خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸

السبت ١٧ ذو القعدة ١٤٤٠

Saturday, July 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن
۱۷ مرداد سال جاری:
مرحله شفاهی آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
رئیس اداره امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری مرحله شفاهی چهاردهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان خبر داد و گفت: این آزمون با حضور ۵۳ نفر روز پنجشنبه ۱۷ مرداد سال جاری برگزار می شود.

۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۱۶:۴۸

نتایج مرحله اول چهاردهمین آزمون اعطای مدرک به حفاظ اول تیرماه اعلام می‌شود
نتایج مرحله اول چهاردهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم که با حضور هشت هزار و ۲۳۶ نفر برگزار شد، اول تیرماه اعلام می‌شود.

۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۳:۵۸

در چهارمحال و بختیاری صورت گرفت:
رقابت حافظان قرآن کریم در چهاردهمین دوره اعطای مدرک تخصصی
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از ۹۰ نفر از حافظان قرآن کریم در استان برای دریافت مدرک تخصصی در شهرستان های شهرکرد و بروجن به رقابت پرداختند.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۰:۱۵

تولیت خبر داد:
برگزاری آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در کاشان/رقابت ۱۳۸ حافظ از شمال استان اصفهان
مسؤول دارالقرآن الکریم اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: مرحله نخست چهاردهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم با حضور ۱۳۸ حافظ منطقه شمال استان اصفهان در کاشان برگزار شد.

۱۳۹۸/۲/۱۳ - ۱۸:۰۰

آغاز ثبت نام آزمون چهاردهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان
هیچ محدودیتی برای ثبت نام آزمون اعطای مدرک به حافظان وجود ندارد
مدیر دبیرخانه طرح های ملی سازمان دارالقرآن گفت: فقط حافظان ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و حافظان کل شامل دریافت مدرک تخصصی و استفاده از مزایای مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی هستند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۷

اعلام نتایج اولین مرحله سیزدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان قرآن
نتایج اولین مرحله سیزدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم بر روی پایگاه دبیرخانه طرح ارزیابی اعطای مدرک تخصصی به حافظان و قاریان به نشانیhefz.telavat.com قرار گرفت.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۴:۰۸

آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم در زنجان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مرحله کتبی آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم با حضور ۷۰ نفر از شرکت کنندگان دیروز در دارالقرآن کریم زنجان برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۰۹:۰۰

از امروز ۱۵ اردیبهشت ماه
توزیع کارت ورود به جلسه سیزدهمین آزمون اعطای مدرک به حفاظ
خبرگزاری شبستان: کارت ورود به جلسه اولین مرحله سیزدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان قرآن از امروز، ۱۵ تا ۲۰ اردیبهشت‌ماه توزیع می شود.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۰۹:۵۴

نتایج مرحله سوم دوازدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم اعلام شد
خبرگزاری شبستان: نتایج مرحله سوم دوازدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم که چندی پیش برگزار شد،اعلام شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۱

جمعه ۱۵ دی‌ماه
برگزاری آزمون مرحله سوم دوازدهمین دوره و مرحله چهارم یازدهمین دوره اعطای مدرک به حفاظ
خبرگزاری شبستان:آزمون مرحله سوم دوازدهمین دوره و مرحله چهارم یازدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم به صورت هم‌زمان جمعه ۱۵ دی‌ماه در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۰:۱۳

مهلت ثبت نام در آزمون اعطای مدرک بین المللی حفظ کل جامعه القرآن استان تهران تا ۳۰ آبان
خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی موسسه جامعه القرآن استان تهران با اشاره به مهلت ثبت نام آزمون اعطای مدرک بین المللی حفظ کل قرآن موسسه گفت: علاقه مندان به شرکت در این آزمون تا پایان آبان ماه فرصت دارند تا ثبت نام کنند.

۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۱:۳۰

آزمون اعطای مدرک تحصیلی به حافظان قرآن آغاز شد/ شرکت۴۴۵ حافظ زن و مرد در این دوره
خبرگزاری شبستان: بیست و یکمین دوره آزمون اعطای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر به حافظان قرآن کریم با حضور بیش از ۴۴۵نفر حافظ برادر و خواهراز صبح امروز در دارالقرآن الکریم تهران آغاز شد.

۱۳۹۶/۵/۲۱ - ۱۱:۴۴

بهبودی در گفتگو با شبستان؛
اولین مرحله دوازدهمین دوره آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر دبیرخانه طرح‌ های ملی سازمان دارالقرآن با اشاره به برگزاری اولین مرحله دوازدهمین دوره آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم گفت: این مرحله صبح جمعه ۲۲ اردیبهشت ماه و روز نیمه شعبان به طور همزمان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۳:۲۶

برگزاری دوازدهمین دوره آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن با حضور ۷ هزار و ۴۱۷ نفر
خبرگزاری شبستان: دوازدهمین دوره آزمون ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن با حضور ۷ هزار و ۴۱۷ نفر ۲۲ اردیبهشت ماه به همت سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می شود، شرکت کنندگان از امروز ۱۴ تا ۲۱ فروردین مهلت دارند تا اطلاعات خود را ویرایش کنند.

۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۱:۰۷

آقامحمدی در گفتگو با شبستان خبرداد:
آغاز ثبت نام دوازدهمین دوره آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم از امروز
خبرگزاری شبستان: سرپرست دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان دارالقرآن با اشاره به آغاز ثبت نام در دوازدهمین آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم از امروز گفت: ثبت نام در آزمون تا ۲۷ اسفند ماه ادامه دارد.

۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۰:۴۶

ثبت نام آزمون دوازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن از دوم بهمن
خبرگزاری شبستان: ثبت نام آزمون دوازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم از دوم بهمن‌ آغاز و تا ۲۷ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۹

روحی در گفتگو با شبستان خبرداد:
اعلام نفرات برتر آزمون اعطای مدرک جامعة القرآن استان تهران
خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی مؤسسه جامعة القرآن الکریم استان تهران و البرز با اشاره به اعلام اسامی نفرات برتر آزمون اعطای مدرک حفظ قرآن این موسسه گفت: این آزمون به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی در این مرکز برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۱:۰۸

اعلام نتایج مرحله دوم «آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن» در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه نتایج مرحله دوم «آزمون اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم» اعلام شده است گفت: شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت تلاوت از نتیجه خود با خبر شوند.

۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۳:۱۵

نادی در گفتگو با شبستان؛
آزمون مرحله سوم اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر آموزش سازمان دارالقرآن با بیان اینکه در این آزمون ۶۸ نفر به مرحله سوم راه یافتند که در ۱۷ دی ماه جاری در آزمون مرحله سوم شرکت خواهند کرد، گفت: ۶۷۷۰ نفر در دو بخش کتبی و شفاهی در این مرحله از آزمون شرکت کردند.

۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۰۸:۴۳

شرکت ۴۲۰ حافظ قرآن در آزمون اعطای مدرک تحصیلی از ۸ شهریور
خبرگزاری شبستان:آزمون اعطای مدرک تحصیلی به حافظان قرآن کریم از سوی سازمان اوقاف و با همکاری سازمان سنجش از روزدوشنبه ۸ شهریور ماه در دانشگاه علوم معارف و قرآن کریم تهران آغاز می شود .

۱۳۹۵/۶/۷ - ۰۹:۲۵