خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

الأربعاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٢

Wednesday, January 27, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رضا دهبانی پور
رئیس دانشگاه یاسوج:
فکر و نگاه سیاسی نباید در کار مدیر دانشگاه دخیل باشد
عریان ضمن تاکید بر اینکه مدیر دانشگاه باید در خدمت دانشگاهیان باشد، گفت: طرز فکر و نگاه سیاسی نباید در کار مدیر دانشگاه دخیل باشد.

۱۳۹۹/۵/۲۲ - ۱۱:۵۹

برنامه های فرهنگی و هنری موثری در دوران مدیریت دهبانی پور برگزار شد
نجفی ضمن تشکر از حسن اعتماد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: در مدت زمان مدیریت (۴ سال) رضا دهبانی پور برنامه های مفید و موثری در حوزه فرهنگ و هنر استان برگزار شد.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۲۰:۱۲

خداحافظی مدیرکل فرهنگ و ارشاد از کارکنان ستاد کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کارکنان ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان حلالیت طلبید و خداحافظی کرد.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۱۵:۳۰

موافقت وزیر با استعفای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد
جناب آقای دهبانی پور از خدمات و تلاش‌های بی‌دریغ و صادقانه جنابعالی در طول مدت مدیریت و خدمت سپاسگزارم و امیدوارم با عنایات الهی، همچنان در ایفای خدمات به نظام اسلامی و مردم ایران موفق باشید.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۸:۱۸

وقتی امام علی (ع) از حق مردم در برابر حکومت صحبت می کند، روسو، هابز و لاک هنوز زاده نشده بودند
دهبانی پور گفت: آنگاه که امام علی (ع) از حق مردم در برابر حکومت صحبت می کند، اینها(روسو، هبز و لاک)هنوز زاده نشده بودند، بنابراین ما می توانیم حقوق انسانی را به عنوان یک محور در نزد امام علی (علیه السلام) با تکیه بر نهج البلاغه مطرح کنیم.

۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۰:۳۸

خداحافظی اینستاگرامی سکاندار فرهنگ کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد آخرین حضور خود را در برنامه های حوزه فرهنگ و هنر استان اعلام کرد.

۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۰۱:۱۳

فعالیت های برنامه محور در اولویت برنامه های موسسات قرآنی قرار گیرد
دهبانی پور قرآن را نسخه شفا بخش و آلام دردهای روحی بشریت دانست و گفت: فعالیت های برنامه محور در اولویت برنامه های موسسات قرآنی قرار گیرد.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۶:۳۳

توزیع عادلانه سرانه فرهنگی و هنری هدف اصلی برگزاری جشن فرهنگ و هنر منطقه دشتروم
دهبانی پور هدف از اجرای چنین برنامه هایی را، توزیع سرانه فرهنگی بین مردم دانست و گفت: مدیران گاهی ترجیح می دهند برنامه هایی در مرکز استان اجرا کنند، ولی باید سهم دیگر مناطق در نظر گرفته شود.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۰:۲۶

برگزاری جشن فرهنگ و هنر مردم دشت روم
دهبانی پور گفت: به منظور پاسداشت آداب و رسوم و استفاده از پتانسیل ها و توانمندی های روستائیان، جشن بزرگ فرهنگی و هنری مردم دشت روم برگزار می شود.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۴:۵۰

طنین نوای همدلی در کنسرت مهربانی دنا نشینان
هنرمندان لر تبار و ترک زبان کهگیلویه و بویراحمدی برای حمایت و یاری سیل زدگان کشور ایران اسلامی هنرنمایی کردند.

۱۳۹۸/۲/۴ - ۰۹:۰۹

باید بتوانیم فرهنگ مطلوب جامعه را حفظ و به نسل های آینده انتقال دهیم
دهبانی پور گفت: ما باید بتوانیم در عرصه فرهنگ و هنر کمک کنیم تا فرهنگ مطلوب را حفظ و آنها را به نسل های بعد انتقال دهیم.

۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۰۸:۲۷

هنر می تواند تاثیرات زیادی در همه ابعاد مختلف جامعه داشته باشد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنر، بخش مهم و تاثیرگذار در حوزه فرهنگ یک جامعه است که می تواند تاثیرات زیادی در همه ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه داشته باشد.

۱۳۹۸/۱/۸ - ۲۲:۵۶

کانون های فرهنگی و هنری برآمده از بطن مردم هستند
دهبانی پور گفت: کانون های فرهنگی مساجد برآمده از بطن مردم بوده و کسانی که دغدغه کار فرهنگی در مساجد را دارند، در جهت ارتقاء مسائل مذهبی، تبیین و تبلیغ آن با زبان هنر و از منظر فرهنگی به این مهم توجه می کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۲

یادواره شهدای بهمئی عزتی است که شهدا با نثار خون خود به ما هدیه کردند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری یادواره ۶۵۰ کبوتر خونین بال ایل شجاع و سخاوتمند بهمئی، پیام قدرشناسی و قدردانی از عزتی است که شهدا با نثار خون خود به ما هدیه کردند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۲۲:۲۶

مشارکت هنرمندان و خبرنگاران در برگزاری یادواره ۶۵۰ شهید شهرستان بهمئی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از مشارکت هنرمندان و خبرنگاران در برگزاری یادواره ۶۵۰ شهید شهرستان بهمئی خبر داد و اظهار داشت: جهت پوشش مناسب خبری این رویداد، خبرنگاران و رسانه های مختلف استان تلاش خود را خواهند داشت.

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۹

حمایت فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد از چاپ کتاب یادواره شهدای ایل بهمئی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از حضور ۱۰ نفر از خبرنگاران و عکاسان خبره استان جهت پوشش خبری در روز برگزاری یادواره شهدای بهمئی خبر داد و گفت : از چاپ کتاب یادواره به روایت تصویر و یا به صورت مستند حمایت می کنیم.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۲:۰۱

ثبت نام ۱۱۷۰ نفر در آزمون سراسری قرآن و عترت/تمرکز فرهنگ و ارشاد اسلامی در یک بخش نیست
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترن در ۹ اسفندماه جاری سخن به میان آورد و گفت: ۱۱۷۰ در سامانه ثبت نام کردند که در این روز آزمون در همه شهرستان های استان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۲۲:۳۶

قطار سیزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان به ایستگاه آخر رسید
آئین اختتامیه سیزدهمین جشنواره قرآنی اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۲۳:۴۵

برنامه ریزی معاونت قرآن و کانون های مساجد در راستای ارتقای سطح فکری نوجوانان و جوانان باشد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد و معاونت قرآن و عترت را از ظرفیت های ارزشمند فرهنگ و ارشاد دانست و گفت: باید این دو حوزه با برنامه ریزی منسجم باعث ارتقاء سطح فکری نوجوانان و جوانان باشند.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۲۳:۳۸

باید در حوزه درک و فهم مبانی قرآنی، متناسب با جوانان حرکت کنیم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید در حوزه درک و فهم و تعلیم مبانی قرآنی، متناسب با جوانان حرکت کنیم.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۴:۰۶