خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پروین فرشچی
سرپرست معاونت محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد
در حکمی از سوی عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست احمدرضا لاهیجان زاده به سمت سرپرست معاونت محیط زیست دریایی منصوب شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۴

ابراز رضایت معاون سازمان محیط زیست از طرح بازسازی تصفیه خانه بندرعباس/پساپ تنها منبع آلودگی ساحل نیست
فرشچی با بیان اینکه هرمزگان به عنوان استان پایلود برای ایجاد گارد ساحلی انتخاب شده است، گفت: اجرای طرح بازسازی تصفیه خانه فاضلاب بندرعباس از اقدامات بسیار خوب و مثبت آبفای هرمزگان است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۳

مدیریت آب در کشور درست نیست
معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: وضعیت آبی کشور به شدتی که فکر می کنید بد نیست آنچه بد هست، مدیریت آب در بخشهای مختلف است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۸:۱۳

حاشیه نگاری/
سفیر جدید ایران که چادری شد/دومین تغییر پوشش زنان دولت
پروین فرشچی سفیر جدید ایران در فنلاند که پیش از این چادر به سر نمی کرد امروز در اولین برنامه وزارت امور خارجه با چادر حضور یافت تا دومین زنی از بدنه دولت باشد که تغییر پوشش می دهد.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۵:۲۲

انتصاب دومین سفیر زن/تعیین تکلیف نمایندگی ها در اروپای مرکزی
برای دومین بار در ایران سفیر زن راهی ماموریت می شود و قرار است این ماموریت در کشور فنلاند باشد.

۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۰۸:۴۸

الزام شناورها در استفاده از سوخت نیم درصد گوگرد تا سال ۲۰۲۰ میلادی
خبرگزاری شبستان: معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: براساس ضمیمه ششم کنوانسیون مارپل از سال ۲۰۲۰، تمام کشتی ها ملزم به استفاده از سوخت نیم درصد گوگرد، خواهند شد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۹

ضرورت آمادگی سازمان حفاظت محیط زیست برای توسعه سواحل
خبرگزاری شبستان: معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه حدود ۶۵درصد برنامه‌های توسعه کشور در مناطق ساحلی متمرکز است، اظهار کرد: این موضوع اهمیت سواحل و دریاها را پررنگ‌تر و مسئولیت سازمان حفاظت محیط زیست را سنگین می‌کند.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۱:۰۰

پروین فرشچی در غرفه شبستان خبر داد:
تفاهم دو سازمان برای تحقق توسعه پایدار
خبرگزاری شبستان: معاون محیط زیست دریایی سازمان محیط زیست گفت: رغبت دو جانبه باعث شد که از توانمندی ها و پتانسیل سازمان مناطق آزاد و سازمان حفاظت محیط زیست بتوانیم استفاده کنیم تا بتوانیم اهداف توسعه پایدار را محقق کنیم.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۱:۰۸

شناسایی ۱۰ شغل مرتبط با دریا/ ایران حیاط خلوت کشورهای همسایه نیست
خبرگزاری شبستان: معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه دریاها از نظر ارزش های اقتصادی، حمل و نقل و ژئوپولوتیک ارزشمند هستند، گفت: بیش از ۱۰۰ نوع شغل مرتبط با دریا وجود دارد که می تواند به حل مشکل بیکاری کمک کند.

۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۷:۳۹

آب شیرین کن ها، آب خلیج فارس را شورتر کردند
خبرگزاری شبستان: معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به افزایش ۱.۵ برابری شوری آب خلیج فارس گفت: آب شیرین کن ها و فعالیت های امسانی منشا افزایش آلودگی خلیج فارس است.

۱۳۹۵/۳/۱۰ - ۱۵:۰۳