خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ شعبان ١٤٤٠

Tuesday, April 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نصرت الهی
معاون آموزش و پژوهش دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم:
انقلاب؛ تجلی آیه «كَم مِّن فِئَةٍ قَلِيلَةٍ غَلَبَتْ فِئَةً كَثِيرَةً بِإِذْنِ اللّهِ» و ارث رسیدن زمین به مستضعفان
حجت الاسلام نقیب زاده با اشاره به تحقق وعده قرآنی «كَم مِّن فِئَةٍ قَلِيلَةٍ غَلَبَتْ فِئَةً كَثِيرَةً بِإِذْنِ اللّهِ وَاللّهُ مَعَ الصَّابِرِينَ» در انقلاب اسلامی، گفت: یاری خدا، سستی نکردن و استقامت از شروط بهره مندی از نصرت خدا مقابل ظالمان است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۴

اندیشه مقاومت، نشات گرفته از قرآن و شریعت است/هدف داعش، جنگ مذهبی بود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، اندیشه مقاومت را نشات گرفته از روح قرآن و شریعت به ویژه حضرت محمد مصطفی(ص) دانست و گفت: هدف داعش، جنگ مذهبی و فرقه ای در کشورهای اسلامی بود.

۱۳۹۶/۹/۵ - ۰۹:۴۱

انس رمضانی با امام مهربانی(عج)//۶
شباهت امام مهدی(عج) با عزیز مصر/آثار نصرت و یاری امام زمان(عج)
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه گفت: در زمان ظهور امام زمان(عج) علمی در جامعه رایج و رشدی محقق می شود و به تعبیر روایات، جامعه به غایت و بلوغ اجتماعی می رسد که مردم راه رسیدن به سعادت را نزد انبیاء و اولیاء الهی بویژه امام زمان(عج) می یابند.

۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۰۹:۴۸

آیت الله حسینی بوشهری؛
اقامه حق و بسط عدل وظیفه رسالتی انبیاء و پیروانشان در جامعه اسلامی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از وظایف رسالتی اولیاء، انبیاء و پیروانشان اقامه حق و بسط عدل در جامعه اسلامی بوده است.

۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۵:۳۹

قدرت و عظمت امروز مدیون صبر و استقامت آزادگان است
خبرگزاری شبستان:​ فرماندار شهرستان لنگرود قدرت و عظمت امروز ایران اسلامی را مدیون صبر و استقامت آزادگان دانست و گفت: همواره پشت هر پیروزی نصرت الهی است.

۱۳۹۵/۵/۲۶ - ۱۸:۵۷

فریاد مرگ بر آمریکا شرط به دست آوردن نصرت الهی است
خبرگزاری شبستان: استاد سطوح عالی حوزه علمیه خراسان با اشاره به دستور امیرالمؤمنین (علیه‌السلام) مبنی بر اینکه ظالم، چه مسلمان باشد و چه غیر مسلمان باید خشممان را نسبت به اون نشان دهیم گفت:فریاد مرگ بر آمریکا شرط به دست آوردن نصرت الهی است.

۱۳۹۵/۴/۱۲ - ۱۱:۰۰

پذیرش ظلم در فرهنگ اسلامی کاملا مردود است/به نصرت الهی ایمان بیاوریم
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان، با بیان اینکه پذیرش ظلم در فرهنگ اسلامی کاملا مردود است، اظهار داشت: خداوند به هیچ کس وعده نصرت نداده مگر کسانی که در مسیر او حرکت می کنند.

۱۳۹۵/۳/۲ - ۱۲:۲۸