خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ٢٤ ربيع الأوّل ١٤٤١

Friday, November 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تراکنش
تعداد کارت‌های بانکی دارای تراکنش کاهش یافت
جدیدترین گزارش منتشره از سوی شاپرک نشان می‌دهد که تعداد کارت‌های بانکی دارای حداقل یک تراکنش در مهر ماه کاهش یافته و تعداد آن به ۱۰۰ میلیون و ۶۳۴ هزار کارت رسیده است.

۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۱۳:۰۵

افزایش تعداد و مبلغ تراکنش‌های خرید کالا و خدمات
آمار منتشره از سوی شاپرک نشان می‌دهد که افزایش تعداد و مبلغ تراکنش‌های خرید کالا و خدمات در شهریورماه نسبت به ماه‌‍‌های گذشته ادامه پیدا کرده است.

۱۳۹۸/۸/۱۰ - ۱۱:۲۵

نحوه فعالیت پرداخت‌سازان و بانک‌های طرف قرارداد مشخص شد
شرکت شاپرک با انتشار مستندی نحوه فعالیت پرداخت‌سازان و بانک‌های طرف قرارداد آنها را مشخص کرد که بر اساس آن پرداخت‌سازان برای ارائه خدمت کارت به کارت حداقل با یکی از بانک‌ها قرارداد همکاری امضا کنند.

۱۳۹۸/۸/۸ - ۱۱:۲۵

رشد تراکنش‌های ناموفق در شهریور ماه
گزارش شاپرک از وضعیت شبکه پرداخت الکترونیک نشان می‌دهد که تعداد تراکنش‌های ناموفق در شهریورماه نسبت به مرداد ماه ۷.۳۵ درصد رشد داشته است.

۱۳۹۸/۸/۱ - ۱۰:۵۵

سرانه تراکنش هر دستگاه کارتخوان ۲۹.۲ میلیون تومان
جدیدترین گزارش اقتصادی شاپرک نشان می‌دهد که سرانه هر دستگاه کارتخوان بالغ بر ۲۹ میلیون و ۲۸۵ هزار تومان است که از سایز ابزارهای پذیرش شبکه پرداخت الکترونیک بیشتر است.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۱:۰۰

متوسط تراکنش هر دستگاه کارتخوان چقدر است؟
گزارش منتشره از تعداد متوسط تراکنش ابزارهای پذیرش شبکه پرداخت نشان می‌دهد که به صورت میانگین با هر دستگاه کارتخوان فروشگاهی در شهریورماه تعداد ۲۶۳ تراکنش انجام شده است.

۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۱۱:۴۳

فعالیت ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار ابزار پذیرش در شبکه پرداخت الکترونیک
گزارش منتشره از سوی شاپرک نشان می‌دهد که تعداد ابزارهای پذیرش فعال از جمله کارتخوان، ابزار پذیرش موبایلی و اینترنتی در شبکه پرداخت الکترونیک تا پایان تابستان به ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار ابزار رسیده است.

۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۰:۵۴

تراکنش ۱۰۱ میلیون کارت بانکی در پایان تابستان
آمار منتشره از سوی شاپرک نشان می‌دهد که در شهریور ماه سال جاری بالغ بر ۱۰۱ میلیون و ۲۳۶ هزار کارت از جمله کارت‌های اعتباری، برداشت و هدیه و بُن کارت حداقل یک تراکنش داشته‌اند.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۰:۲۷

ثبت ۲.۳ میلیارد تراکنش در پایان تابستان
بالغ بر دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون و ۲۷۵ هزار تراکنش به ارزش دو هزار و ۵۰۵ میلیارد ریال طی شهریورماه سال‌جاری در شبکه پرداخت انجام شد.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۰۹:۰۵

ثبت دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تراکنش شاپرکی در شهریورماه ماه
بر اساس گزارش منتشره از سوی شاپرک در شهریور ماه سال جاری بالغ بر دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تراکنش شاپرکی به ارزش دو هزار و ۵۰۵ میلیارد ریال انجام شده که نسبت به ماه گذشته در تعداد و مبلغ کاهش داشته است.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۱۱:۳۱

افزایش سهم تعدادی و مبلغی تراکنش‌های خرید کالا و خدمات در کشور
آمار منتشر شده از شبکه الکترونیکی پرداخت کارت نشان می‌دهد که سهم تعدادی و مبلغی تراکنش‌های خرید کالا و خدمات در مرداد ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشدی ۲.۶۷ و ۲.۷۷ درصدی داشته است.

