خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶

الأربعاء ١ رجب ١٤٣٨

Wednesday, March 29, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
در صورت رفع مشکل؛
پروژه تالار مرکزی بندرعباس سال ۹۷ به بهره برداری می رسد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از تالار مرکزی بندرعباس به عنوان یکی از پروژه های بزرگ و افتخاری برای استان یاد کرد و گفت: در صورت رفع مشکل، این پروژه ابتدای سال ۹۷ به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۳:۳۲

دکتر درویش نژاد؛
کانون های مساجد عامل خلاقیت هنری در حوزه اندیشه هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان از کانون های مساجد به عنوان عامل خلاقیت فکری، علمی وهنری در حوزه اندیشه نام برد و بیان کرد: کانون های فرهنگی هنری به لحاظ اندیشه، سیاست و ابعاد مختلف اجتماعی می توانند درحد وسیعی نظام را بیمه کنند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۹

دکتر درویش نژاد؛
مدهامّتان روستایی بیانگر توجه نظام به حوزه قرآنی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه مفاهیم بلند قرآنی بوده است، تصریح کرد: جشنواره قرآنی مدهامّتان کانون های فرهنگی هنری مساجد روستایی بیانگر این نوع نگاه عالمانه است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۶

تربیت اندیشمندانه فاطمی به روش زینبی از نیازهای امروز است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، نقش زن در تداوم انقلاب اسلامی را امتداد نقش حضرت زینب(س) در تبیین فرهنگ عاشورا دانست و گفت: تربیت اندیشمندانه فاطمی به روش زینبی برای بقای انقلاب ضروری است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۲

تنها راه کاهش آسیب های اجتماعی تقویت کانون های مساجد است
خبرگزاری شبستان: معاون اداری مالی ستادعالی با اشاره به هجمه گسترده آسیب های اجتماعی، تنها راه کاهش مشکلات کنونی را جذب نسل جوان به مساجد با احیای کارکردهای متنوع این مکان مقدس که از طریق تقویت و فعال کردن کانون های فرهنگی هنری محقق می شود، دانست.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۷

دکتر درویش نژاد؛
کانون های مساجد مهمترین مرکز تربیت نیرو برای آینده نظام/برای تداوم انقلاب راهی جز کادرسازی وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه برای تداوم انقلاب اسلامی راهی جز کادرسازی وجود ندارد، تصریح کرد: کانون های مساجد یکی از مهمترین مراکز تربیت نیرو برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شوند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۲

همایش کریمه اهل بیت(س) از اقدامات موثر کانون های مساجد برای تحقق اهداف نظام است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از همایش کریمه اهل بیت(ع) به عنوان یکی از اقدامات موثر کانون های فرهنگی هنری مساجد در راستای تحقق اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۰:۵۴

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از پروژه در حال ساخت سالن پلاتو سیریک
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از پروژه درحال ساخت سالن پلاتو شهرستان سیریک در ساحل مکران بازدید کردند.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۵:۵۳

دکتر درویش نژاد؛
نقش موثر کشف استعدادهای هنری در رونق اقتصادی/سفر دریایی تخیل را فعال می کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از فرهنگ به عنوان زیربنای اقتصاد نام برد و تصریح کرد: کشف استعدادهای فرهنگی هنری نقش موثری در تحول و رونق اقتصادی دارد.

۱۳۹۵/۹/۲۶ - ۱۰:۱۵

هرمزگان پایتخت ترویج فرهنگ و پژوهش اهل بیت می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد که با تاسیس موسسه فرهنگی اندیشه های اسلامی سجادیه، هرمزگان به پایتخت ترویج فرهنگ و پژوهش اهل بیت تبدیل می شود.

۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۳:۴۳

آثار هنری باید با مبانی فکری و اعتقادی همراه باشد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ارشاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه آثار هنری باید با مبانی فکری و اعتقادی همراه باشد، گفت: در حوزه معرفت شناسی به ترکیب بین شهود قلبی و مبانی عقلی معتقدیم که یکی از مصادیق آن در حوزه فرهنگ، پرداختن به آثار هنری ارزشمند است.

۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۰۹:۰۷

صحیفه سجادیه تفسیر کاربردی قرآن و مبانی دین است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه هر جا که در فهم قرآن دچار مشکل شویم صحیفه سجادیه می تواند راهگشا باشد، گفت: صحیفه سجادیه، تفسیر کاربردی قرآن و مبانی دین است.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۵:۱۲

۷ اندیشمند خارجی میهمان ویژه کنگره بین المللی امام سجاد(ع) هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از حضور هفت اندیشمند و محقق شیعه، اهل سنت و مسیحی خارجی در ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(علیه السلام) خبر داد و گفت: وزیر سابق اوقاف کشور یمن یکی از این میهمانان است.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۶:۴۸

سراسر قیام عاشورا زیبایی و هنر است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه سراسر قیام عاشورا زیبایی و هنر است، گفت: از دل فرهنگ عاشورا می توان مفاهیم متعالی فرهنگی هنری و عرفانی را بیرون کشید و در قالب های مختلف هنری به مردم ارائه داد.

۱۳۹۵/۷/۶ - ۱۴:۵۱

تمدید مهلت پذیرش آثار دهمین جشنواره تئاتر کودک ونوجوان رضوی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از تمدید مهلت پذیرش آثار دهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی و نمایش عروسکی رضوی هرمزگان تا ۱۰ آبان(پایان ماه محرم) خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۵:۰۱

موافقت اولیه برای برگزاری جشنواره« آسمان هشتم» در گستره ملی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: جشنواره «آسمان هشتم» کانون فرهنگی هنری امام المنتظر روستای کردر شهرستان میناب پس از ۹ دوره برگزاری موفق، امروز به یک جریان فرهنگی هنری قوی در سطح ملی تبدیل شده است.

۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۳:۰۰