خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٤ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه غرفه
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان؛
هنرهای دینی جنوب کرمان در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به نمایش گذاشته شده است
حسین اسحاقی، گفت: غرفه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با نمایش آثار هنرمندان بومی با موضوع قرآن و عترت در نمایشگاه بین المللی قرآن راه اندازی شده است.

۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۲:۰۸

تجلیل مدیرکل ارشاد بوشهر از غرفه دفاع مقدس نمایشگاه کتاب
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در آئین اختتامیه سیزدهمین نمایشگاه کتاب از غرفه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۲۱

فروش ۵۰۰ میلیونی کتاب تا روز پنجم نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان روز هفتم بهمن ماه جمع خرید نقدی به همراه بن کارت فروش نمایشگاه مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان بود.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۵:۵۱

پیش بینی ۱۱ غرفه برای حوزه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه امسال ۱۱ غرفه برای مطبوعات درنظر گرفته شده که یکی از این غرفه ها مربوط به خانه مطبوعات است، گفت: تلاش شد که همه رسانه های استان در این مکان حضور داشته باشند.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۴:۲۸

عرضه صنایع دستی و فرهنگ کردستان در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری
خبرگزاری شبستان: برنامه های متنوع فرهنگی و هنری با هدف معرفی کردستان سرزمین رنگ و آواز و مهربانی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران اجرا می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۴

تقدیر از غرفه های برگزیده یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال
خبرگزاری شبستان:دبیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال گفت: طی مراسمی با حضور رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از غرفه های برتر نمایشگاه یازدهم تقدیر می شود.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۳:۱۵

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال/
اعطای نشان «گرید خلاق» به ۲۰ غرفه خلاق
خبرگزاری شبستان:قائم مقام یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از اعطای نشان «گرید خلاق» به ۲۰ غرفه که بیشترین و بهترین خلاقیت را در تولید و عرضه محصولات دیجیتال داشته باشند خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۴:۵۳

روز پایانی بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها
روزپایانی بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران با حضور عموم علاقه‌مندان به رسانه‌ها در حال برگزاری است .

۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۳:۴۷

غرفه شبستان در چهارمین روز نمایشگاه مطبوعات
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران با حضور عموم علاقه‌مندان به رسانه‌ها برگزار شد.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۱:۴۴

شیوه‌نامه انتخاب غرفه‌های برتر و فعال نمایشگاه مطبوعات اعلام شد
خبرگزاری شبستان:ضوابط انتخاب غرفه‌های برتر و فعال بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات همراه با ترکیب هیأت انتخاب اعلام شد.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۵:۲۴

تقدیر از غرفه ستاد اربعین در نمایشگاه قرآن
خبرگزاری شبستان: غرفه کمیته فرهنگی اربعین به عنوان دومین غرفه برتر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم مورد تقدیر قرار گرفت.

۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۲:۳۱

چهارمین روز از نمایشگاه قرآن کریم
چهارمین روز از بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در مصلی تهران برگزار شد.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۰۷:۵۹

فروش یک میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریالی بن کتاب در نمایشگاه کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیر شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه نمایشگاه کتاب یاسوج روز گذشته ۷۰۰ میلیون ریال فروش بن کتاب داشت، گفت: تاکنون حدود یک میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال بن کتاب در نمایشگاه استان به فروش رسید.

۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۳

جانمایی غرفه های نمایشگاه مطبوعات مازندران آغاز شد/ساعت۱۳سه شنبه ۲۶بهمن گشایش می یابد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی مازندران با بیان اینکه نمایشگاه مطبوعات استان از ساعت۱۳روزسه شنبه ۲۶بهمن با حضور ربیع فلاح استاندار مازندران در ساری آغاز بکار می کند، گفت: علاقه مندان می توانند ازساعت ۹-۱۸ برای بازدید مراجعه نمایند.

۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۹:۱۴

آغاز به کار رسمی شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد امروز در مصلی امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) یاسوج افتتاح شد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۳

غرفه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن برپا است
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام شمس؛ مسول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران از برپایی غرفه این دبیرخانه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۸:۴۸

آغاز پیش ثبت نام متقاضیان نمایشگاه مطبوعات
خبرگزاری شبستان: پیش ثبت نام متقاضیان حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور آغاز شد.

۱۳۹۵/۶/۶ - ۰۹:۵۱

برپایی غرفه خبرگزاری شبستان در نمایشگاه «نرم افزارهای علوم قرآنی» چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: غرفه نمایندگی خبرگزاری شبستان و کانون های فرهنگی هنری مساجد در دومین نمایشگاه بزرگ «کتب و نرم افزارهای علوم قرآنی» چهارمحال و بختیاری برپا شد.

۱۳۹۵/۳/۲۹ - ۱۳:۱۰

غرفه عفاف و حجاب در نمایشگاه بین المللی قرآن
در این دوره از نمایشگاه قرآن رواق شرقی شبستان مصلی تهران به موضوع عفاف و حجاب اختصاص یافته که درآن غرفه ها به عرضه محصولاتی چون انواع چادر، پوشش سر ، پوشش و مانتو ی اختصاصی اسلامی می پردازند.

۱۳۹۵/۳/۲۷ - ۰۹:۴۶

با حضور معاون رئیس جمهوری صورت گرفت:
افتتاح نخستین نمایشگاه توانمندی های زنان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: نخستین نمایشگاه توانمندی های زنان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری در یاسوج افتتاح شد.

۱۳۹۵/۳/۵ - ۰۹:۵۸