خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده
برپایی ۴۰ نمایشگاه کتاب در شهرستان خدابنده
خبرگزاری شبستان:سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده از برپایی ۴۰ نمایشگاه ها در شهرهای زرین رود، سجاسرود، افشار و بخش مرکزی شهرستان خدابنده خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۰۸:۵۱

فعالیت ۸۰ باب کانون مساجد در شهرستان خدابنده /اختصاص سهمیه ۲ هزار لیتری نفت به کانون های روستایی
خبرگزاری شبستان:سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده از فعالیت ۸۰ باب کانون فرهنگی و هنری مساجد در این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۰:۴۷

برپایی ۱۵ نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان خدابنده
خبرگزاری شبستان:سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده از برپایی ۱۵ نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۵/۸/۱۷ - ۱۰:۱۷

نمایشگاه عکس جاذبه های جهان در شهرستان خدابنده
خبرگزاری شبستان:سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده گفت: نمایشگاه عکس برادران جهانگرد امیدوار که در هفت سال سفر به دور دنیا از جاذبه های کشورهای مختلف تهیه کرده اند در فرهنگسرای اشراق خدابنده به نمایش درآمد.

۱۳۹۵/۳/۱۳ - ۱۲:۵۱