خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

السبت ٢٧ شوّال ١٤٣٨

Saturday, July 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دادستان کل کشور
آنچه به وزارت ارتباطات اعلام می شود یا دستور قضایی یا دستور کمیته تعیین مصادیق است
خبرگزاری شبستان:دادستان کل کشور اعلام کرد:فیلتر سایت ها و کانال های شبکه مجازی از دو طریق دستور قضایی و یا تصویب و دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه انجام می شود و افراد نمی توانند با نظر شخصی خود اقدام به چنین کاری کنند.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۶:۲۴

در مصاحبه اختصاصی با شبستان عنوان شد:
دادستان کل کشور: هنوز دیه حجاج ایرانی پرداخت نشده است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام منتظری در مورد پرونده حادثه منا گفت:ما خبرداریم که دیه به برخی ازکشورها پرداخت شده اما دیه حجاج ایرانی متاسفانه پرداخت نشده مقداری که ما وظیفه داشتیم از طریق وزارت امور خارجه و بنیادشهید و سازمان حج و زیارت پیگیری کردیم.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۰۷:۱۳

دادستان کل کشور در برنامه نگاه یک:
قوه قضاییه در چارچوب اصول کلی نظام حرکت می کند/اهانت و جسارت به رییس جمهور محکوم است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام منتظری گفت: دستگاه قضایی در چارچوب اصول کلی نظام و تحت نظر مقام معظم رهبری حرکت می کند و رسیدگی های خود را فارغ از هر جناح و گروه سیاسی و بر اساس موازین قانونی انجام می دهد.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۷:۰۳

نشست خبری دادستان کل کشور
خبرگزاری شبستان:

۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۷:۳۰

شرکت کنندگان متخلف در انتخابات سایت‌شان فیلتر شد، گلایه نکنند
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور با تاکید بر لزوم نظارت بر فعالیت‌های انتخاباتی در فضای مجازی گفت: به کسانی که قصد ورود به انتخابات یا فعالیت‌های انتخاباتی دارند اعلام می‌کنیم اگر به سمت تخلف و جرایم رفتند و سایت‌شان فیلتر شد، گلایه نکنند.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۶:۴۷

جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر
جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور وزیر کشور و دادستان کل برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۵

دادستان گرگان خبر داد:
سامانه تلفنی ۱۳۱ آماده دریافت گزارش های مردمی از تغییر کاربری اراضی کشاورزی
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب گرگان گفت: سامانه تلفنی ۱۳۱ در سطح گرگان و استان گلستان آماده دریافت گزارش های مردمی در خصوص هرگونه تغییر کاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی و باغات است.

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۳:۳۳

دادستان کل کشور در گرگان:
محیط زیست را باید از سیطره اشخاص خارج کرد/ بسیجی وار به فریاد محیط زیست کشور برسیم
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور با بیان اینکه بسیجی وار به فریاد محیط زیست کشور برسیم، گفت: باید محیط زیست کشور را از سیطره اشخاص خارج کنیم.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۰:۵۸

با حضور دادستان کل کشور:
نخستین همایش ملی حقوق سبز آغاز شد
خبرگزاری شبستان: نخستین همایش ملی حقوق سبز، امروز (۵ اسفند) با حضور دادستان کل کشور، عضو حقوقدانان شورای نگهبان و بسیاری از مسئولان کشوری و استانی آغاز شد.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۰۹:۱۳

گلستان فردا میزبان همایش ملی حقوق سبز با حضور دادستان کل کشور
خبرگزاری شبستان: همایش ملی حقوق سبز فردا (۵ اسفند) با حضور حجت الاسلام محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۳:۵۱

دادستان کل کشور؛
مرخصی مهدی هاشمی بر اساس ضوابط قانونی بود 
خبرگزاری شبستان:دادستان کل کشور گفت:مرخصی مهدی هاشمی بر اساس ضوابط قانونی بود و دادستان تهران بر اساس ضوابط با این مرخصی موافقت کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۵

دستور دادستان کل کشور به اقدامات پیشگیرانه درباره خودروهای گازسوز
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام منتظری نسبت به غیر استاندارد بودن مخازن سی ان جی خودروهای گازسوز و انقضای بازرسی و آزمون های دوره ای مرتبط هشدار داد و دستگاه های ذیربط را به انجام اقدامات پیشگیرانه مکلف کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۲

دادستان کل کشور:
اقتدار مدیران و مسئولان برخاسته از قانون است
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام منتظری گفت: اقتدار مدیران و مسئولان برخاسته از قانون است و در این مسیر باید از ابزارهای قانونی خود در بهبود امور و کاهش مشکلات استفاده کنند.

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۳:۵۰

انعکاس موضوع جاده چالوس به دادستانی کل کشور
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گفت:خواستار توجه بیشتر مسئولان وزارت راه و شهرسازی به وضعیت تونل جاده چالوس و جلوگیری از بروز خطرات جانی و مالی بیشتر به شهروندان هستیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۵

دادستان کل کشور:
انتشار فایل‌ صوتی قائم مقام معزول رهبری به دستاویزی برای دشمن تبدیل شد
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور تاکید کرد: انتشار فایل‌ صوتی قائم مقام معزول رهبری به دستاویزی برای دشمن تبدیل شد و برخی در شهر قم نشسته و با شبکه های ماهواره ای معاند در این خصوص مصاحبه و اصل نظام را هدف قرار می دهند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۵۴

دادستان سابق قم:
خدمات دستگاه قضایی شبانه روزی است
خبرگزاری شبستان: دادستان سابق قم گفت: خدمات دستگاه قضایی شبانه روزی است و گرفتاری های شخصی برای این مجموعه غیرقابل قبول بوده و همه دوستان با زحمات شبانه روزی تلاش می کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۵

دادستان جدید قم تاکید کرد
مشارکت دستگاه های اجرایی لازمه پیشبرد اهداف قضایی
خبرگزاری شبستان: دادستان جدید قم گفت: مشارکت دستگاه های اجرایی لازمه پیشبرد اهداف قضایی در استان است و امید داریم که با مشارکت همه دستگاه ها بتوانیم عملکرد مطلوب و خوبی داشته باشیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۵

با حضور دادستان کل کشور
دادستان جدید قم معرفی شد
خبرگزاری شبستان: طی مراسمی با حضور دادستان کل کشور، مهدی کاهه به عنوان دادستان جدید قم معرفی شد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۲

دادستان کل کشور مطرح کرد:
از ماجرای برخورد قاطع با منتشرکننده فایل صوتی۶۷ تا هشدار درباره شیعه انگلیسی
ما را چه شده که این فرد روحانی با یک بهایی در صدای آمریکا به گفتگو پرداخته و زمانی که مجری از وی می پرسد چرا بعد از این همه سال اقدام به انتشار فایل صوتی کرده اید، ادعای واهی دانستن حق مردم است را می آورد و بعد هم در راستای تضعیف نظام، سخن می گوید.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۳

دادستان کل کشور در جلسه اتاق بازرگانی ایران:
کمیته مرکزی حمایت قضایی از سرمایه گذاری را تشکیل می دهیم
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام منتظری از تشکیل کمیته مرکزی حمایت قضایی از سرمایه گذاری خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۷:۵۳