خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

الخميس ٧ صفر ١٤٤٠

Thursday, October 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شهیندخت مولاوردی
مولاوردی:
تصویب کلیات برنامه ملی سلامت و نشاط در ستاد ملی زن و خانواده/لایحه حمایت از فرزندان اتباع خارجی در حال بررسی
خبرگزاری شبستان: دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی از تصویب کلیات برنامه ملی سلامت و نشاط زنان در ستاد ملی زن و خانواده خبر داد و گفت: برای حمایت از کودکانی که پدرانشان اتباع خارجی است لایحه ای در مجلس در حال بحث و بررسی است.

۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۳:۰۶

انتقاد دستیار رییس‌جمهور از نبود نمازخانه مناسب در استادیوم آزادی
خبرگزاری شبستان:دستیار ویژه رییس جمهور در امورحقوق شهروندی به نبود زیرساخت‌های لازم در ورزشگاه آزادی واکنش نشان داد و نوشت:آیا هنوز استادیوم باقدمت و بزرگی مانند آزادی از حداقل زیرساختها از جمله نمازخانه مناسب آن هم در یک کشور اسلامی برخوردار نیست؟!

۱۳۹۷/۴/۲ - ۰۷:۳۸

دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی در گفت‌وگو با شبستان:
بهره‌گیری از ظرفیت مساجد به منظور آموزش حقوق شهروندی به جامعه
خبرگزاری شبستان: مولاوردی از برنامه نهاد متبوعش به منظور آموزش حقوق شهروندی به اقشار مختلف جامعه در بستر مساجد و تریبون‌های مذهبی خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۰۸:۰۰

دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی در گفتگو با شبستان؛
پیگیر تصویب طرح حمایت از حقوق کودک و نوجوان هستیم/ آموزش حقوق شهروندی باید از کودکی آغار شود
خبرگزاری شبستان:دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: باید آموزش ها از سنین پایه آموزش های حقوق شهروندی آغاز شود.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۰۹:۰۹

مولاوردی اعلام کرد:
مقابله با کودک آزاری نیاز به آموزش دارد
خبرگزاری شبستان: دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی تصویب لایحه حمایت از حقوق کودک در کاهش کودک آزاری را موثر دانست و تاکید کرد: البته کودک آزاری فقط با قانون از میان نمی رود و نیاز به آموزش دارد.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۳:۱۰

دستیار ویژه رئیس جمهور:
شاخص های کمی و کیفی حقوق شهروندی مورد توجه ویژه قرار می گیرد
خبرگزاری شبستان: مولاوردی گفت: هرگونه نظام تشویق و انتخاب دستگاه های برتر در حوزه های مختلف طبق شاخص های کمی و کیفی حقوق شهروندی صورت خواهد گرفت.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۹:۳۵

همایش حقوق شهروندی و آسیب‌های اجتماعی در زنجان برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: همایش حقوق شهروندی و آسیب‌های اجتماعی با حضور دستایر ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی شنبه ۲۸ بهمن در زنجان برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۶

مولاوردی در کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی:
تحقق مفهوم شهر اسلامی در گرو استفاده از ظرفیت های داخلی و بین المللی است
خبرگزاری شبستان:دستیار ویژه رئیس جمهوردرامور حقوق شهروندی بااشاره به اینکه برای آنکه شهرها کارکردهای لازم برای زندگی سالم را داشته باشند باید استفاده از ظرفیتهای داخلی و بین المللی در اولویت قرار گیرد، گفت: در این صورت مفهوم شهر اسلامی محقق می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۶

شهیندخت مولاوردی تاکید کرد:
اجرای صحیح حقوق شهروندی نیازمند توجه به ساختارهای مذهبی، اقتصادی و فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: اجرای صحیح حقوق شهروندی نیازمند توجه به ساختارهای مذهبی، اقتصادی و فرهنگی است.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۴:۴۲

ملاوردی در گفتگو با شبستان:
در حال دریافت گزارش حقوق شهروندی از وزراء هستیم
خبرگزاری شبستان: دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی در خصوص گزارش هیات وزیران در مورد اجرایی کردن حقوق شهروندی گفت: برخی از وزرا تازه به کابینه دولت اضافه شدند، از این رو امکان دریافت گزارش از همه وجود نداشت و ما در مرحله جمع‌آوری اطلاعات هستیم.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۷:۳۵

