خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

الجمعة ٦ رجب ١٤٣٩

Friday, March 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مسابقات قرآن روشندلان
روز دوم مسابقات قرآن با حضور ۳۲ قاری و حافظ/ جدول مسابقات
خبرگزاری شبستان: روز دوم مسابقات بین المللی قرآن کریم کار خود را با رقابت بین ۳۲ قاری و حافظ در دو بخش بزرگسالان و روشندلان آغاز کرد.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۱:۴۱

با تبدیل سوالات آزمون به خط بریل صورت گرفت؛
فراهم‌سازی زمینه حضور متسابقان نابینا در مسابقات قرآنی برای نخستین بار
خبرگزاری شبستان: مدیر بنیاد قرآن روشندلان اصفهان از فراهم‌سازی امکان حضور متسابقان نابینا در مسابقات قرآنی با تبدیل سوالات قرآنی به خط بریل یا حضور منشی در کنار متسابق به عنوان یکی از فعالیت‌های این موسسه یاد کرد.

۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۰:۰۹

آزمون انتخابی حافظ قرآن روشندل
آزمون انتخابی حافظ قرآن روشندل کشورمان برای حضور در اولین دوره مسابقات بین‌المللی قرآنی روشندلان جهان اسلام صبح امروز چهارشنبه در ساختمان پیامبر اعظم (ص) سازمان بهزیستی برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۶:۵۳

برگزاری رقابت های انتخابی نمایندگان ایران در مسابقات روشندلان؛ صبح فردا
خبرگزاری شبستان: مشاور فنی و اجرایی ستاد برگزاری دومین مسابقات روشندلان جهان اسلام با اشاره به برگزاری مسابقات انتخابی نابینایان گفت: این مسابقات فردا راس ساعت ۸:۳۰ صبح در ساختمان پیامبر اعظم(ص) سازمان بهزیستی واقع در خیابان رشت برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۲:۴۶

مشاور فنی و اجرای ستاد برگزاری مسابقات قرآن روشندلان؛
رشته قرائت به مسابقات بین المللی قرآن روشندلان جهان اسلام اضافه شد
خبرگزاری شبستان: مشاور فنی و اجرایی ستاد برگزاری مسابقات قرآن روشندلان جهان اسلام گفت: با توجه به تقاضای قاریان نابینا هم در داخل کشور هم خارج از کشور، با هماهنگی ستاد عالی برگزاری مسابقات کشور رشته قرائت به این مسابقات افزوده شد.

۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۳:۲۱

۶ بهمن؛
مسابقات انتخابی نمایندگان ایران در دومین مسابقات قرآن نابینایان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مشاور فنی و اجرایی ستاد برگزاری دومین مسابقات روشندلان جهان اسلام با اشاره به حضور ۴۰ حافظ و قاری نابینا در رقابت های انتخابی مسابقات گفت: مسابقات انتخابی نمایندگان ایران جهت شرکت در مسابقات بین المللی قرآن ششم بهمن برگزار می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۱

رقابت روشندلان قرآنی ۲۵ کشور جهان اردیبهشت ماه در ایران آغاز می شود
خبرگزاری شبستان: نخستین دوره مسابقات بین المللی قرآن روشندلان جهان همزمان با سی و سومین دوره مسابقات بین المللی فرآن کریم در تهران برگزار می شود.

۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۰:۰۱