خبرگزاری شبستان

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

السبت ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره کتابخوانی
جشنواره کتابخوانی رضوی یک رویداد بزرگ فرهنگی در کشور است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری جشنواره کتابخوانی رضوی را یک رویداد بزرگ فرهنگی در کشور عنوان کرد و گفت:این جشنواره هرسال نسبت به سال های قبل با رشد قابل ملاحظه ای از شرکت کنندگان مواجه می شود که این نشان ازاهمیت دادن مردم به کتاب است.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۰۹:۱۹

پوستر نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی منتشر شد
پوستر نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور با هدف اطلاع رسانی این جشنواره و استفاده در کتابخانه ها، اماکن عمومی و فضاهای شهری در سطح کشور منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۲:۰۸

دانش آموز کاشانی، برگزیده دومین جشنواره ملی کتابخوانی دانایی و توانایی
«زهرا علیخانی» دانش آموز کاشانی به عنوان برگزیده کشوری دومین جشنواره ملی کتابخوانی دانایی و توانایی معرفی شد.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۲:۳۵

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی لرستان:
مشارکت ۱۵ هزار لرستانی در جشنواره کتابخوانی رضوی
مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی لرستان، با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی طی شهریور ماه سال جاری، گفت: ۱۵ هزار نفر از مردم لرستان در این طر شرکت کرده اند.

۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۳:۵۶

۱۰مرداد آخرین مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره «کتابان»
آخرین مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره «کتابان» ویژه کودک، نوجوان و جوان از سوی فرهنگسرای نی ریز شهرستان ساری ۱۰مرداد ماه سالجاری اعلام شد.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۸:۴۰

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی کردستان:
مهلت شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تمدید شد
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان گفت: مهلت شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سوی دبیرخانه این جشنواره تا ۱۰ مردادماه ۱۳۹۷ تمدید شد.

۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۰۹:۵۹

فراخوان جشنواره « بیایید با کتاب بزرگ‌شویم» منتشر شد
خبرگزاری شبستان: کانون پرورش فکری گیلان فراخوان جشنواره استانی کتابخوانی با عنوان « بیایید با کتاب بزرگ شویم» را منتشر کرد.

۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۴:۳۱

جشنواره کتابخوانی رضوی عاملی برای گسترش مفاهیم و سبک زندگی اسلامی در جامعه
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان سامان یکی از بهترین راه های مبارزه با تهاجم فرهنگی را ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه دانست و گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی شیوه ای موثر برای گسترش مفاهیم و سبک زندگی اسلامی در جامعه است.

۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۴:۴۳

آزمون جشنواره کتابخوانی رضوی، اینترنتی و حضوری انجام می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول امور فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، گفت: نحوه شرکت در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به دو صورت حضوری و اینترنتی است.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۶:۱۰

اعلام فراخوان هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سلسله برنامه های پانزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(علیه السلام) برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۹:۰۰

برگزاری جشنواره کتابخوانی در ماسوله
خبرگزاری شبستان: فرماندار فومن گفت: جشنواره کتابخوانی با همکاری میراث فرهنگی در ماسوله برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۶

بخش الکترونیکی جشنواره کتابخوانی رضوی منجر به ترویج فرهنگ کتابخوانی شده است
خبرگزاری شبستان:معاون توسعه کتابخوانی و کتابخانه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور با اشاره به اضافه شدن بخش الکترونیکی به جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: بخش الکترونیکی جشنواره کتابخوانی رضوی منجر به ترویج فرهنگ کتابخوانی شده است.

۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۶:۰۸