خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای شهر
مردم صاحب اصلی انقلاب و نظام هستند
خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر تهران از حضور باشکوه و هوشمندانه ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد و گفت: مردم صاحب اصلی انقلاب و نظام هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۱

پارک مشاهیر در همدان احداث می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان از احداث پارک مشاهیر در همدان خبر داد و گفت: پارک مشاهیر می تواند از اقدامات خوب و موثر برای رویداد همدان پایتخت گردشگری ۲۰۱۸آسیا باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۸:۴۴

شبستان از صحن علنی شورا گزارش می دهد
خودروهای برقی در مسیر پیاده راه ارم تا حرم
خبرگزاری شبستان: سی و دومین جلسه شورای اسلامی شهر قم با تصویب استقرار خودروهای برقی در پیاده راه ارم دنبال شد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۷:۳۴

باید به شراکت مبتنی بر بدهی خاتمه داد
خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به گزارش درآمد هزینه آذرماه خزانه‌دار شورا گفت: باید به شراکت مبتنی بر بدهی خاتمه داد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۲

نارضایتی ها را به مناقشه سیاسی تبدیل نکنیم
خبرگزاری شبستان:نارضایتی مردم را همانند سایر مسایل به موضوع مناقشه سیاسی تبدیل کنیم بهتر است آن را بشنویم و هر شخص، گروه یا دستگاه و نهادی قصور و تقصیر خود را در رقم زدن وضع موجود بپذیرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۵

گزارش شبستان از جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم
بررسی وضعیت بافت تاریخی شهر قم/اختلاف نظر شورای شهر و میراث فرهنگی
خبرگزاری شبستان: موضوع بافت تاریخی و ترمیم بافت فرسوده امر مهمی است که چند سالی مسئولان به فکر رفع آن افتاده و در این زمینه تلاش می کنند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۰۷:۵۲

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر بجنورد:
هیچ گونه فرصت فرهنگی برای مردم شهر بجنورد وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر بجنورد با بیان اینکه هیچ گونه فرصت فرهنگی برای مردم شهر بجنورد وجود ندارد، تلاش برای رفع نیازهای فرهنگی مردم در شورای شهر را مهم تر از سنگ فرش خیابان ها دانست.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۰۸:۳۴

رئیس شورای اسلامی شهر قم:
لزوم حمایت از هتل سازی در شهر قم
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر قم بر حمایت همه جانبه از هتل سازی در قم تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۰۷:۳۶

مدیران مسئله‌دار تاکسیرانی تعیین تکلیف شوند
خبرگزاری شبستان:رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران بر تعیین تکلیف مدیران مسئله‌دار تاکسیرانی تأکید کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۳:۴۷

تصویب لایحه بودجه با رویکرد کاهش هزینه و خدمت‌رسانی بر اساس درآمد پایدار
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لایحه بودجه ۹۷ گفت: تلاش می‌کنیم تا لایحه بودجه با رویکرد کاهش هزینه و خدمت‌رسانی بر اساس درآمد پایدار و شفافیت تصویب شود.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۳:۴۰

انقلاب، برگرفته از مجاهدت ها و از خودگذشتگی مردم آگاه است
خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر اراک گفت: این انقلاب، برگرفته از مجاهدت ها و از خودگذشتگی مردمی فهیم و آگاه است و باید این ایثارگری ها ارج نهاده شود.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۰۸:۳۱

رئیس شورای اسلامی شهر قم:
نشست های تخصصی برای بررسی بودجه سال آینده شهرداری تشکیل می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: شورای شهر نشست های تخصصی برای بررسی بودجه تشکیل خواهد داد و از نظرات کارشناسی استفاده می کند تا بتوانید به بهترین نحو ممکن بودجه را به تصویب برساند.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۰۸:۰۳

جلسه شورای شهر تهران
محمد علی نجفی شهردار تهران صبح امروز در سی و نهمین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش، لایحه بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران را ارائه کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۲:۴۶

افزایش ۱۵درصدی شکایت از سد معبر در سامانه شهرداری تهران
خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مسئله سد معبر یکی از مهم‌ترین شکایات شهروندان از طریق سامانه شهرداری است، گفت: شکایات سد معبر ۱۵ درصد افزایش داشته است.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۱:۵۹

ضرورت پی‌گیری مطالبات شهری شهروندان
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد داد کارگروهی تشکیل شود و مطالبات شهری معترضان شناسایی و پی‌گیری شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۱:۲۹

تقدیم بودجه ۱۷ هزار و ۵۰۰ میلیاردی شهرداری به شورا
خبرگزاری شبستان: شهردار تهران با اشاره به تفاوت‌های بودجه سال ۹۷ با سال‌های گذشته اظهار داشت: بودجه سال ۹۷ هفده هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۱:۱۷

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:
حمایت شورای شهر قزوین از طرح‌ های ترویجی فرهنگ ایثار و شهادت
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: حمایت شورای شهر قزوین از طرح‌ های ترویجی فرهنگ ایثار و شهادت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین قطعی است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۱

شهردار تهران تکلیف معاونت اجتماعی را مشخص کند
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به انتخاب رییس کمیته ملی المپیک گفت: شهردار تهران باید در اسرع وقت تعیین تکلیف معاونت اجتماعی را در دستور کار قرار دهد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۵

مردم منتظر اقدامات اصلاحی مسئولان هستند
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران قانونمداری، میانه‌روی، انصاف و تعامل را از ویژگی‌های اصلی اقدامات اصلی برشمرد و گفت: مردم منتظر اقدامات اصلاحی از سوی مسئولان هستند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۴

واگذاری تعیین تلکیف حضور اقلیت های دینی در انتخابات شوراها به مجمع تشخیص مصلحت نظام
خبرگزاری شبستان: مجلس تعیین تکلیف حضور اقلیت های دینی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را به مجمع تشخیص مصلحت نظام واگذار کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۲