خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای شهر
بعدازظهر امروز برگزار می شود:
برگزاری جلسه شورا با معاون اول رییس‌جمهور
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش از برگزاری جلسه مشترک شورا با معاون اول رییس‌جمهور با رویکرد مسایل مدیریت شهری خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۴

مسجدجامعی پیشنهاد داد:
شهرداری مکانی برای گفت‌وشنود شهروندان ایجاد کند
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران پیشنهاد داد شهرداری در راستای تحقق منشور حقوق شهروندی مکانی برای گفت و شنود مردم ایجاد کند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۵

تغییرات طرح ترافیک بدون اطلاع شورا بوده است
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری در رویه‌ای غیرمعمول و بدون اطلاع به شورا در طرح ترافیک تغییراتی اعمال کرده است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۷

منشأ اتفاقات مشخص نیست/برای عبور از شرایط فعلی به وحدت نیاز داریم
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران با ابراز تاسف از ناآرامی‌های اخیر در تهران گفت: برای عبور از شرایط فعلی به وحدت و مسئولیت‌پذیری نیاز داریم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۵

پمپاژ اضطراب از سوی کارشناسان زلزله
خبرگزاری شبستان:سخنگوی شورای شهر تهران گفت: متاسفانه پمپاژ اضطراب و نگرانی از سوی کارشناسان همواره پس از وقوع بحران دیده می شود که جز تشدید هیجانات اثرگذاری دیگری ندارد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۱:۵۰

ایجاد درآمد پنج هزار میلیارد تومانی از پارکینگ‌های حاشیه‌ای تهران
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در پروژه‌های عمرانی گفت: با مشارکت بخش خصوصی می‌توانیم پنج هزار میلیارد تومان درآمد از پارکینگ‌های حاشیه‌ای شهر تهران ایجاد کنیم.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۴:۰۰

زلزله شهر تهران را لرزاند مسئولان را چطور؟/نمره منفی به مدیریت بحران پس از زلزله
خبرگزاری شبستان:رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی ستاد مدیریت شهر تهران در زلزله هفته گذشته گفت: مدیریت بحران تهران نمره منفی گرفته است.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۳:۴۸

سی و سومین جلسه شورای شهر تهران با حضور اسقف اعظم ارامنه
اسقف اعظم سیبو سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال امروزسه شنبه پنجم دی ماه ۹۶ در سی و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش حضور پیدا کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۲:۵۳

بیمه مسئولیت کیفیت ساختمان‌ها اجرا می‌شود
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید به موضوع زلزله به صورت واقعی بپردازیم، گفت: اجرای بیمه مسئولیت کیفیت ساختمان‌ها یکی از مواردی است که به پایداری ساختمان‌ها کمک می‌کند.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۲:۴۴

مدیریت یکپارچه ابتدا در شهرداری انجام شود
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه مدیریت یکپارچه ابتدا باید در شهرداری انجام شود، گفت: شهر را باید برای مردم طراحی کنیم.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۲:۴۲

آینده نگری و برنامه ریزی مناسبت، مهم ترین گام در مسیر توسعه است
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای شهر خرم آباد، نبود درآمد پایدار را مهم ترین مشکل فرا روی شهرداری خرم آباد دانست و افزود: شهرداری باید با برنامه ریزی مناسب و آینده نگری در مسیر رشد و توسعه گام بردارد.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۱:۲۶

رئیس شورای اسلامی شهر قم:
تشویق پیمانکاران فعال/لزوم ایجاد زیرگذر میدان امینی بیات
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اهمیت تشویق پیمانکاران موفق گفت: صورت‌وضعیت پیمانکارانی که کار بهتری انجام می‌ دهند و سرعت را رعایت می‌ کنند به موقع رسیدگی و پرداخت خواهد شد.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۰۷:۱۸

یک میلیون پارکینگ حاشیه‌ای در تهران وجود دارد
خبرگزاری شبستان:رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه یک میلیون پارکینگ حاشیه‌ای در خیابان‌های تهران وجود دارد، گفت: بخش خصوصی می‌تواند با ساماندهی این پارکینگ‌ها علاوه بر ایجاد درآمد به نظم شهر کمک کند.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۴:۴۴

ضرورت استفاده از فرصت اکسپوی ۲۰۲۰ برای جذب سرمایه‌گذار خارجی
خبرگزاری شبستان:سخنگوی شورای شهر تهران گفت: باید از فرصت اکسپوی ۲۰۲۰ با همکاری اتاق بازرگانی، دولت و مدیریت شهری برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی استفاده کنیم.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۴:۳۲

اعتبارات و امکانات لازم برای مقابله با زلزله تهران تخصیص یابد
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به زلزله هفته گذشته در تهران گفت: امیدواریم زلزله تهران توجه مسئولان نظام را برانگیزد و اعتبارات و امکانات لازم در این خصوص تخصیص یابد.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۰:۴۹

شهردار جدید سلسله معرفی شد
خبرگزاری شبستان:محمد جواد منظمی به عنوان شهردار جدید شهرستان سلسله معرفی شد.

۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۲:۱۹

شهردار همدان معارفه می شود
خبرگزاری شبستان:آئین تقدیر و معارفه شهرداران سابق و فعلی همدان روز شنبه ( ۲۵ آذر) در تالارفجر این شهر برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۵:۲۴

هزینه اداره پایتخت کشور از بودجه ملی تامین شود/دولت و مجلس هزینه‌ها را تامین کنند
خبرگزاری شبستان:نایب‌رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بسیاری از مشکلات حاد تهران به دلیل پایتخت بودن آن است، گفت: هزینه‌های پایتخت باید از بودجه ملی کشور تامین شود.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۲:۰۴

تهیه برنامه جامع مقابله با خطر سیلاب توسط شهرداری تهران
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از وقوع سیلاب و کاهش تلفات و هزینه‌ها پس از وقوع آن گفت: شهرداری تهران باید برنامه جامع مقابله با خطر سیلاب تهیه کند.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۱:۵۹

انتقاد سالاری از پخش گزینشی جلسات شورا در رسانه ملی
خبرگزاری شبستان:رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از پخش گزینشی و سلیقه‌ای صدا و سیما از جلسات شورا انتقاد کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۱:۵۷