خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

السبت ١٥ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وقف مهدوی
همزمان با ماه مبارک رمضان؛
ساختمان بنیاد فرهنگی امام مهدی تبریز وقف شد
همزمان با ماه مبارک رمضان؛ ساختمان بنیاد فرهنگی امام مهدی(عج) تبریز به عنوان نخستین وقف مهدوی در آذربایجان شرقی به ثبت رسید.

۱۳۹۸/۳/۲ - ۰۳:۰۶

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران در گفت وگو با شبستان:
نیاز «مکان» و «مخاطب» باید محور وقف و نذر مهدوی باشد
خبرگزاری شبستان: اگر بخواهیم اعتاب و اماکن مقدس کارکردهای خود را در فضای دینی حفظ کنند، باید به تقویت حوزه مردمی دقت و توجه لازم را داشته باشیم و این مسئله را در تمام شئون مدنظر قرار دهیم.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۷

محقق و پژوهشگر مهدوی در گفت‌و‌گو با شبستان:
وقف و نذر مهدوی ضرورت امروز است/سازمان اوقاف فرهنگ سازی کند
خبرگزاری شبستان: نذورات فرهنگی، اگر به سوی مهدویت جهت پیدا کند که امروز هم بسیار مورد اهمیت و مورد نیازاست، می تواند گام مهمی در راستای ایجاد جامعه منتظر و زمینه سازی برای ظهور باشد.

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۰۹:۱۶

حجت الاسلام نصوری در گفت وگو با شبستان:
وقف از ابزارهای اقتصادی در زمینه سازی ظهور است
خبرگزاری شبستان: امروز برای توسعه فرهنگ مهدویت نیاز به ابزار و امکانات داریم، افراد بسیاری هستند که این امکانات را در اختیار دارند اما نمی دانند چه باید کرد!۱، یکی از راه ها این است که اموال را برای امام زمان(عج) وقف کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۰۹:۰۴

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت وگو با شبستان:
مهدویت در حوزه وقف مهجور است/کمتر محبت مان را در عمل نشان می دهیم
خبرگزاری شبستان: ما امروز در رابطه با برگزاری مراسم نیمه شعبان یا چاپ و نشر مباحث مهدوی وقف هایی داریم یا موقوفاتی برای مسجد مقدس جمکران. اما در مقایسه با موقوفات کل کشور، وقف های مهدوی کمترین وقف ها هستند.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۰۹:۴۶

به مناسبت نهم ربیع الاول؛
افتتاح حساب بانکی ۳۱۳ ویژه وقف و نذر جهانی برای امام مهدی(عج)
خبرگزاری شبستان: بنابر همکاری مجسد مقدس جمکران و سازمان اوقاف زمینه وقف های مهدوی از طریق سامانه تلفنی ستاره ۷۳۳ ستاره ۳۱۳ مربع فراهم شد.

۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۰:۴۷

مدیر بنیاد مهدویت خراسان جنوبی:
برگزاری ۲۰۰ جشن همزمان با نیمه شعبان/ فرهنگ وقف مهدوی در استان ترویج شود
خبرگزاری شبستان: مدیر بنیاد مهدویت خراسان جنوبی از برگزاری ۲۰۰ جشن در نقاط مختلف استان همزمان با نیمه شعبان خبر داد و از سخنرانان خواست در راستای توسعه و ترویج فرهنگ وقف مهدوی در استان تلاش کنند.

۱۳۹۵/۲/۲۸ - ۱۲:۲۰