مولاوردی در غرفه خبرگزاری شبستان:
تحقق منشور شهروندی در دستور کار است
خبرگزاری شبستان: دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور حقوق شهروندی با بیان اینکه تحقق منشور شهروندی در دستور کار است، گفت: تک‌تک مواد منشور حقوق شهروندی با امضای رییس‌جمهور به دستگاه‌ها برای اجرا ابلاغ شده است.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۶:۳۷

مولاوردی در جمع زنان فعال اقتصادی:
متاسفانه هنوز زنان در ستاد اقتصاد مقاومتی جایگاهی ندارند
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تاکید کرد: علی رغم تلاش هایی که ما کرده ایم متاسفانه هنوز زنان در ستاد اقتصاد مقاومتی جایگاهی ندارند.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۰:۱۴

معاون امور زنان و مجلس رییس‌جمهور در گفت‌وگو با شبستان:
لایحه دولت برای اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی ازدواج‌کرده با خارجی‌ها به مجلس ارایه شده است
خبرگزاری شبستان: مولاوردی با اشاره به طرح مجلس برای اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی ازدواج‌کرده با افراد خارجی گفت: دولت هم در این زمینه نظر خود را طبق لایحه‌ای از سوی وزارت امور خارجه به مجلس ارایه داده که امیدواریم زودتر این طرح به نتیجه برسد.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۰۷:۵۵

امضای تفاهم نامه همکاری بین هلال احمر و معاونت زنان ریاست جمهوری
جمعیت هلال احمر و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در جهت توسعه مهارت ها و توانمندی های زنان به ویژه در حوزه فعالیت های بشردوستانه و مدیریت بحران تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۴:۱۴

معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده:
بیمه زنان خانه دار هنوز به نتیجه نرسیده است
خبرگزاری شبستان: معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه بیمه زنان خانه‌دار هنوز به نتیجه نرسیده است ، گفت: در صورتی که بیمه زنان خانه‌دار به هیئت وزیران برسد برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۳:۱۶

معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده:
کاهش ۲۵ درصدی آسیب‌های اجتماعی در برنامه ششم توسعه/نگرانی از بازار غیررسمی اشتغال زنان
خبرگزاری شبستان: معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده از کاهش ۲۵ درصدی آسیب‌های اجتماعی در برنامه ششم توسعه خبر داد وگفت: هرچند این امر بلندپروازانه است ولی امیدواریم محقق شود.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۴:۳۲

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده:
تصویب سند سلامت اجتماعی کشور در سال ۹۶/ دولت زمینه تحقق نظام چند لایه تامین اجتماعی را فراهم می کند
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: سند سلامت اجتماعی کشور در سال ۹۶ تصویب خواهد شد که می تواند به هماهنگی بیشتر در این زمینه کمک کند.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۴:۱۰

معاون رئیس جمهور در امور زنان خبر داد:
اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان به تجهیز پارک بانوان هر استان/حمایت ۲۰ میلیاردی از صندوق ‌کارآفرینی امید
خبرگزاری شبستان:معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه در تمام استان ها برای تجهیز پارک های بانوان ۱۰۰میلیون تومان اختصاص یافته است،گفت: ۲۰میلیارد تومان با صندوق کار آفرینی امید تفاهمنامه بسته ایم تا از کارآفرینی بانوان حمایت کنند.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۱:۴۷

با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان:
یک واحد تولیدی در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید
خبرگزاری شبستان: طی مراسمی کارخانه سنگ ماهدیس بعد از ۱۲ سال تعطیلی امروز ‌(۲۲ تیر) با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و جمعی از مسئولان خراسان جنوبی افتتاح شد.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۱:۱۵

معاون استاندار خراسان جنوبی:
صندوق های خرد زنان روستایی در خراسان جنوبی راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه راه اندازی صندوق های خرد زنان روستایی از سال گذشته در دستور کار است، افزود: این صندوق امسال در استان راه اندازی می شود.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۰:۳۹