خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ٦ شوّال ١٤٣٩

Wednesday, June 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان
دکتر درویش نژاد؛
فعالان کانون ها در جذب و نگهداشت افراد در مساجد هنرمندانه عمل کنند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، از مسجد به عنوان علت ماندگاری انقلاب اسلامی در طوفان ها و حوادث مختلف نام بردو با تاکید بر توسعه تقویت و ماندگاری کانون ها، گفت: فعالان کانون ها در جذب و نگهداشت افراد در مساجد هنرمندانه عمل کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۱

میزان فروش کتاب نمایشگاه کتاب هرمزگان از مرز دو میلیارد تومان گذشت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: میزان فروش کتاب در پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان از مرز دو میلیارد تومان گذشت.

۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۱۹:۱۴

دکتر درویش نژاد؛
نماز نیاز فطری توام با زیبایی و عشق است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از نماز به عنوان یکی از نیازهای فطری بشر که توام با زیبایی و عشق است، یاد کرد و گفت: فضای مجازی ابزار مناسبی است که ما را برای دعوت انسان ها به این حکم زیبای ضروری و فطری یاری می رساند.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۰:۳۱

رونق اقتصادی و گردشگری در گرو توجه به بخش فرهنگ است
خخبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، با اشاره به نقش و جایگاه فرهنگ، سلامت جامعه و حتی رونق حوزه های اقتصادی و گردشگری را در گرو توجه به بخش فرهنگ دانست.

۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۴:۱۰

عیادت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از غلامرضا صنعتگر
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با حضور در بیمارستان مدائن تهران از غلامرضا صنعتگر خواننده مطرح پاپ هرمزگان دیدار و در روند معالجه و بهبودی وی قرار گرفت.

۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۰۹:۳۲

دکتر درویش نژاد؛
مسجد بستری برای درمان دردهای روحی بشر است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از مسجد به عنوان بستری برای درمان دردهای روحی بشر نام برد و با بیان اینکه مسجد جایی برای سجده است، گفت: امام حسین(ع) در ظهر عاشورا، سجده را به صورت عملی تفسیر کرد.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۴:۴۳

امام رضا(ع) ضامن اندیشه اسلامی و شیعه است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: امام رضا(ع) ضامن اندیشه اسلامی و شیعه است.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۳:۳۲

ثبت نام فاز دوم تعاونی مسکن خانه مطبوعات هرمزگان آغازشد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه فاز نخست تعاونی مسکن خانه مطبوعات بزودی افتتاح و کلید منازل به اعضا تحویل داده خواهد شد، گفت: کار ثبت نام فاز دوم نیز هم اینک آغازشده است.

۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۱۲:۴۸

دکتر درویش نژاد؛
ایجاد شور معنوی با راه اندازی کارگاه ساخت درب های حرم در هرمزگان/مشکلات با ترویج سبک زندگی اهل بیت رفع می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، تجلیل از مفاخر دینی مذهبی را یک اصل دانست و تصریح کرد: رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی تنها با ترویج سبک زندگی اهل بیت(ع) میسر می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۶ - ۱۳:۱۸

دکتر درویش نژاد؛
همایش امامزاده سیدمحمد(ع) فرصتی برای تجلی وحدت در سایه محبت است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از امامزادگان به عنوان ملجا و پناهگاه محبین اهل بیت نام برد و تصریح کرد: همایش امامزاده سید محمد(ع) فرصتی برای تجلی وحدت مثال زدنی شیعه و اهل سنت در سایه آموزه‌ها و محبت اهل بیت(ع) خواهد بود.

۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۰۹:۲۰

قرآن و عترت مبنای محتوایی برنامه های فرهنگی و هنری هرمزگان است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: قرآن و عترت مبنای محتوایی برنامه های فرهنگی و هنری هرمزگان است.

۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۵:۵۴

تکریم اهالی فرهنگ و هنر وظیفه ذاتی فرهنگ و ارشاد است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، تکریم اهالی فرهنگ و هنر را وظیفه ذاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست و گفت: پس از تشکیل صندوق حمایت از هنرمندان و روزنامه نگاران مسئله بیمه این قشر تا حد زیادی مرتفع شده است.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۴:۴۱

اجرای عموم نمایش های عروسکی در بندرعباس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: سه نمایش عروسکی به مدت ۱۵ روز در بندرعباس به روی صحنه می رود.

۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۵:۱۳

دکتر درویش نژاد؛
فضای آرام و بدون تنش در حوزه فرهنگی هرمزگان محصول تعامل دستگاه هاست
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، ایجاد فضای آرام، متعادل و بدون تنش در حوزه فرهنگ و هنر استان را نتیجه همراهی و تعامل همه دستگاه ها برشمرد.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۷:۱۳

روح اسلامی قرآنی در همه فعالیت های فرهنگی موج بزند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: روح اسلامی و قرآنی باید در همه فعالیت های قرآنی موج بزند.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۴:۴۴

هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس دهم اردیبهشت ماه سال جاری در بندرعباس خبر داد و گفت: فعالیت دبیرخانه جشنواره در طول سال ادامه دارد.

۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۴:۰۲

گام برداشت در مسیر عمل به شعار سال از اولویت های کانون های مساجد است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از کیفی سازی و تقویت کانون های فرهنگی هنری به عنوان اولویت برنامه های سال جاری نام برد و تصریح کرد: بررسی راه های عملیاتی کردن شعار سال و گام برداشتن در این مسیر از برنامه های مهم امسال است.

۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۲:۲۴

در صورت رفع مشکل؛
پروژه تالار مرکزی بندرعباس سال ۹۷ به بهره برداری می رسد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از تالار مرکزی بندرعباس به عنوان یکی از پروژه های بزرگ و افتخاری برای استان یاد کرد و گفت: در صورت رفع مشکل، این پروژه ابتدای سال ۹۷ به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۳:۳۲

دکتر درویش نژاد؛
کانون های مساجد عامل خلاقیت هنری در حوزه اندیشه هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان از کانون های مساجد به عنوان عامل خلاقیت فکری، علمی وهنری در حوزه اندیشه نام برد و بیان کرد: کانون های فرهنگی هنری به لحاظ اندیشه، سیاست و ابعاد مختلف اجتماعی می توانند درحد وسیعی نظام را بیمه کنند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۹

دکتر درویش نژاد؛
مدهامّتان روستایی بیانگر توجه نظام به حوزه قرآنی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه مفاهیم بلند قرآنی بوده است، تصریح کرد: جشنواره قرآنی مدهامّتان کانون های فرهنگی هنری مساجد روستایی بیانگر این نوع نگاه عالمانه است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۶