خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

الخميس ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Thursday, October 22, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
مدیر ستاد (فهما) در استان اصفهان:
خلاقیت جزو لاینفک برنامه‌های کانون‌های فرهنگی مساجد است
حجت الاسلام نیستانی خلاقیت را جزو لاینفک برنامه های کانون ها برشمرد و گفت: خلاقیت عامل اصلی جذب مخاطبان به ویژه کودکان و نوجوانان به برنامه های فرهنگی در مساجد است و مدیران فرهنگی باید برای برنامه ها و ایده های خلاقانه برنامه ریزی داشته باشند.

۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۱۴:۴۶

برگزاری گردهمایی مجازی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان
گردهمایی مدیران مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان به صورت مجازی با حضور مدیر ستاد فهما استان برگزار شد و نحوه صدور مجوز الکترونیک کانون های فهما مورد تاکید قرار گرفت.

۱۳۹۹/۷/۲۷ - ۱۳:۱۷

برگزاری وبینار آموزشی شبکه رابطان «فهما» در اصفهان
وبینار آموزشی نحوه دریافت مجوز الکترونیکی کانون های فرهنگی هنری مساجد با حضور مدیر ستاد فهما در استان اصفهان، روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان و شبکه رابطان «فهما» برگزار شد.

۱۳۹۹/۷/۱۶ - ۱۶:۴۲

مدیر ستاد (فهما) در استان اصفهان:
مجوز الکترونیکی ۱۰۰ کانون فرهنگی هنری استان اصفهان در مرحله صدور قرار گرفت
حجت الاسلام نیستانی با بیان اینکه اولویت صدور مجوز الکترونیکی کانون های مساجد بر اساس امتیاز آنها در سامانه بچه های مسجد است، گفت: تا کنون تعداد ۱۰۰ مجوز الکترونیکی برای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در مرحله صدور قرار گرفته است.

۱۳۹۹/۷/۱۶ - ۱۳:۲۷

با هدف تربیت هنرمندان متعهد و انقلابی؛
تفاهم نامه همکاری ستاد فهما و حوزه هنری استان اصفهان امضا شد
رئیس حوزه هنری استان اصفهان و مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان با هدف تربیت هنرمندان متعهد، متخصص و انقلابی و ترویج مبانی و آرمان های والای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

۱۳۹۹/۷/۱۴ - ۰۹:۴۴

اجرای سرود «ایران قوی» و دیدار با پدر شهیدان سرائیان در گلزار شهدای اصفهان
طرح ملی «سه شنبه های تکریم» با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان و مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان با اجرای سرود «ایران قوی» و دیدار با پدر شهیدان سرائیان در گلزار شهدای اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۹/۷/۱۰ - ۱۱:۲۰

مدیر ستاد (فهما) در استان اصفهان مطرح کرد:
اهتمام ویژه مردم در تکریم خانواده شهدا با محوریت «بچه های مسجد»
حجت الاسلام نیستانی با بیان اینکه تکریم خانواده معظم شهیدان باید به صورت جدی توسط مردم و با محوریت بچه های مسجد صورت پذیرد، گفت: در طرح ملی «سه شنبه های تکریم» در تلاش هستیم که نسل جوان با فرهنگ غنی شهادت و ایثار آشنایی بیشتری پیدا کند.

۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۶:۱۰

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان:
«روح مقاومت» درک محضر خانواده های شهدا و وصایای شهدا است
مسعود احمدی نیا با تقدیر از مجموعه کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به خاطر برگزاری رویداد بین المللی «روح مقاومت» گفت: روح مقاومت در واقع درک محضر خانواده های شهدا و وصایای شهداست.

۱۳۹۹/۷/۲ - ۱۶:۰۸

دیدار با خانواده شهیدان «نادرالاصلی» در سه‌شنبه‌های تکریم اصفهان
طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم این هفته و همزمان با آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس با تجلیل از خانواده شهیدان «محمدعلی و مهدی نادرالاصلی» برگزار شد.

۱۳۹۹/۷/۱ - ۱۲:۴۰

دیدار با خانواده سردار شهید «حسن غازی» در طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم
رئیس حوزه هنری استان اصفهان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان و مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در قالب طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم با خانواده سردار شهید «حسن غازی» اولین فرمانده گروه توپخانه سپاه دیدار کردند.

۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۱:۵۷

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان اصفهان خبر داد
توزیع ۳ تن گوشت نذری بین نیازمندان توسط کانون‌های مساجد اصفهان
حجت الاسلام نیستانی به اجرای طرح مشترک توزیع گوشت قربانی در بین نیازمندان توسط کانون و موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) قم و برنامه تلویزیونی سمت خدا اشاره کرد و گفت: بیش از ۳ هزار کیلوگرم گوشت نذری در شهرستان های اصفهان، شهرضا، دهاقان و نجف آباد توزیع شد.

