجسته تر دانست و خاطرنشان کرد: اگر جامعه ای قرار است اصلاح شود، تنها راه آن اجرای این فرائض مهم الهی است.

۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۷:۱۳