خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه افزایش دمای هوا
هواشناسی گلستان:
دمای هوای گلستان به ۴۰ درجه می رسد
اداره کل هواشناسی گلستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با تقویت جریانات گرم و خشک جنوبی در استان، دمای هوای استان به ۴۰ درجه می رسد.

۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۲:۴۴

تعطیلی خوزستان در روز ۱۷ مرداد
به دلیل افزایش دمای هوا و کاهش مصرف برق، کلیه ادارات و بانک های خوزستان، چهارشنبه (۱۷ مرداد) تعطیل شدند.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۰۹:۵۴

تداوم بارش پراکنده تا سه روز آینده
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بارش های پراکنده در استان اردبیل تا سه روز آینده ادامه خواهد داشت و از روز سه شنبه دمای هوا افزایش می یابد.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۳:۵۷

تداوم تب تابستانه در ایران
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد و رگبارهای پراکنده در شهرهای مختلف کشور گفت: گرمای هوا تا پایان هفته در شهرهای مختلف کشور ادامه دارد.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۱:۵۶

خوزستان چهارشنبه تعطیل است
بر اساس اعلام مدیریت بحران استانداری خوزستان، به دلیل افزایش دمای هوا، چهارشنبه (۱۳ تیر) تعطیل شد.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۰۷:۴۴

هوای کشور گرم تر می شود/ تهران دمای ۴۰ درجه را تجربه می کند
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در بیشتر مناطق کشور به جز شمال شرق کشور و شرق سواحل خزر روند افزایش نسبی دما را خواهیم داشت.

۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۷:۳۱

وقوع گرد و خاک در استان های جنوبی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده، در جنوب غرب کشور گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی نقاط استان های خوزستان، ایلام و بوشهر با باد و گرد و خاک همراه خواهد بود.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۷:۲۱

افزایش نسبی دمای هوا در شهرهای غربی و شمالی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش نسبی دمای هوا در شهرهای غربی و شمالی کشور، گفت: وزش باد شدید در نوار شرقی کشور باعث بروز گرد و خاک به ویژه در زابل خواهد شد.

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۶:۲۵

از بعدازظهر شنبه رخ می دهد؛
روند افزایش دما به ویژه در نوار شمالی کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه در استان های بوشهر و خوزستان طی امروز و فردا، وزش باد شدید پیش بینی می شود، ادامه داد: وزش باد شدید در برخی مناطق این استان ها باعث ایجاد گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا می شود.

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۸:۰۰

ادارات خوزستان برای دومین روز متوالی تا ساعت ۱۳ فعال هستند
خبرگزاری شبستان: به دلیل گرمای شدید هوا و همچنین کاهش مصرف انرژی، ادارات خوزستان امروز(۱۲ مرداد) تا ساعت ۱۳ فعال هستند.

۱۳۹۵/۵/۱۲ - ۰۸:۱۹

افزایش دمای هوا
خبرگزاری شبستان: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دمای هوا در اکثر نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد.

۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۴:۲۲