خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

الأربعاء ٢٩ رجب ١٤٣٨

Wednesday, April 26, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای شهر
حضور حداکثری در انتخابات، عزت نظام را در عرصه بین الملل بالا می برد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تاکید بر برگزاری انتخاباتی سالم، گفت: حضور حداکثری مردم در این رویداد، عزت نظام را در عرصه بین الملل بالا می برد.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۳:۰۴

۱۸۳ نفر در انتخابات شورای شهر سنندج تائید صلاحیت شدند
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد انتخابات شهرستان سنندج از آغاز ابلاغ کتبی تایید و رد صلاحیت‌ داوطلبین انتخابات شورای شهر سنندج خبر داد و گفت: صلاحیت ۱۸۳ نفر برای شرکت در انتخابات شورای شهر سنندج تایید شدند.

۱۳۹۶/۲/۳ - ۰۸:۴۶

راه اندازی مجلس مشورتی در همدان/۳۴۷ سمن در همدان دارای مجوز هستند
خبرگزاری شبستان: کارشناس سازمان مردم نهاد دفتر امور اجتماعی استانداری همدان اظهار کرد: ۳۴۷ سمن در همدان دارای مجوز هستند که شهرستان بهار دارای بیشترین سمن می باشد.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۲:۲۴

ضرورت نوسازی بافت فرسوده منطقه ۱۶
خبرگزاری شبستان: راعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از ارائه گزارش دبیر شورایاری منطقه ۱۶ درخصوص مسائل این منطقه مطالبی بیان کردند.

۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۴:۳۶

انصراف ۱۵۰ داوطلب شورای اسلامی شهر و روستا در همدان
خبرگزاری شبستان:دبیر ستاد انتخابات استان همدان، از انصراف ۱۵۰ داوطلب شورای اسلامی شهر و روستا تاکنون در این دوره از انتخابات در استان همدان خبرداد.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۰:۲۶

تائيد صلاحيت ۹۳ درصد داوطلبان شهري انتخابات شورا ها در هيات هاي اجرايي استان مرکزی
خبرگزاری شبستان:رئيس ستاد انتخابات استان مرکزی از تائيد صلاحيت ۹۳ درصد داوطلبان شهري انتخابات شورا ها در هيات هاي اجرايي در این استان خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۰:۰۶

در تازه ترین جلسه شورای شهر بجنورد عنوان شد؛
اردیبهشت ماه، موعود پرداخت بدهی استانداری به شهرداری/ اصرار شورای شهر به پرداخت پاداش ۵ میلیونی به شهردار
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: استانداری تا اردیبهشت ماه بدهی خود بابت زمین هایی که برای احداث پروژه های مختلف از شهرداری گرفته بود را تسویه حساب می کند تا شهرداری بتواند از این محل بدهی های گذشته را تسویه کند.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۲۳:۳۰

مساعدت شهرداری به مساجد پیشرو در امور فرهنگی
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: ما درصدد هستیم تا هر مسجد در هر محله تبدیل به فرهنگسرا شود و ازهمین رو مساجدی که پیشرو در امور فرهنگی هستند شهرداری و شورا به آن کمک می کند.

۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۱۲:۱۹

افزایش ۲۰ درصدی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لرستان
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات لرستان، با اشاره به ثبت نام نهایی ۹هزار و ۹۳ داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان، گفت: داوطلبان لرستانی این دوره رشد ۲۰درصدی داشته اند.

۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۳:۲۰

۱۴۸ درصد میزان ثبت نام انتخابات شوراها در زاهدان افزایش داشته است
خبرگزاری شبستان: فرماندار زاهدان از افزایش ۱۴۸ درصدی میزان ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در زاهدان خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۴:۱۶

ثبت نام ۳۴۳ داوطلب در انتخابات شورای شهرستان فردیس
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فردیس گفت: ۳۴۳ داوطلب شامل۶۳ زن و۲۸۰ مرد در انتخابات شوراهای شهرستان فردیس ثبت نام کردند که از این تعداد ۳۲۳ نفر داوطلب عضویت در شورای اسلامی شهر و ۲۰ نفر نیز داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا هستند.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۰:۳۲

برای دفاع از کشورم در انتخابات شرکت کردم
خبرگزاری شبستان: الله کرم در مورد علت حضورش در انتخابات شورا اظهار کرد: من آمده ام تا به فرموده رهبر انقلاب که انتخابات یک سنگر دفاع از کشور است، از کشورم دفاع کنم.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۹:۰۵

ثبت نام۶۴۲۱ داوطلب انتخابات در لرستان
خبرگزاری شبستان: دبیرستاد انتخابات استان لرستان، با اشاره به اینکه امروزآخرین مهلت ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاست، افزود: تاکنون شش هزار و ۴۲۱ هزار داوطلب در استان ثبت نام کرده اند.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۳:۲۵

آخرین روز ثبت نام از کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهران
آخرین روز ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر از صبح یکشنبه ششم فروردین در فرمانداری تهران آغاز شد.

۱۳۹۶/۱/۶ - ۱۲:۱۹

نشست خبری دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور
علی پور علی مطلق، دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه به ارایه آخرین آمار از تعداد ثبت نام شده ها در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای کشور پرداخت .

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۳:۳۸

ششمین روز ثبت نام از کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهران
ششمین روز ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر از صبح شنبه پنجم فروردین در فرمانداری تهران آغاز شد.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۰:۵۸

پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراها
پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر از صبح جمعه چهام فروردین در فرمانداری تهران آغاز شد.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۶:۰۵

الهه راستگو در لیست داوطلبان شورای شهر تهران قرار گرفت
خبرگزاری شبستان:الهه راستگو با حضور در فرمانداری تهران در لیست داوطلبان این دوره از انتخابات شورای شهر تهران قرار گرفت.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۰۸:۵۵

رییس سابق تاکسیرانی تهران در لیست داوطلبان شورای شهر قرار گرفت
خبرگزاری شبستان: میثم مظفر رییس سابق سازمان تاکسیرانی تهران با حضور در فرمانداری تهران در اولین ساعات آغاز ثبت نام روز پنجم در لیست داوطلبان شورای اسلامی تهران ری تجریش قرار گرفت.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۰۸:۴۶

کدام چهره ها با پایان روز چهارم نام نویسی انتخابات شوراها هنوز ثبت نام نکردند
خبرگزاری شبستان:با پایان روزچهارم چهره هایی همچون مهدی چمران، معصومه آباد، فاطمه دانشور، مسجد جامعی، عباس شیبانی، الهه راستگو، احمد دنیا مالی و چهرهای دیگر حاضر در شورای فعلی شهر هنوز ثبت نام نکردند.

۱۳۹۶/۱/۴ - ۰۸:۱۸