خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

السبت ٢٧ شوّال ١٤٣٨

Saturday, July 22, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مسعود نصرتی
موزه تاریخ تمدن اسلام پل ارتباطی ایران با جهان اسلام
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی با بیان اینکه موزه تاریخ تمدن جهان اسلام در قزوین به عنوان پل ارتباطی ایران با تمام کشورهای اسلامی خواهد بود، گفت:

۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۱۳:۱۴

احیای جاده ابریشم با توسعه حمل و نقل هوایی و زمینی
خبرگزاری شبستان:رییس مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم رونق حمل و نقل هوایی، ریلی و جاده‌ای را از اولویت های ایران عنوان کرد و گفت: ایجاد باراندازهای مناطق ویژه اقتصادی و تجاری در سیاست‌های دولت ابلاغ شده و در دستور کار قرار دارد.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۶:۰۹

ضرورت همراهی دولت و مجلس در استفاده حداکثری از ظرفیت جاده ابریشم
خبرگزاری شبستان:رییس مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم تأکید کرد: همراهی دولت و مجلس در استفاده حداکثری از ظرفیت جاده ابریشم ضروری است.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۴:۵۷

روسای کمیته‌های گردشگری، اقتصادی و فرهنگی مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم انتخاب شد
خبرگزاری شبستان:در ششمین همایش و گردهمایی مدیران و شهرداران ایرانی جاده ابریشم که در دامغان در حال برگزاری است، کاشان، منطقه آزاد ارس و سمنان به عنوان روسای کمیته‌های گردشگری، اقتصادی و فرهنگی انتخاب شدند.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۲:۱۸

پروژه راه ابریشم ابزاری برای توسعه پایدار
خبرگزاری شبستان:کارشناس پژوهشکده ابنیه و بافت پژوهشگاه میراث فرهنگی گفت: پروژه راه ابریشم ابعاد ژئوپولوتیک، ژئواستراتژیک و ژئواکونومیک پیدا کرده‌اند.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۱:۴۱

بدون آینده فروشی شهرها را اداره کنیم/تاسیس صندوق جاده ابریشم
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی گفت: باید با استفاده از تجربیات موفق و تمدن ایرانی بدون آینده‌فروشی، شهرفروشی و کاربری‌فروشی بتوانیم شهر را اداره کنیم.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۱:۱۰

آغاز ششمین همایش مدیران و شهرداران ایرانی جاده ابریشم/جاده ابریشم جاده صلح و امنیت
خبرگزاری شبستان: ششمین همایش مدیران و شهرداران ایرانی جاده ابریشم با حضور ۴۱ نفر از شهرداران شهرهای در مسیر جاده ابریشم آغاز به کار کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۰:۲۸

ایران چگونه میزبان مجمع جهانی شهرهای اسلامی شد
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی گفت: گزارش وضعیت شهرهای جهان اصلی‌ترین گزارش سازمان ملل متحد راجع به وضعیت توسعه شهری در جهان است که دبیرخانه آن برنامه اسکان بشر ملل متحد است.

۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۴:۲۴

نصرتی تشریح کرد:
تنها راه برو‌ن‌رفت از بحران هویت شهری
خبرگزاری شبستان:ریاست مجمع جهانی شهرهای اسلامی ابعاد تمدنی ایرانی اسلامی و تمامی مظاهر آن را اعم از فرهنگ و هنر گنجینه ارزشمندی است که شالوده مستحکمی برای آینده است که می تواند ظرفیت‌های بی‌شمار آن در مسیر توسعه استفاده کرد.

۱۳۹۶/۴/۱۲ - ۰۹:۱۲

ضرورت ایجاد اتاق فکر برای کلان شهرها/ مجمع جهانی شهرهای اسلامی آماده همکاری است
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع جهانی شهرهای اسلامی با تاکید بر ضرورت ایجاد اتاق‌های فکر برای کاهش معضلات کلا‌ن‌شهرها، گفت: باید با استفاده از ظرفیت مجمع جهانی شهرهای اسلامی در راستای کاهش معضلات اجتماعی کلانشهرها اتاق‌های فکر ایجاد کنیم.

۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۵:۰۶

ایجاد تغییر در ظرفیت کشاورزی استان/ «پکان» مناسب برای کشت در نواحی شمالی گلستان
خبرگزاری شبستان: یکی از محققان جهاد دانشگاهی کشور گفت: برای بهبود وضعیت درآمد سرانه و تغییر الگوی کشت و هم چنین رفع مشکلاتی نظیر بیکاری باید ظرفیت های بخش کشاورزی را تغییر دهیم.

۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۰۹:۲۱