خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠

Wednesday, April 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بهائیت
رئیس موسسه بین المللی البیان تشریح کرد
فلسفه ۴۰ سال مبارزه با وهابیت و بهائیت
حجت الاسلام موسوی علیزاده با اشاره به دستاوردهای انقلاب در مقابله با جریان های وهابی و تکفیری، گفت: در ۴۰ سالگی انقلاب باید مردم را دردمند دین کنیم اگر به میز و دفتر و نیرو درگیر شویم نمی توانیم مبارزه را ادامه دهیم.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۹

میرلوحی عنوان کرد:
شیخ العراقین مدافع ولایت و نقشی موثری در گسترش اسلام داشت
خبرگزاری شبستان: عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: محور ما در این کنگره نقش شیخ العراقین در گسترش اسلام در زمان قاجار بوده است، شیخ العراقین مدافع ولایت بوده است و همواره از بروز اندیشه‌های بهائیت جلوگیری می‌کرده است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۱

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:
بدعت گذاران بهائیت و وهابیت هرگز آمرزیده نخواهند شد
خبرگزاری شبستان: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، گفت: بدعت گذاران بهائیت و وهابیت در کشورهای اسلامی هرگز آمرزیده نخواهند شد چراکه سبب انحراف بسیاری از انسان‌ها و خونریزی فراوان شدند.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۰۸:۵۴

بزرگداشت علامه مصطفی صدوقی در امامزاده یحیی ساری
خبرگزاری شبستان:مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت حضرت علامه حاج شیخ مصطفی صدوقی مازندرانی از سوی بیت شریف آن مرحوم به مدت پنج شب بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در امامزاده یحیی(علیه السلام) ساری در حال برگزاری است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۳

بهاییت ، فرقه ضاله ، کثیف و مولود استعمار است
خبرگزاری شبستان: خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه نخست با دعوت همگان به ورع ، تقوا گفت : امید به آینده ، مهم ترین درس نیمه شعبان است.

۱۳۹۵/۲/۳۱ - ۱۵:۴۴

مدیر موسسه مطالعاتی روشنگر در گفتگو با شبستان تشریح کرد:
شیوه‌های شکار انسان در تشکیلات بهائیت
خبرگزاری شبستان: طعمه ای درمانده از تسویه حساب بیمارستان می یابند و دیگری را برای گذران روزمره زندگی و محتاج به شغلی، آن یکی درمانده در پرداخت هزینه های سنگین دارو و زندگی، دیگری را گرفتار در پرداخت دیون و...

۱۳۹۳/۷/۱ - ۱۴:۲۳