خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای شهر
با مصوبه مجلس و در صورت تصویب شورای نگهبان:
سپنتا نیکنام در عضویت شورای اسلامی شهر یزد باقی می ماند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس در اصلاح قانون تشکیلات و وظایف انتخابات شوراهای اسلامی مصوبه ای داشته اند که در صورت تایید شورای نگهبان سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد در عضویت این شورا باقی می ماند.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۰:۰۳

با مصوبه مجلس
اقلیت های دینی می توانند نامزد شورای شهر شوند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس مصوب کرده اند که اقلیتهای دینی شناخته شده در قانون اساسی می توانند نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شوند.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۰۹:۵۱

نایب رئیس شورای تبریز خواستار شد؛
ضرورت مشارکت کانون پرورش فکری در توسعه فرهنگ شهروندی
خبرگزاری شبستان: نائب رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز در بازدید از مجتمع فرهنگی هنری کانون تبریز خواستار مشارکت همه جانبه کانون در توسعه فرهنگی شهروندی شد.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۲:۴۲

ساماندهی روددره ها مطلوب نبوده است
خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر تهران از کیفیت و میزان پیشرفت برنامه‌های ساماندهی روددره های شهر تهران انتقاد کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۳:۵۱

جلسه شورای اسلامی شهر تهران
جلسه شورای اسلامی شهر تهران به ریاست محسن هاشمی و با حضور سردار یزدی فرمانده سپاه تهران برگزار شد .

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۳:۰۰

تذکر شورا به عدم ارایه گزارش ماهانه شهردار از درآمدها و هزینه‌ها
خبرگزاری شبستان: نایب‌رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در خصوص عدم ارایه گزارش ماهانه از درآمد و هزینه‌های شهرداری تهران تذکر داد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۱:۳۲

بیش از ۳۰ درصد املاک شهر سنندج موقوفه است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: بیش از ۳۰ درصد املاک و زمین های موجود در شهر سنندج موقوفه است ضمن اینکه املاک وقفی در سایر شهرهای استان نیز وجود دارد.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۱:۱۲

مجموعه شهرداری و شورای شهر ایلام برای جذب منابع درآمدی پایدار همراه باشند
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام از مجموعه اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری ایلام خواست برای جذب منابع درآمدی پایدار که یکی از مهم ترین نیازهای این ارگان است، با همراهی و انسجام تلاش کنند.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۳:۵۰

تهران شهر دسترس‌پذیر نیست/سازمان‌های مردم‌نهاد می‌توانند نقش‌آفرین باشند
خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تهران برای افراد توان‌یاب شهر دسترس‌پذیر نیست، گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد در دسترس‌پذیری شهر تهران می‌توانند نقش‌آفرین باشند.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۰:۴۴

راه پیامبر راه صلح، آشتی و یگانگی بشر است
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران راه پیامبر اکرم (ص) را راه حکمت، صلح، آشتی و یگانگی بشر عنوان کرد و گفت: امیدواریم به زودی ندای صلح و آشتی و یگانگی در امت رسول گرامی اسلام حاکم شود.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۰:۴۱

جلسه علنی شورای شهر
جلسه علنی شورای شهر با حضور نمایندگان شورای استانها در ساختمان شورای اسلامی تهران برگزار شد.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۴:۰۶

تامین درآمد پایدار یکی از اولویت‌های مدیریت شهری است
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران تامین درآمد پایدار را از اولویت‌های مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: بخش قابل توجهی از درآمد پایدار باید از طریق دریافت مالیات ارزش افزوده از دولت تامین شود.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۰:۱۵

معضل ترافیک و آلودگی هوا به امنیت ملی و محلی تبدیل شده است
خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: معضلات ترافیک و آلودگی هوا از حالت بحرانی خارج شده و به موضوع امنیت ملی و محلی تبدیل شده است.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۴:۲۲

چالش های فرهنگی تبریز مورد بررسی قرار گرفت
خبرگزاری شبستان: اعضای کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز در دیدار با اعضای هیأت مدیره تشکل های صنفی مطبوعات استان به بررسی چالش های فرهنگی و رسانه ای تبریز پرداختند.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۴:۱۰

عقلانیت، چراغ راه تشیع در زمان غیبت است
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران، عقلانیت را چراغ راه تشیع در زمان غیبت دانست وگفت:دوران غیبت اگرچه دوران محرومیت از دسترسی مستقیم به مخزن علم امام زمان است اما دوران شکوفایی قدرت تحقیق و جستجو و استنباط علمی دانش پژوهان در حوزه دینی است.

۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۱:۴۸

دستگاه‌های دولتی استان برای رفع آسیب‌های اجتماعی تلاش کنند
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه برخی از آسیب‌های اجتماعی در شهر قم مشکلاتی را به دنبال داشته است، گفت: مجموعه‌های مختلف استان باید در راستای رفع این آسیب‌ها مشارکت کنند.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۸:۵۴

عباس صوفی شهردار همدان شد
خبرگزاری شبستان: عباس صوفی با ۱۰ رای اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار همدان شد.

۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۰:۴۱

جلسه شورای شهر تهران
جلسه شورای شهر تهران امروز ۲۳ آبان به ریاست محسن هاشمی برگزار شد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۷:۳۱

ارایه خدمات باکیفیت به زایران حسینی/کاهش هزینه‌های شهرداری در اربعین امسال
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به خدمات ارایه‌شده به زایران حسینی گفت: هزینه‌های اربعین امسال در کربلا کمتر از ۲۰ درصد هزینه‌های سال قبل بود اما کیفیت خدمات افزایش داشت.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۴:۱۸

انتقاد از نصب برچسب بر روی شیشه اتوبوس‌ها
خبرگزاری شبستان:عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص نصب برچسب بر روی اتوبوس‌ها و BRT‌ها گفت: مسافران نسبت به برچسب‌های نصب‌شده بر روی شیشه اتوبوس‌ها انتقاد دارند.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۴:۱۵