خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

السبت ٢٩ جمادى الأولى ١٤٤١

Saturday, January 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مهرزاد دانش
اهدای ۱۲ میلیارد ریال کتاب همزمان با هفته کتاب/ حواله ۴۰۰ میلیون ریالی برای هر استان
مدیرکل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بیش از ۱۲ میلیارد ریال کتاب به مناسبت فرارسیدن بیست و هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، در سراسر کشور اهدا و توزیع خواهد شد.

۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۰:۰۰

مدیر کل امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
چاپ و بسته بندی یک رسانه است
دانش گفت: تاثیری که چاپ و بسته بندی در انتقال زمینه های فرهنگی به مردم جامعه دارد، کمتر از محصولات فرهنگی نیست.

۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۱:۵۲

با نگاهی به رفتار همایون غنی زاده در اختتامیه فیلم فجر
تو بازیگر نیستی! مسخره بازی
کاربران شبکه های اجتماعی بیش از هرچیز از عنوان فیلم همایون غنی زاده برای توصیف رفتارش در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر بهره برده اند: «مسخره باز»

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۰

یک منتقد سینما:
فیلم فجر از ابزارهای احیای سینمای پس از انقلاب بود
دانش با بیان اینکه سینمای ایران مدیون جشنواره فیلم فجر است، گفت: یکی از ابزارهای احیای سینما بعد از انقلاب قطعا جشنواره فیلم فجر بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۴:۱۶

مهرزاد دانش:
فیلم فجر بیش از اندازه گسترده و سیاسی شده است
یک منتقد سینما با بیان این که اقتدار فرهنگی جشنواره فیلم فجر باید به جای خود بازگردد، گفت: جشنواره فجر ضوابطی می خواهد تا آرامش آن به رفت و آمد دولت ها وابسته نباشد.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۴:۱۱

مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت ارشاد معارفه شد
خبرگزاری شبستان: مراسم معارفه مهرزاد دانش به عنوان «مدیرکل دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» با حضور دکتر محمد سلگی، سرپرست معاونت امور فرهنگی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۰۹:۴۶

در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
مهرزاد دانش مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر شد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی مهرزاد دانش را به عنوان مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر این وزارتخانه منصوب کرد.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۲:۳۲

جزئیات خرید کتاب از ناشران در نمایشگاه کتاب اعلام شد
خبرگزاری شبستان: دبیر هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بر اساس آیین نامه تدوین شده تلاش خواهد شد خرید بیشتری از ناشران خصوصی با متراژ پایین‌تر انجام شود تا از این طریق برخی از هزینه‌های آن‌ها در نمایشگاه کتاب جبران شود.

۱۳۹۵/۲/۲۲ - ۱۰:۵۸