۱۳۹۸/۷/۹ - ۱۲:۰۶

براساس گزارش مردادماه ٩٨ شاپرک؛
بانک صادرات رتبه دوم مبلغ تراکنش‌های صنعت پرداخت را از آن خود کرد
براساس گزارش اعلام‌شده از سوی شاپرک (شبکه الکترونیکی پرداخت کارت) در مردادماه ٩٨، بانک صادرات ایران با ۱۱.۵۶ درصد، رتبه دوم مبلغ تراکنش‌های صنعت پرداخت بانکداری الکترونیک را به خود اختصاص داد.

۱۳۹۸/۷/۹ - ۱۰:۲۸

آمار شاپرک نشان داد؛
۴۵ درصد تراکنش‌های موبایلی، کمتر از ۲ هزار تومان
آمار منتشر شده از سوی شرکت شاپرک نشان می‌دهد که ۴۵ درصد تراکنش‌های انجام شده با ابزار پذیرش موبایلی در مرداد ماه سال جاری کمتر از دو هزار تومان بوده است.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۴:۲۸

مروری بر روزنامه های ۸ بهمن:
سازمان امور مالیاتی: تمامی تراکنش های بانکی افراد رصد می شود/صدای مردم را بشنویم
خرید نفت از ایران ادامه می یابد، سازمان امور مالیاتی: تمامی تراکنش های بانکی افراد رصد می شود، جهانگیری: صدای مردم را بشنویم، تحریم داخلی داروهای بیماران خاص، صف داغ گوشت یخی، ترافیک بهانه است جیب شهروندان نشانه است از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۰۸:۴۹

رئیس کل سازمان مالیاتی خبر داد؛
رصد تراکنش‌های مشکوک بانکی/ درآمدهای مالیاتی در سال آینده افزایش می یابد
تقوی نژاد از رصد تراکنش‌های مشکوک بانکی برای مقابله با فرار مالیاتی خبر داد.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۵:۴۵

رییس پلیس فتا:
مبلغ کل تراکنش سکه ثامن ۱۷۰۰ میلیارد تومان بود
سردار هادیان‌فر با بیان اینکه ۳۵ هزار نفر عضو سایت سکه ثامن شدند، گفت: اما حدود شش هزار نفر دارای تراکنش مالی بودند.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۹:۵۷

۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تراکنش در ایام نوروز ثبت شده است
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: در ایام نوروز ۷ میلیون و ۶۴۹ هزار و ۳۲ تراکنش من کارت در اتوبوسرانی مشهد به ثبت رسیده است.

۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۲:۲۲

حسین پور خبر داد:
یک میلیون و ۲۶۵ هزار تراکنش در ۱۰ روز نمایشگاه کتاب
خبرگزاری شبستان: مشاور منابع و امورانسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از انجام ۲۲۵ هزار تراکنش در دهمین روز بیست و نهمین نمایشگاه کتاب خبر داد.

۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۶:۲۵

تراکنش‌های نمایشگاه کتاب از مرز ۴۳۰ هزار رکورد گذشت
خبرگزاری شبستان: مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از انجام ۴۳۰ هزار تراکنش در پایان چهارمین روز نمایشگاه خبر داد.

۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۱۴:۰۲

اخبار نمایشگاه کتاب تهران/
ثبت ۱۵۰ هزار تراکنش در دومین روز نمایشگاه کتاب
خبرگزاری شبستان: در دومین روز از برپایی نمایشگاه کتاب در مجموعه شهرآفتاب ۱۵۰ هزار تراکنش از دستگاه های کارتخوان ثبت شده است.

۱۳۹۵/۲/۱۷ - ۱۹:۲۹