خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

الثلاثاء ١٣ شعبان ١٤٤١

Tuesday, April 7, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای شهر
عضو کمیته نظارت بر فعالیت های مبارزه با کرونا:
فعالیت های شهرداری تهران در مبارزه با کرونا ارزیابی می شود
سالاری گفت: فعالیت های شهرداری تهران و تصمیماتی که در ستاد ملی و استانی کرونا درباره پایتخت گرفته می شود، ارزیابی خواهد شد.

۱۳۹۹/۱/۱۹ - ۰۸:۰۸

خسارت ۳۰۰ میلیارد ریالی شهرداری کاشان از کرونا
عضو شورای اسلامی شهر کاشان گفت: شهرداری کاشان با بررسی و برآورد هزینه های پیشگیری و مبارزه با کرونا تاکنون بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال خسارت دیده است.

۱۳۹۹/۱/۱۷ - ۱۳:۴۶

رییس شورای شهر تهران:
شورا از دولت درخواست کمک کرد
هاشمی با اشاره به کاهش درآمد شهرداری تهران در پی شیوع کرونا گفت: در نامه ای به رییس جمهور درخواست کرده ایم تا دولت به شهرداری تهران کمک کند.

۱۳۹۹/۱/۱۷ - ۱۲:۴۷

استاندار هرمزگان
ممنوعیت نصب چادر در تمامی پارک های بندرعباس/اعمال شدیدترین مراقبت ها در مبادی ورودی های هرمزگان
دکتر همتی گفت: به مردم هرمزگان این اطمینان را می‌دهیم که در تمامی ورودی های استان هرمزگان، محدودیت لازم با نهایت سختگیری و شدیدترین مراقبت و کنترل ها برای پیشگیری از بیماری کرونا در حال اعمال است.

۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۴

شهردار جدید بهشهر انتخاب و معرفی شد
صدیق، از انتخاب و معرفی « پوریا میرزا زنجانی» شهردار جدید بهشهر خبر داد.

۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۶

رییس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران:
رانندگان تاکسی بدون دستکش و ماسک خدمات رسانی می کنند
فراهانی گفت: ۸۰ هزار تاکسی سازمان تاکسیرانی و بیش از ۱۰۰ هزار تاکسی اینترنتی همچنان فاقد ماسک مناسب، دستکش و مواد ضدعفونی هستند.

۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۱

شهرداری تهران ملزم به اقدام برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا شد/ ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای اختصاص برنامه های پیشگیرانه
اعضای شورای شهر تهران با تصویب طرحی شهرداری تهران را ملزم به انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کردند و ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیز به این موضوع اختصاص دادند.

۱۳۹۸/۱۲/۶ - ۱۳:۵۲

رییس شورای شهر تهران:
ترخیص شهردار منطقه ۱۳ از بیمارستان مسیح دانشوری/ امیدواریم مسئولان بر اوضاع مسلط شوند
هاشمی با اشاره به انتقال شهردار منطقه ۱۳ به بیمارستان عرفان گفت: امیدواریم مسئولان در جلوگیری از انتشار کرونا بر اوضاع مسلط شوند.

۱۳۹۸/۱۲/۶ - ۱۰:۳۳

رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورا:
صندوق بازنشستگی شهرداری تهران تخلفات مالی زیادی دارد
فراهانی با اشاره به گزارش حسابرس شورا از صندوق بازنشستگی شهرداری تهران گفت: صندوق بازنشستگی شهرداری تهران در سال ۹۳ تخلفات مالی و قراردادی زیادی داشته است که باید به آنها رسیدگی شود.

۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۳

وزارت راه و شهرداری تهران برای تبادل اسناد مالکیت توافق کردند
عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران گفت: وزارت راه و شهرسازی و شهرداری تهران برای تبادل اسناد مالکیت طرح نیلوفری در منطقه ۱۷ با هم توافق کردند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۵

رییس کمیته محیط زیست شورای شهر:
تخریب کوهستان خطر وقوع سیل را افزایش می دهد
حسینی میلانی با اشاره به آغاز فعالیت معدن سنگ سبز در منطقه ۲ گفت: فعالیت این معدن به تخریب کوهستان منجر می شود و تخریب به مناطق کوهستانی خطر وقوع سیل را افزایش می دهد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۲

عضو شورای اسلامی شهر تهران:
تهاتر املاک شهرداری تهران شفاف سازی شود
سالاری از شهردار تهران خواست تا تهاتر املاک شهرداری با برخی نهادها را شفاف سازی کند و گفت: با این اقدام از بهره برداری غیر قانونی و غیر اصولی املاک جلوگیری می شود.

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۴

عضو شورای شهر تهران:
مزایده عمارت اقدسیه متوقف شود/ شهرداری برای واگذاری املاک مجوز نمی گیرد
نظری با بیان اینکه مزایده عمارت اقدسیه باید متوقف شود، گفت: شهرداری تهران طبق قانون باید برای واگذاری املاک از شورای شهر مجوز دریافت کند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۷

رییس شورای شهر تهران:
فعالیت بانوان در عرصه های اجتماعی از رانت فساد اداری کاسته است
هاشمی با اشاره به سهم یک پنجمی پرسنل زن در مدیریت شهری گفت: افزایش نظم، کاهش رانت و فساد اداری و ایجاد رقابت حرفه ای از ثمرات حضور بانوان در فعالیت های اجتماعی است.

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۲

عضو شورای اسلامی شهر تهران:
هزینه کرد کتابخانه های عمومی تهران شفاف نیست
صدر اعظم نوری با اشاره به اختلاف در نحوه محاسبه و هزینه کرد سهم نیم درصدی کتابخانه های عمومی گفت: گزارش های هزینه، نگهداری و توسعه کتابخانه های عمومی تهران شفاف نیست.

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۰

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران :
شهرداری تهران تسهیلاتی برای دستفروشان فراهم کند
سالاری با اشاره به برخوردهای نامناسب با دستفروشان گفت: از شهرداری تهران می خواهیم تا در آستانه نوروز با دستفروشان برخورد سلبی نداشته باشند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۶

عضو شورای شهر تهران مطرح کرد:
عدم تحقق اختصاص سهم ۳۰ درصدی در مدیریت شهری و شورا به بانوان
فخاری در خصوص عدم تحقق سهم ۳۰ درصدی اشتغال بانوان در پست های مدیریت شهری به شورا و شهرداری تهران تذکر داد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۲

عضو شورای اسلامی شهر تهران
جایزه بزرگ تهران فرصتی برای معرفی پایتخت است
نژاد بهرام جایزه بزرگ تهران را فرصتی برای شناخت پایتخت عنوان کرد و گفت: از شهردار تهران می خواهیم تا برای ارتقای جایزه بزرگ تهران به جشنواره بودجه ای اختصاص دهد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۵

عضو شورای اسلامی شهر تهران:
درآمد صدور پروانه ساختمانی برای توسعه مترو هزینه نشد
امانی گفت: شهرداری طبق بودجه ۹۸ موظف بود تا درآمد حاصل از صدور پروانه را برای توسعه مترو هزینه کند در حالی که این موضوع محقق نشده است.

۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۴

رییس شورای شهر تهران:
ایجاد فضای وحدت بخش از تنش های سیاسی کم می کند
هاشمی با بیان اینکه در شرایط سخت تحریم و فشارهای اقتصادی اگرچه امکان گشایش بهبود جدی معیشت مردم از کوتاه مدت دشوار است، گفت: ایجاد فضای وحدت بخش همراه با آرامش و انصاف از فشارهای عصبی و تنش های سیاسی جامعه کم می کند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۵