خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

السبت ١١ رمضان ١٤٣٩

Saturday, May 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مسعود نصرتی
کیفیت زندگی در شهرها را ارتقا دهیم/ فرهنگ و گردشگری به تولید ثروت کمک می کند
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی با بیان اینکه کیفیت زندگی در شهرها را باید ارتقا دهیم، گفت: اقتصاد، فرهنگ و گردشگری با کنار هم قرار گرفتن شهرها و استفاده از ظرفیت های بین المللی و حمایت های دولت می تواند به خلق ثروت کمک کند.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۰:۰۰

مسعود نصرتی شهردار رشت شد
خبرگزاری شبستان: مسعود نصرتی با کسب ۱۱  رای همه اعضای شورای شهر رشت بر کرسی شهرداری رشت نشست.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۷:۳۵

ویژگی های مدیر اسلامی/ سهم بازیهای سیاسی در مدیریت شهری
خبرگزاری شبستان:رئیس مجمع جهانی شهرهای اسلامی بر ضرورت بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌های ملی و فراملی برای مدیریت در حوزه شهری تأکید کرد.

۱۳۹۶/۵/۱۷ - ۰۸:۴۹

چگونه قزوین در مجامع بین‌المللی سخن گفت
خبرگزاری شبستان: قزوین به عنوان یک شهر بین‌المللی و پایلوت شهر‌های اسلامی شناخته و از سوی یونسکو و سازمان ملل به عنوان مرکز جمعیتی جهان انتخاب شده و شکوفایی شهری در آن ساماندهی می‌شود.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۶:۰۹

فاصله شهرهای ایران تا شهر طراز اسلامی
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع شهرهای اسلامی گفت: در ايران از سبک معماری و شهرسازی به اصطلاح شهرهای مترقی استفاده شده، اما به دليل کپی‌برداری نامناسب هم سبک آن شهرها را نتوانسته‌اند پياده کنند، هم سبک معماری بومی ایرانی اسلامی نیز دستخوش تغییر شده است.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۳:۰۲

موزه تاریخ تمدن اسلام پل ارتباطی ایران با جهان اسلام
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی با بیان اینکه موزه تاریخ تمدن جهان اسلام در قزوین به عنوان پل ارتباطی ایران با تمام کشورهای اسلامی خواهد بود، گفت:

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۱۴

احیای جاده ابریشم با توسعه حمل و نقل هوایی و زمینی
خبرگزاری شبستان:رییس مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم رونق حمل و نقل هوایی، ریلی و جاده‌ای را از اولویت های ایران عنوان کرد و گفت: ایجاد باراندازهای مناطق ویژه اقتصادی و تجاری در سیاست‌های دولت ابلاغ شده و در دستور کار قرار دارد.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۶:۰۹

ضرورت همراهی دولت و مجلس در استفاده حداکثری از ظرفیت جاده ابریشم
خبرگزاری شبستان:رییس مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم تأکید کرد: همراهی دولت و مجلس در استفاده حداکثری از ظرفیت جاده ابریشم ضروری است.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۴:۵۷

روسای کمیته‌های گردشگری، اقتصادی و فرهنگی مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم انتخاب شد
خبرگزاری شبستان:در ششمین همایش و گردهمایی مدیران و شهرداران ایرانی جاده ابریشم که در دامغان در حال برگزاری است، کاشان، منطقه آزاد ارس و سمنان به عنوان روسای کمیته‌های گردشگری، اقتصادی و فرهنگی انتخاب شدند.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۲:۱۸

پروژه راه ابریشم ابزاری برای توسعه پایدار
خبرگزاری شبستان:کارشناس پژوهشکده ابنیه و بافت پژوهشگاه میراث فرهنگی گفت: پروژه راه ابریشم ابعاد ژئوپولوتیک، ژئواستراتژیک و ژئواکونومیک پیدا کرده‌اند.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۱:۴۱

بدون آینده فروشی شهرها را اداره کنیم/تاسیس صندوق جاده ابریشم
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی گفت: باید با استفاده از تجربیات موفق و تمدن ایرانی بدون آینده‌فروشی، شهرفروشی و کاربری‌فروشی بتوانیم شهر را اداره کنیم.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۱:۱۰

آغاز ششمین همایش مدیران و شهرداران ایرانی جاده ابریشم/جاده ابریشم جاده صلح و امنیت
خبرگزاری شبستان: ششمین همایش مدیران و شهرداران ایرانی جاده ابریشم با حضور ۴۱ نفر از شهرداران شهرهای در مسیر جاده ابریشم آغاز به کار کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۰:۲۸

ایران چگونه میزبان مجمع جهانی شهرهای اسلامی شد
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی گفت: گزارش وضعیت شهرهای جهان اصلی‌ترین گزارش سازمان ملل متحد راجع به وضعیت توسعه شهری در جهان است که دبیرخانه آن برنامه اسکان بشر ملل متحد است.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۴:۲۴

نصرتی تشریح کرد:
تنها راه برو‌ن‌رفت از بحران هویت شهری
خبرگزاری شبستان:ریاست مجمع جهانی شهرهای اسلامی ابعاد تمدنی ایرانی اسلامی و تمامی مظاهر آن را اعم از فرهنگ و هنر گنجینه ارزشمندی است که شالوده مستحکمی برای آینده است که می تواند ظرفیت‌های بی‌شمار آن در مسیر توسعه استفاده کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۰۹:۱۲

ضرورت ایجاد اتاق فکر برای کلان شهرها/ مجمع جهانی شهرهای اسلامی آماده همکاری است
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی با تاکید بر ضرورت ایجاد اتاق‌های فکر برای کاهش معضلات کلا‌ن‌شهرها، گفت: باید با استفاده از ظرفیت مجمع جهانی شهرهای اسلامی در راستای کاهش معضلات اجتماعی کلانشهرها اتاق‌های فکر ایجاد کنیم.

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۵:۰۶

ایجاد تغییر در ظرفیت کشاورزی استان/ «پکان» مناسب برای کشت در نواحی شمالی گلستان
خبرگزاری شبستان: یکی از محققان جهاد دانشگاهی کشور گفت: برای بهبود وضعیت درآمد سرانه و تغییر الگوی کشت و هم چنین رفع مشکلاتی نظیر بیکاری باید ظرفیت های بخش کشاورزی را تغییر دهیم.

۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۰۹:۲۱