خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶

الاثنين ٤ المحرّم ١٤٣٩

Monday, September 25, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دادستان کل کشور
تشکیل کارگروه ویژه رسیدگی به مشکلات و دلایل وقوع حوادث رانندگی
خبرگزاری شبستان: در جلسه ویژه رسیدگی به سوانح و حوادث رانندگی در دادستانی کل کشور تشکیل کارگروه ویژه رسیدگی به مشکلات و دلایل وقوع حوادث رانندگی مقرر شد.

۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۳:۵۹

بازدید سرزده دادستان کل کشور از ناحیه شش دادسرای عمومی و انقلاب تهران
منتظری: مسئولان امر تدبیر کنند تا مشکلات قوه قضاییه کاهش یابد/متاسفانه در دستگاه قضایی با کمبودهای عدیده مواجهیم
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه شش تهران( خارک ) بازدید و با برخی مراجعان،همچنین قضات و کارکنان و مسئولان این دادسرا گفتگو کرد و از دولت و مجلس خواست بیش از گذشته به فکر رفع مشکل کمبود بودجه قوه قضائیه باشند.

۱۳۹۶/۶/۷ - ۱۴:۴۳

دادستان کل کشور:
قوه قضاییه به دنبال بستن فضای مجازی نیست/ اقدام در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی یک وظیفه اساسی است
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور با اشاره به حواشی که درباره موضوع استفاده از فضای مجازی در جامعه مطرح شد، گفت: قوه قضاییه به هیچ وجه به دنبال بستن یا فیلتر کردن فضای مجازی نیست.

۱۳۹۶/۵/۱۸ - ۱۱:۴۸

دادستان کل کشور:
پرونده های انتخابات تا یکی دو ماه آینده جمع و جور می شود
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام منتظری از جمع بندی پرونده های مربوط به انتخابات تا یکی دو ماه آینده خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۴:۰۳

بازدید سرزده دادستان کل کشور از دادسرای عمومی و انقلاب تهران
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور صبح امروز به صورت سرزده از دادسرای فرهنگ و رسانه و کارکنان دولت واقع در میدان ارک تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه رسیدگی به پرونده ها قرار گرفت.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۴:۰۰

آنچه به وزارت ارتباطات اعلام می شود یا دستور قضایی یا دستور کمیته تعیین مصادیق است
خبرگزاری شبستان:دادستان کل کشور اعلام کرد:فیلتر سایت ها و کانال های شبکه مجازی از دو طریق دستور قضایی و یا تصویب و دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه انجام می شود و افراد نمی توانند با نظر شخصی خود اقدام به چنین کاری کنند.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۶:۲۴

در مصاحبه اختصاصی با شبستان عنوان شد:
دادستان کل کشور: هنوز دیه حجاج ایرانی پرداخت نشده است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام منتظری در مورد پرونده حادثه منا گفت:ما خبرداریم که دیه به برخی ازکشورها پرداخت شده اما دیه حجاج ایرانی متاسفانه پرداخت نشده مقداری که ما وظیفه داشتیم از طریق وزارت امور خارجه و بنیادشهید و سازمان حج و زیارت پیگیری کردیم.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۰۷:۱۳

دادستان کل کشور در برنامه نگاه یک:
قوه قضاییه در چارچوب اصول کلی نظام حرکت می کند/اهانت و جسارت به رییس جمهور محکوم است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام منتظری گفت: دستگاه قضایی در چارچوب اصول کلی نظام و تحت نظر مقام معظم رهبری حرکت می کند و رسیدگی های خود را فارغ از هر جناح و گروه سیاسی و بر اساس موازین قانونی انجام می دهد.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۷:۰۳

نشست خبری دادستان کل کشور
خبرگزاری شبستان:

۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۷:۳۰

شرکت کنندگان متخلف در انتخابات سایت‌شان فیلتر شد، گلایه نکنند
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور با تاکید بر لزوم نظارت بر فعالیت‌های انتخاباتی در فضای مجازی گفت: به کسانی که قصد ورود به انتخابات یا فعالیت‌های انتخاباتی دارند اعلام می‌کنیم اگر به سمت تخلف و جرایم رفتند و سایت‌شان فیلتر شد، گلایه نکنند.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۶:۴۷

جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر
جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور وزیر کشور و دادستان کل برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۵

دادستان گرگان خبر داد:
سامانه تلفنی ۱۳۱ آماده دریافت گزارش های مردمی از تغییر کاربری اراضی کشاورزی
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب گرگان گفت: سامانه تلفنی ۱۳۱ در سطح گرگان و استان گلستان آماده دریافت گزارش های مردمی در خصوص هرگونه تغییر کاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی و باغات است.

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۳:۳۳

دادستان کل کشور در گرگان:
محیط زیست را باید از سیطره اشخاص خارج کرد/ بسیجی وار به فریاد محیط زیست کشور برسیم
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور با بیان اینکه بسیجی وار به فریاد محیط زیست کشور برسیم، گفت: باید محیط زیست کشور را از سیطره اشخاص خارج کنیم.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۰:۵۸

با حضور دادستان کل کشور:
نخستین همایش ملی حقوق سبز آغاز شد
خبرگزاری شبستان: نخستین همایش ملی حقوق سبز، امروز (۵ اسفند) با حضور دادستان کل کشور، عضو حقوقدانان شورای نگهبان و بسیاری از مسئولان کشوری و استانی آغاز شد.

۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۰۹:۱۳

گلستان فردا میزبان همایش ملی حقوق سبز با حضور دادستان کل کشور
خبرگزاری شبستان: همایش ملی حقوق سبز فردا (۵ اسفند) با حضور حجت الاسلام محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۱۳:۵۱

دادستان کل کشور؛
مرخصی مهدی هاشمی بر اساس ضوابط قانونی بود 
خبرگزاری شبستان:دادستان کل کشور گفت:مرخصی مهدی هاشمی بر اساس ضوابط قانونی بود و دادستان تهران بر اساس ضوابط با این مرخصی موافقت کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۵

دستور دادستان کل کشور به اقدامات پیشگیرانه درباره خودروهای گازسوز
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام منتظری نسبت به غیر استاندارد بودن مخازن سی ان جی خودروهای گازسوز و انقضای بازرسی و آزمون های دوره ای مرتبط هشدار داد و دستگاه های ذیربط را به انجام اقدامات پیشگیرانه مکلف کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۲

دادستان کل کشور:
اقتدار مدیران و مسئولان برخاسته از قانون است
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام منتظری گفت: اقتدار مدیران و مسئولان برخاسته از قانون است و در این مسیر باید از ابزارهای قانونی خود در بهبود امور و کاهش مشکلات استفاده کنند.

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۳:۵۰

انعکاس موضوع جاده چالوس به دادستانی کل کشور
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گفت:خواستار توجه بیشتر مسئولان وزارت راه و شهرسازی به وضعیت تونل جاده چالوس و جلوگیری از بروز خطرات جانی و مالی بیشتر به شهروندان هستیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۵

دادستان کل کشور:
انتشار فایل‌ صوتی قائم مقام معزول رهبری به دستاویزی برای دشمن تبدیل شد
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور تاکید کرد: انتشار فایل‌ صوتی قائم مقام معزول رهبری به دستاویزی برای دشمن تبدیل شد و برخی در شهر قم نشسته و با شبکه های ماهواره ای معاند در این خصوص مصاحبه و اصل نظام را هدف قرار می دهند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۵۴