خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

السبت ١٩ صفر ١٤٤١

Saturday, October 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای شهر
شهردار بجنورد:
شهرداری بر اساس بودجه و طرح های پیش بینی شده رو به جلو می رود
خبرگزاری شبستان: شهردار بجنورد بیان کرد: نظارت شورای شهر بر عملکرد شهرداری نسبت به گذشته صد برابر افزایش یافته و شهرداری فقط بر اساس بودجه و طرح های پیش بینی شده رو به جلو حرکت می کند.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۹:۲۱

بازدید نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر از داروخانه۱۳ آبان
نمایندگان مجلس و شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز از داروخانه ۱۳ آبان بازدید و از نزدیک در جریان فرایند خدمات رسانی و کمبودها و مشکلات موجود قرار گرفتند.

۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۱۹

در صورت تصویب نهایی
اعضای شورای صنفی می توانند همزمان عضو شورای شهر نیز باشند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس با طرح استفساریه ای موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی آن اعضای شورای صنفی می توانند همزمان عضو شوراهای شهر و روستا شوند و مشمول قانون دوشغله ها نمی شوند.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۲:۳۰

جلسه رای گیری شهردار تهران
جلسه شورای شهر تهران به منظور انتخاب شهردار تهران با حضور اعضا و به ریاست محسن هاشمی تشکیل جلسه داد .

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۱:۲۲

ضرورت افزایش فضاهای پارک خودرو در همدان
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون نظارت حقوقی و امور اداری شورای اسلامی شهر همدان گفت: با توجه به افزایش روز افزون خودرو در همدان افزایش فضاهای پارک شهری بسیار ضروری است.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۱:۳۱

پیشرفت بیش از ۵۰ درصدی اتمام طرح روگذر سردار همدانی در همدان
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان بر اتمام تقاطع غیرهمسطح سردار شهید همدانی شروع اجلاس جهانی گردشگری در قالب رویداد همدان ۲۰۱۸ تاکید کرد.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۱:۱۱

شهرداری تهران به مهندسی درآمد نیاز دارد
خبرگزاری شبستان: کاندید تصدی شهرداری تهران با بیان اینکه شهرداری جای سیاسی کاری نیست، گفت: شهرداری تهران به مهندسی درآمد و مدیریت منابع نیاز دارد.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۶:۱۰

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری اعلام کرد
اخذ عوارض از تغییر کاربری ممنوع شد
خبرگزاری شبستان: هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، مصوبه اخذ عوارض از تغییر کاربری مصوب شورای اسلامی شهر تهران را باطل کرد.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۳:۰۴

استاندار قزوین:
راه اندازی قطار شهری در قزوین
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: راه اندازی قطار شهری در قزوین به منظور توسعه حمل و نقل عمومی مرکز استان در دستور کار قرار دارد.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۰۸:۱۳

تبدیل شهرری به مقصد گردشگری بین‌المللی
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهرستان ری با اشاره به پتانسیل‌های فرهنگی، تاریخی و مذهبی شهرستان ری گفت: کوه بی بی شهربانو به عنوان یک منظر طبیعی می تواند به مقصد گردشگری بین‌المللی تبدیل شود.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۴:۰۸

اختصاص ۱۶۳ میلیارد تومان به شهرداری های ایلام
خبرگزاری شبستان:معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: با وجود آنکه عمر شوراها در کشور کوتاه است ولی سال به سال شاهد افزایش تاثیرگذاری و عملکرد بهتر این نهاد در مسئولیت های محوله هستیم.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۴:۴۷

شوراها عصاره و چکیده خواسته های مردم از مسئولان است
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام شوراهای اسلامی شهر و روستا را عصاره و چکیده آراء و نظرات و خواسته های مردم از مسئولان عنوان کرد.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۴:۴۳

شهردار تهران بر اساس فرآیند مشخص در شورا انتخاب می‌شود
خبرگزاری شبستان:رییس کمیسیون شهرسازی و عمران شورای شهر تهران با اشاره به شائبه های موجود در خصوص انتخاب شهردار خارج از شورا گفت: انتخاب شهردار درون شورا انجام خواهد شد.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۳:۳۰

مردم باید از وظایف شوراها مطلع و در برابر آن مطالبه گر باشند
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر کرمان با تأکید بر اینکه مردم باید از وظایف قانونی شورا مطلع باشند و از شوراها مطالبه کنند؛ خواست و مطالبه مردمی، پاسخگویی در برابر مردم و نظارت دائمی بر افرادی که در مسند قدرت هستند را بسیار مهم خواند.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۲:۲۰

برای اعمال نظارت بر عملکرد شهرداری‌ها سیستم کارآمدی وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دوسوم اختیارات قانونی شورا تفویض نشده است، گفت: برای اعمال نظارت بر عملکرد شهرداری‌ها سیستم کارآمدی وجود ندارد.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۰:۵۸

به زودی محقق می شود؛
ارائه لایحه اصلاح قانون گذاری شوراها به مجلس شورای اسلامی
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی استان البرز در نشستی با حضور خبرنگاران گفت: لایحه اصلاح قانون گذاری شوراها به مجلس شورای اسلامی به زودی ارائه می شود.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۲۱:۲۷

شورای نگهبان بر انتخابات شورای شهر نظارت داشته باشد/مردم در انتخاب شهردار مستقیم ورود کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرستان فردیس در خطبه های نماز با در نظر گرفتن برآیند آماری از نتابج کار شوراها طرح نظارت اولیه بر شوراها را از طرف شورای نگهبان خواستار شد و بر لزوم انتخاب شهردار با رأی مردم تاکید کرد.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۷:۴۶

جلسات شورای شهر به صورت مستقیم از رادیو پخش شود
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه عاشورا گفت: دوره پوپولیسم به پایان رسیده است و حالا باید دنبال کار کردن و خدمت بیشتر به مردم باشیم.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۰۹:۲۲

اسامی نامزدهای پیشنهادی اعضای شورا برای سمت شهرداری تهران
خبرگزاری شبستان: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، اسامی نامزدهای پیشنهادی شهرداری تهران را اعلام کرد.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۰:۴۴

ابلاغ حکم سرپرستی شهردار کرج؛ کسب درآمد پایدار مهم ترین مولفه مدیریت شهری کرج
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای شهر کرج با ابلاغ حکم سرپرست شهردار کرج به محمدرضا احمدی نژآد بر کسب درآمد پایدار و تعامل و همکاری با دستگاه های همراه به عنوان مسئولیت شهردار کرج تاکید کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۲:۵۵