خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶

الخميس ٢٧ رمضان ١٤٣٨

Thursday, June 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای شهر
خریداری ۲۰۰ دستگاه موتورآمبولانس/ایجاد پد بالگرد در تهران ضروری است
خبرگزاری شبستان: سرپرست اورژانس کشور با اشاره به ضرورت استفاده از اورژانس هوایی در تهران گفت: از شورای شهر درخواست می کنیم پد بالگرد برای اورژانس در پایتخت ایجاد کند.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۴:۰۲

ایجاد پایگاه به تنهایی مشکل اورژانس را حل نمی کند
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:ایجاد پایگاه به تنهایی مشکل اورژانس را حل نمی کند و عوامل دیگری نظیر تامین پزشک و تجهیزات هم باید مورد توجه قرار بگیرد تا کیفیت خدمات رسانی به شهروندان بهبود یابد.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۴:۰۰

تقدیر از سپاه برای سیلی‌ای که به داعش زد/ایران اسلامی توان ضربه‌زدن به دشمن در خارج از مرزها را دارد
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ایران اسلامی نشان داد توان ضربه‌زدن به دشمن در خارج از مرزهای کشور را دارد، گفت: از اقدام سپاه پاسداران در سیلی به داعش تقدیر می‌کنیم.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۳:۵۶

عدم استقرار نظام خدمات سلامت شهری در تهران
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری با تقدیر از سپاه پاسداران و نیروهای نظامی و امنیتی در برقراری امنیتی شب‌های قدر گفت: نظام خدمات سلامت شهری مندرج در برنامه پنج ساله دوم شهرداری هنوز در شهر تهران مستقر نشده است.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۳:۵۴

شورایاری‌ها یک نهاد اجتماعی قوی هستند
خبرگزاری شبستان:نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شورایاری‌ها یک نهاد اجتماعی قوی هستند، گفت: پتانسیل‌های موجود در این نهاد اجتماعی را نادیده نگیریم.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۳:۵۲

میدان میوه‌ و تره‌بار در کنار بیمارستان ساخته نمی‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون برنامه‌ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران با بیان اینکه اجاره زمین کنار بیمارستانی در منطقه ۲ به اتمام رسیده، افزود: این زمین متعلق به شهرداری است و به فضای سبز تبدیل می‌شود.

۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۳:۳۰

لزوم استفاده از ظرفيت نخبگان در بهبود جايگاه ماسال
خبرگزاری شبستان: فرماندار ماسال بر لزوم استفاده از نظرات نخبگان و ظرفيت مشورت مردمي در راستاي ارتقاي جايگاه شهر ماسال تاكيد كرد.

۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۴:۲۱

سیستم یکپارچه شهرداری مشهد همچنان ناقص مانده است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به اینکه سیستم یکپارچه شهرداری همچنان ناقص مانده است، افزود: فعالیت عمده مشهد را به سمت شهر زیارتی سوق دادیم.

۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۳:۲۶

استاندار کردستان:
شوراها جذب سرمایه گذار بخش خصوصی را جدی دنبال کنند
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان بر ضرورت توجه به جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی توسط شوراهای شهر و شهرداری در سنندج تاکید کرد.

۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۰۸:۴۲

مسئولان نسبت به شفاف سازی نتایج انتخابات شورای شهر کرمانشاه اقدام کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: طبق فرمایش رهبر انقلاب صیانت از آراء مردم یک وظیفه قانونی و شرعی بوده و رأی مردم برابر با حق الناس است.

۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۳:۴۵

بازدید محسن هاشمی از بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن
خبرگزاری شبستان: محسن هاشمی منتخب جدید شورای شهر تهران از بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بازدید کرد.

۱۳۹۶/۳/۱۲ - ۱۹:۰۰

شهرداری تهران گزارشی از قراردادهای شرکت تامین‌کننده بلیت الکترونیک ارایه کند
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: در خصوص روند قرارداد شهرداری با شرکت تامین‌کننده بلیت‌های الکترونیک اتوبوس و مترو باید گزارشی در صحن شورا ارایه شود.

۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۳:۳۸

کتابخانه پارک شهر بازگشایی شود
خبرگزاری شبستان:رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت بازگشایی کتابخانه پارک شهر تاکید کرد و گفت: این کتابخانه با توجه به موقعیتی که دارد باید هرچه سریعتر بازگشایی شود.

۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۳:۳۵

استفاده از پدهای هلی‌کوپتر مراکز نظامی در مواقع اورژانس
خبرگزاری شبستان:رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به عدم استفاده از پدهای هلی‌کوپتر در مواقع اورژانسی خاطرنشان کرد: باید طرحی تهیه کنیم تا پدهای موجود در مراکز نظامی و غیرنظامی در موارد اورژانسی مورد استفاده قرار بگیرد.

۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۳:۳۳

نتایج قطعی شورای شهر اهواز اعلام شد
خبرگزاری شبستان: نتایج قطعی و نهایی پنجمین دوره انتخابات شورای شهر اهواز از سوی ستاد انتخابات اهواز اعلام شد.

۱۳۹۶/۳/۵ - ۰۱:۲۳

توضیحات فرماندار اهواز در خصوص نتایج شورای شهر اهواز
خبرگزاری شبستان: سرپرست فرمانداری اهواز، در خصوص اعلام نتایج شورای شهر اهواز اظهار داشت: در این دوره سعی کردیم که دقت را فدای سرعت نکنیم و با شفافیت، امانتداری، عمل به قانون، آنچه خواست مردم است را از صندوق رای بیرون بیاوریم.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۰۸:۳۷

باید اعتماد مردم به انتخابات پایدار بماند
خبرگزاری شبستان:رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید اعتماد مردم به انتخابات حفظ شود، گفت: درخواست داده ایم تا ۱۰ درصد آرای صندوق‌ها بازشماری شود تا این اعتماد پایدار بماند.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۵:۳۳

اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی کلانشهر اراک معرفی شد
خبرگزاری شبستان: شمارش آرای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی کلانشهر اراک پایان یافت و اعضای منتخب مردم به این شورا مشخص شدند.

۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۰:۰۳

هدف اصلی شورای پنجم توجه ویژه به مشکلات شهری است
خبرگزاری شبستان:سخنگو و دبیر شورای منتخب پنجم با اشاره به اینکه شورای پنجم متعلق به همه مردم با گرایش ها و سلایق مختلف است، افزود: هدف اصلی شورای پنجم توجه ویژه به مشکلات شهری است.

۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۳:۳۸

اعلام نتایج شورای شهرهای اندیمشک و اندیکا
خبرگزاری شبستان: نتایج پنجمین دوره از انتخابات شورای اسلامی شهرهای اندیمشک و اندیکا از سوی ستاد انتخابات این شهرها اعلام شد.

۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۱:۴۷