خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٩ ذو الحجّة ١٤٤٠

Wednesday, August 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه عزیززاده
فقهی زاده:
حضور در فضای مجازی به عنوان یک راهبرد جدی فعالیت‌های قرآنی مدنظر قرار گیرد
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجمع موسسات قرآنی استان اصفهان گفت: حضور در فضای مجازی به عنوان یک راهبرد جدی فعالیت‌های قرآنی مدنظر قرار گیرد.

۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۹:۱۲

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در برنامه رادیویی افق مطرح شد؛
تخصیص بودجه قرآنی بر مبنای عملکرد دستگاه ها بوده/ما تخصیص درست نداشتیم که عملکرد خوبی داشته باشیم
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام آزادی خواه گفت: تخصیص بودجه قرآنی بر مبنای عملکرد دستگاه ها بوده است ولی مدیرکل کمیسیون تبلیغ و ترویج قرآن پاسخ داد: ما تخصیص درست نداشتیم که عملکرد خوبی داشته باشیم.

۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۶:۲۳

اختصاصی شبستان
سایت جامع قرآنی کشور راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از راه اندازی سایت جامع حوزه قرآن کریم در کشور خبر داد.

۱۳۹۳/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۳

چهارمین مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی منصوب شد
خبرگزاری شبستان: طی حکمی از سوی معاون حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان" بهرام عزیززاده مقدم" به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی منصوب شد.

۱۳۹۳/۷/۲ - ۱۰:۰۳