خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١

Saturday, December 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ناصرابوشریف
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:
امریکا حق ندارد فلسطین را به فلسطینی ها هدیه بدهد/ فلسطین حق فلسطینی هاست
ابو شریف با اشاره به همراهی کشورهای دنیا با فلسطین در روز قدس گفت: امریکا حق ندارد فلسطین را به فلسطینی ها هدیه بدهد زیرا فلسطین حق فلسطینی هاست.

۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۰۸:۱۲

ناصر ابوشریف در هشتمین همایش غزه، نماد مقاومت:
با مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی و ارتباط نداشتن با آمریکا به عزت خواهیم رسید
خبرگزاری شبستان: نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران با اشاره به اینکه عزت از طریق مصالحه با رژیم صهیونیستی حاصل نمی شود، تصریح کرد: با مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی و ارتباط نداشتن با آمریکا به عزت خواهیم رسید.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۶:۴۴

ناصر ابوشریف در همایش آزادی مسجدالاقصی در سپهر پیروزی محور مقاومت:
رژیم صهیونیستی نقش راهبردی در اجرای سیاستهای امریکا در منطقه دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه رابطه امریکا و رژیم صهیونیستی استراتژیک و تمام عیار است گفت: رژیم صهیونیستی نقش راهبردی در اجرای سیاستهای امریکا در منطقه دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۲:۲۹

ترامپ، قدس را به صهیونیست ها هدیه داد
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر نمایندگی جنبش اسلامی فلسطین در تهران گفت: در سال ۱۹۱۷ انگلیس فلسطین را اشغال و زمین فلسطین را به یهودیان اهدا کرد و اکنون هم ترامپ، قدس را به صهیونیست ها هدیه داد.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۴:۴۳

نماینده جنبش جهاد اسلامی در تهران:
دفاع از مسجدالاقصی موضوع ثابت مراسم حج باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران، گفت: دفاع از مسجدالاقصی باید موضوع ثابت مراسم حج باشد، این در حالی است که مفتی مسجدالحرام طی یک ساعت سخنرانی خود حتی یک بار هم به موضوع دفاع از مسجدالاقصی و ملت فلسطین اشاره نمی‌کند.

۱۳۹۶/۵/۳۱ - ۱۴:۲۹

نماینده جنبش اسلامی فلسطین در پاسخ به خبرنگار شبستان: 
دشمن بدنبال حذف سوریه از معادله مقاومت/ ۴۵ فلسطینی در آخرین نبرد حلب به شهادت رسیدند
خبرگزاری شبستان: نماینده جنبش اسلامی فلسطین در ایران با بیان اینکه برخی از فلسطینیان هم در دفاع از حرم حضرت زینب(سلام الله علیها) حضور دارند، افزود: تعداد ۴۵ نفر از فلسطینیان در آخرین نبرد در حلب سوریه به شهادت رسیدند. 

۱۳۹۵/۲/۲۳ - ۱۴:۰۲