خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶

الأحد ٣ المحرّم ١٤٣٩

Sunday, September 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای شهر
رییس شورای شهر قم:
سازمان تامین اجتماعی منشا خدمات به اقشار کم برخوردار است
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر قم در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی قم با بیان این که سازمان تامین اجتماعی منشا خدمات گسترده به اقشار کم برخوردار جامعه است گفت: همه باید در جهت حفظ و پایداری این سازمان کوشا باشیم.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۱:۰۹

یکی از اعضای شورای اسلامی شهر سنندج:
حمایت شورای اسلامی و شهرداری سنندج از حوزه فرهنگ و هنر بیشتر می شود
خبرگزاری شبستان: یکی از اعضای شورای اسلامی شهر سنندج گفت: شورای اسلامی و شهرداری سنندج در این دوره از فعالیت خود از حوزه فرهنگ و هنر بیشتر از گذشته حمایت خواهند کرد.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۱:۵۴

اجرای طرح پیاده راه سازی در بجنورد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد از اجرای طرح پیاده راه سازی خبر داد و گفت: اجرای این طرح در برخی از شهرها اجرایی شده بر همین اساس در صدد هستیم تا در بجنورد هم این طرح را اجرایی کنیم.

۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۰۸:۲۰

میان شورای شهر و هنرمندان نباید فاصله ای ایجاد شود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای شهر اهواز، اظهار داشت: شورای شهر جدید با هدف و نگاه فرهنگی و اجتماعی آمده و تلاش ما این است که در این حوزه فاصله ای میان هنر و هنرمند و شورای شهر ایجاد نشود.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۲۱:۴۱

ضرورت همراهی شورای شهر در پاسخگویی به درخواست های هنرمندان خوزستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، بر ضرورت همراهی شورای شهر در پاسخگویی به درخواست های هنرمندان استان تاکید کرد و اظهار داشت: نباید پیوند بین حوزه هنر و شورای شهر و شهرداری فراموش شود.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۲۰:۵۴

ساحل سازی کوی کارگران در شهرستان حمیدیه / تلاش برای رفع محرومیت منطقه
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر حمیدیه با اعلام خبر ساحل سازی منطقه کوی کارگران حمیدیه بر اهمیت این امر در رفع محرومیت تاکید کرد.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۰۷:۵۰

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی بجنورد:
شهرداری بجنورد در ۶ ماه دوم سال فعالیت عمرانی ندارد
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی بجنورد بیان کرد: با توجه به درآمدهای شهرداری پیش بینی می شود که هیچ گونه فعالیت عمرانی در ۶ ماه دوم سال انجام نشود.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۲۳:۰۶

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد:
ترافیک، معضلات حواشی شهر و درآمد ناپایدار، بزرگترین مشکلات شهرداری
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: بزرگ ترین مشکلات شهر بجنورد در حال حاضر ترافیک، معضلات حواشی شهر و نبود درآمد پایدار شهری است.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۲۱:۵۹

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد:
انتخاب «براتیان» برای کلیدداری بجنورد مطالبه مردمی بود
خبرگزاری شبستان: نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: در دوره پیشین شورای شهر برای انتخاب شهردار فراخوان اعلام شد ولی به نتیجه مطلوبی دست نیافتیم به همین دلیل در این دوره بر اساس خواست و مطالبه مردم، روح الله براتیان به عنوان شهردار انتخاب شد.

۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۲۰:۵۵

اعضای شورای شهر در انتخاب شهردار اختلاف‌ نظر دارند/انتخاب شهردار کرمانشاه در هفته آینده
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای شهر کرمانشاه، گفت: اعضای شورای شهر کرمانشاه با موفقیت هیئت رئیسه ظرف یک هفته آینده با بررسی همه جوانب شهردار کرمانشاه انتخاب خواهند کرد.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۰۸:۰۱

مسئولان باید باور داشته باشند بانوان کارآمد هستند
خبرگزاری شبستان:عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در حال حاضر به دلیل رویکردهای سنتی حضور زنان در جامعه مغفول مانده اما مسئولان باید باور داشته باشند بانوان کارآمد هستند.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۱:۵۱

شهردار افراد دارای شائبه مالی را منصوب نکند/آب مهم‌ترین دغدغه شهردار تهران باشد
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش از شهردار تهران خواست تا در دوره مدیریت خود به موضوع آب توجه ویژه‌ای داشته باشد.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۰:۳۸

در جلسه رسمی شورای شهر بجنورد اعلام شد؛
افزایش قیمت تاکسی ها منوط به بررسی کمیسیون عمران
خبرگزاری شبستان: افزایش نرخ کرایه تاکسی های درون شهری بجنورد بر اساس اکثریت آرای اعضای شورای شهر برای تصمیم گیری به کمیسیون عمران و ترافیک شورای شهر برگشت.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۲۳:۳۰

۹ منتخب، ۹ محور مشترک برای انتخاب شهردار سنندج
خبرگزاری شبستان: ۹ عضو شورای اسلامی دوره پنجم سنندج ۹ محور مشترک را به عنوان اولویت خود برای انتخاب شهردار و مدیریت شهر تدوین و برای گزینه های پیشنهادی تصدی پست شهرداری ارسال کردند تا برنامه های خود را حول این محورها بیان کنند.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۰۹:۲۷

دومین جلسه شورای شهر تهران
دومین جلسه شورای شهر تهران به ریاست محسن هاشمی صبح امروز برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۳:۳۷

رئیس شورای شهر آران و بیدگل خبر داد:
انتخاب دکتر رضا رمضانی به عنوان شهردار آران و بیدگل در دوره پنجم/ترکیب هیئت رئیسه و کمیسیون های تخصصی مشخص شد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای شهر آران و بیدگل از انتخاب دکتر رضا رمضانی به عنوان پانزدهمین شهردار آران و بیدگل خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۹:۴۷

وظیفه، رییس شورای شهر آستارا شد
خبرگزاری شبستان: سروش وظیفه به عنوان رییس شورای شهر مرزی بندر آستارا انتخاب شد.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۵:۱۷

معاون امور عمرانی استاندار قزوین:
توجه به اقتصاد مردم در دستور کار شورای شهر قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: گفت: توجه به اقتصاد مردم موضوع دیگری است که باید مورد توجه اعضای شورا قرار گیرد از همین موضوع گردشگری باید مورد توجه باشد

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۳:۳۱

آغاز به کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر قزوین/ تعیین هیئت رئیسه شورا و سرپرست شهرداری قزوین
خبرگزاری شبستان: آیین آغاز به کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر قزوین با حضور معاون استاندار و دیگر مسئولانی استانی برگزار شد.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۳:۰۹

شورای پنجم شهر رشت تلاش مضاعف تری در توسعه شهر دارد
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه دوره چهارم اعضای شورای شهر رشت تلاش های بسیاری کردند گفت: تلاش ها انجام شد اما کارها به اتمام نرسید در دوره پنجم با همکاری و همدلی تلاش‌ها مضاعف تر خواهد شد.

۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۲:۴۲