خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

الأربعاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٢

Wednesday, January 27, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رضا دهبانی پور
لزوم تکریم نام آوران فرهنگ و هنر در منطقه
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در همایش تجلیل از نام آوران فرهنگ و هنر انقلاب شهرستان بهمئی بر لزوم تکریم بزرگان و پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر تاکید کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۲۲:۵۰

قطار سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در یاسوج به ایستگاه آخر رسید
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اکران چهار فیلم در روز ۲۲ بهمن، پرونده سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در یاسوج بسته شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۰

قطار فیلم فجر به حرکت درمی آید/اکران ۴ فیلم در دهمین روز جشنواره
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز فیلم های «روزهای نارنجی»، «ایده اصلی»، «جمشیدیه» و فیلم «پالتو شتری» در سینما هنر به اکران می روند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۱

اکران فیلم های «معکوس»، «دیدن این فیلم جرم است»، «طلا» و «بنفشه آفریقایی» در یاسوج
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز فیلم های «معکوس»، «دیدن این فیلم جرم است»، «طلا» و «بنفشه آفریقایی» در سینما هنر یاسوج اکران می شوند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۷

بداخلاقی های جامعه نشانه عدم توسعه فرهنگی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگر توسعه فرهنگی صورت نگیرد، شاهد بداخلاقی های سیاسی خواهیم بود؛ زیرا بداخلاقی ها نشانه عدم توسعه فرهنگی است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۸:۳۰

همزمان با روز ششمین روز دهه مبارک فجر صورت می گیرد:
اکران ۵ فیلم در سی و هفتمین جشنواره بین المللی فجر یاسوج
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با روز ششمین روز دهه مبارک فجر، پنج فیلم در بخش عمومی و یک فیلم در بخش سیمرغ پروانه ها اکران می شوند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۶

دهه فجر تجلی حضور آگاهانه مردم برای رسیدن به انقلابی پویا در تاریخ بود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این ایام تبلور عینی حماسه ها، رشادت ها و از خودگذشتگی هاست، گفت: دهه فجر تجلی حضور آگاهانه مردم برای رسیدن به انقلابی پویا در تاریخ بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۳۳

افتتاح نمایشگاه «هنرهای تجسمی معاصر، چهل نمایشگاه، چهل شهر» در یاسوج
نمایشگاه «هنرهای تجسمی معاصر، چهل نمایشگاه، چهل شهر» با حضور مسئولان در نگارخانه باران یاسوج افتتاح شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۸

شامگاه امروز با حضور استاندار صورت می گیرد:
افتتاح نمایشگاه «هنرهای تجسمی معاصر، چهل نمایشگاه، چهل شهر» در یاسوج
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نمایشگاه «هنرهای تجسمی معاصر، چهل نمایشگاه، چهل شهر» ساعت ۱۹ امروز در نگارخانه باران این اداره کل با حضور استاندار استان افتتاح می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۵

اکران ۴ فیلم در روز چهارم جشنواره فیلم فجر کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با چهارمین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان فیلم های «سال دوم دانشکده من»، «وکیل مدافع»، «غلامرضا تختی» و فیلم «دیدن این فیلم جرم است» در سینما هنر به اکران می روند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۴

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
اکران ۱۴ فیلم جشنواره فجر در پایتخت طبیعت ایران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۴ فیلم سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در پایتخت طبیعت ایران، یاسوج اکران می شوند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۱:۱۰

باید رشد و بالندگی فرهنگی در جامعه را مورد توجه قرار داد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: احساس می شود گاهی توجه به این عرصه کم بوده، هرچند اقتصاد، مسائل اجتماعی و معیشتی، عمران و آبادانی مردم لازم است ولی باید رشد و بالندگی فرهنگی در جامعه را هم مورد توجه قرار داد.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۰:۱۶

روز پر ترافیک نمایشگاه کتاب و مطبوعات در یاسوج
از ابتدای بازگشایی نمایشگاه کتاب تاکنون، اقشار مختلف مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه کودکان و نوجوانان استقبال خوبی از نمایشگاه هجدهم داشتند.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۴:۵۲

فیلم های جشنواره فجر در بستر نظام و انقلاب تعریف شده اند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره فیلم فجر در این استان اشاره کرد و گفت: فیلم های جشنواره فجر در بستر نظام و انقلاب تعریف شده و می توانند جذاب یاشند.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۰۰:۳۰

نمایشگاه مطبوعات، فرصتی برای تبادل فرهنگی و اطلاع رسانی دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نمایشگاه مطبوعات فرصتی برای مدیران، نمایندگان مجلس و مسئولان، چهره های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی فراهم می کند تا دستاوردها و خدمات نظام در طول ۴۰ سال حوزه کاری خود را اطلاع رسانی کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۰۸:۵۳

حضور بیش از ۱۱۰ ناشر مستقل و ۱۲۰ نمایندگی ناشران در هجدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۱۱۰ ناشر مستقل، بیش از ۱۲۰ نمایندگی ناشران، ۴۷ هزار عنوان و ۸۵۰ هزار کتاب در این نمایشگاه عرضه می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۳:۰۵

کارکرد بنیاد مهدویت در راستای امید به زندگی و حرکت روبه جلوست
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد کارکرد بنیاد مهدویت را در راستای امید به زندگی و حرکت روبه جلو دانست و اضافه کرد: بنده نیز به نوبه خودم کار در این بنیاد را در راستای انجام وظیفه و افتخار می دانم.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۰:۴۱

ارسال ۳۵ اثر به پنجمین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۵ اثر از استان کهگیلویه و بویراحمد به پنجمین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ارسال شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۹:۵۰

مساجد مبارزات مردم برای تحقق انقلاب اسلامی در سال ۵۷ را منسجم کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پرتو آموزش هایی که در مساجد به مبارزان انقلاب داده می شد، آنها را برای تحقق انقلاب اسلامی در سال ۵۷ منسجم کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۹:۰۴

برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان کهگیلویه و بویراحمد/اکران حدود ۱۴ فیلم برگزیده
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این دوره از جشنواره فیلم فجر در استان حدود ۱۱ الی ۱۴ فیلم برگزیده جشنواره فجر همزمان با سراسر کشور در این استان اکران می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۲