۱۳۹۹/۶/۲۳ - ۱۲:۲۲

با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان اصفهان صورت گرفت؛
تجلیل از مادر سردار شهید «علی قوچانی» در طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان و مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در قالب طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم با مادر سردار شهید «علی قوچانی» دیدار و از ایشان تجلیل کردند.

۱۳۹۹/۶/۱۹ - ۱۹:۳۹

مدیر ستاد فهما در استان اصفهان:
سه شنبه های تکریم به عنوان یک فرهنگ در همه مساجد نهادینه شود
حجت الاسلام نیستانی با تاکید بر اینکه طرح ملی سه شنبه های تکریم به عنوان یک فرهنگ در همه محلات و روستاها باید نهادینه شود، گفت: شهدا در دل مساجد رشد و تعالی پیدا کردند و امروز نیز یکی از وظایف بچه های مسجد ارتباط مستمر با خانواده های معظم شهدا است.

۱۳۹۹/۶/۱۲ - ۱۱:۵۳

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان:
دوری از مساجد موجب عقب ماندگی کشور می‌شود
مسعود احمدی‌نیا با بیان اینکه شهدا پرورش یافته در دل مساجد بودند، گفت: در طول این سال ها هرجا که از مساجد و فرهنگ مسجدی دور شدیم، عقب افتادیم.

۱۳۹۹/۶/۱۲ - ۱۱:۵۳

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان:
حوزه هنری و ستاد کانون‌های مساجد اصفهان تفاهم‌نامه همکاری امضا می‌کنند
حجت الاسلام نیستانی با اشاره به اینکه در آینده ای نزدیک تفاهم نامه همکاری بین حوزه هنری استان اصفهان و ستاد فهما در استان امضا خواهد شد، گفت: مساجد متعلق به همه آحاد جامعه است و در نظام اسلامی همه باید برای رونق فعالیت های فرهنگی مساجد فعالیت کنیم.

۱۳۹۹/۶/۱۲ - ۱۰:۲۹

دیدار با خانواده روحانی شهید «عیسی گلشاهی» در طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان و مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در قالب طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم با خانواده روحانی شهید «عیسی گلشاهی» امام جمعه فقید فرخ‌شهر دیدار کردند.

۱۳۹۹/۶/۱۲ - ۰۹:۵۸

رئیس حوزه هنری استان اصفهان:
مساجد بستری برای گسترش هنر ارزشی و اندیشه‌ای است
مهدی احمدی‌فر با تاکید بر تدوین تفاهم نامه همکاری مشترک بین حوزه هنری استان اصفهان و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گفت: مساجد یکی از بهترین هدف گذاری های حوزه هنری است که می توان بر بستر آن، هنر ارزشی و هنر اندیشه ای را گسترش داد.

۱۳۹۹/۶/۱۱ - ۱۴:۴۹

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان:
فعالیت فرهنگی در دورترین نقاط روستایی کشور افتخاری برای کانون‌های مساجد است
حجت الاسلام نیستانی با اشاره به اینکه تهاجم فرهنگی دشمن مرز و جغرافیا نمی شناسد، گفت: فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در دورترین نقاط روستایی یک افتخار بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران است.

۱۳۹۹/۶/۱۰ - ۱۰:۴۲

مدیرکل بیناد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان:
«سه‌شنبه‌های تکریم» توفیق بزرگ کنار خانواده شهدا بودن را ترویج می‌کند
مسعود احمدی‌نیا با تمجید از طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» گفت: در کنار خانواده شهدا بودن یک توفیق بزرگ است که در پرتو این طرح شکل گرفته است و ما باید امروز وظیفه خود در برابر شهدا را بشناسیم و پاسدار خون پاک این بزرگواران باشیم.

۱۳۹۹/۶/۵ - ۱۴:۰۰

مدیر ستاد (فهما) در استان اصفهان مطرح کرد:
لزوم آشنایی نسل جوان با فرهنگ غنی شهادت
حجت الاسلام نیستانی با بیان اینکه نعمت امنیت و آرامش حاکم در کشور مدیون فداکاری های شهدا و خانواده های معظم آنهاست، گفت: در طرح ملی «سه شنبه های تکریم» تلاش می کنیم که نسل جوان با فرهنگ غنی شهادت و ایثار آشنایی بیشتری پیدا کنند.

۱۳۹۹/۶/۵ - ۱۳:۵۹