خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای شهر
دانش بر کرسی شورای شهر پایتخت تجارت و اقتصاد ایران تکیه زد
در پایتخت تجارت و اقتصاد ایران، فیصل دانش با هشت رای بر کرسی ریاست شورای این شهر ساحلی تکیه زد.

۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۲:۰۲

فرماندار ابوموسی؛
سرزندگی و کیفیت فضای شهری ابوموسی باید ارتقا یابد
فرماندار جزیره ابوموسی، از دریای ابوموسی به عنوان یکی از بهترین جاذبه های کشور نام برد و تاکید کرد: باید تفریحات دریایی و گردشگری در این جزیره گسترش یابد.

۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۳:۰۹

بعضی از مدیران اجرایی شناخت کافی از شورای فرهنگ عمومی ندارند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه باید کارکرد شورای فرهنگ عمومی افزایش پیدا کند، گفت: بعضی از مدیران اجرایی شناخت کافی از شورای فرهنگ عمومی ندارند.

۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۴۲

انتخاب شهردار به چهارمین دور کشیده شد
کمیته انضباطی دانشگاه آزاد اسلامی کرج در پی بررسی مسأله سرقت علمی، پایان نامه شهردار منتخب کرج را به دلیل ۸۰ درصد انطباق با دیگر پایان نامه های مرتبط ابطال کرد.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۱:۵۹

تقدیر سالاری از ورود معاون دادستانی کل کشور به تخلفات ساختمانی
رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از ورود معاون دادستانی کل کشور به بررسی تخلفات ساختمانی و بررسی پرونده تخلفات پالادیوم تقدیر کرد.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۱:۰۸

تاکید سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان:
ضرورت نهادینه کردن فرهنگ " نه به کیسه های پلاستیکی" در جامعه
رییس کمیسیون خدمات شهری حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان گفت: پویش روز بدون پلاستیک نباید در حد شعار بماند بلکه باید از این پویش ها و مناسبت ها به عنوان یک شروع استفاده کرد.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۱:۵۰

مجمع تشخیص با شرکت اقلیت‌های دینی در انتخابات شورای شهر موافقت کرد
اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام مصوب کردند که اقلیت‌های دینی با همان قانون سال ۱۳۷۵ بتوانند در انتخابات شورای شهر شرکت کنند.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۲۸

کولیوند از موافقت مجمع تشخیص با طرح اصلاح قانون شوراها خبر داد:
سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد بازمی گردد
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موافقت مجمع تشخیص مصلحت نظام با طرح اصلاح قانون شوراها گفت: بر این اساس با بازگشت سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد موافقت شد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۲۴

حجت الاسلام مصباحی مقدم:
پرونده سپنتا در جلسه امروز مجمع رسیدگی می شود/همه اعضا در جلسات حضور فعال داشته باشند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: موضوع حضور اقلیت‌ها در شوراهای شهر و روستا و تعیین تکلیف وضعیت سپنتا نیکنام در دستور کار جلسه ۳۰ تیرماه مجمع قرار دارد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۸:۰۸

جلسه شورای اسلامی شهر تهران
جلسه شورای اسلامی شهر تهران با حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و به ریاست محسن هاشمی تشکیل جلسه داد .

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۱:۳۵

در نشست شورای شهر بجنورد تأکید شد؛
توازن منطقه ای باید در تمام نقاط شهری بجنورد لحاظ شود
خبرگزاری شبستان: توجه به توازن منطقه ای در تمام نقاط شهری، از جمله مواردی بود که در چهل ‌و‌ چهارمین جلسه علنی شورای شهر بجنورد مطرح شد.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۰:۳۷

اداره تهران ماهانه هزار میلیارد هزینه دارد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای شهر تهران در جلسه هم اندیشی شورای شهر و شهردار تهران، از تخفیف ۳۳ درصدی سال گذشته به بدهکاران شهرداری انتقاد کرد و گفت : ماهانه هزار میلیارد صرف اداره تهران می شود .

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۹:۴۳

رئیس شورای شهر بجنورد:
پولی از محل پارکبان ها به حساب شهرداری نرفته است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای شهر بجنورد تصریح کرد: پولی از محل پارکبان ها به حساب شهرداری نرفته و در صورتی که شهرداری این پول را در محل دیگری هزینه کرده، باید پاسخگو باشد.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۹:۵۲

اعتراض دو عضو شورای شهر به عملکرد شهردار بجنورد
خبرگزاری شبستان: دو عضو شورای شهر طی هفته های گذشته به عملکرد شهردار بجنورد اعتراض داشته و نسبت به سکوت سایر اعضای شورا واکنش نشان دادند.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۹:۳۸

شهردار بجنورد:
شهرداری بر اساس بودجه و طرح های پیش بینی شده رو به جلو می رود
خبرگزاری شبستان: شهردار بجنورد بیان کرد: نظارت شورای شهر بر عملکرد شهرداری نسبت به گذشته صد برابر افزایش یافته و شهرداری فقط بر اساس بودجه و طرح های پیش بینی شده رو به جلو حرکت می کند.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۹:۲۱

بازدید نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر از داروخانه۱۳ آبان
نمایندگان مجلس و شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز از داروخانه ۱۳ آبان بازدید و از نزدیک در جریان فرایند خدمات رسانی و کمبودها و مشکلات موجود قرار گرفتند.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۱۹

در صورت تصویب نهایی
اعضای شورای صنفی می توانند همزمان عضو شورای شهر نیز باشند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس با طرح استفساریه ای موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی آن اعضای شورای صنفی می توانند همزمان عضو شوراهای شهر و روستا شوند و مشمول قانون دوشغله ها نمی شوند.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۲:۳۰

جلسه رای گیری شهردار تهران
جلسه شورای شهر تهران به منظور انتخاب شهردار تهران با حضور اعضا و به ریاست محسن هاشمی تشکیل جلسه داد .

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۲۲

ضرورت افزایش فضاهای پارک خودرو در همدان
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون نظارت حقوقی و امور اداری شورای اسلامی شهر همدان گفت: با توجه به افزایش روز افزون خودرو در همدان افزایش فضاهای پارک شهری بسیار ضروری است.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۱:۳۱

پیشرفت بیش از ۵۰ درصدی اتمام طرح روگذر سردار همدانی در همدان
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان بر اتمام تقاطع غیرهمسطح سردار شهید همدانی شروع اجلاس جهانی گردشگری در قالب رویداد همدان ۲۰۱۸ تاکید کرد.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۱:۱۱